تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  منبعی که تمام کنکور ها و پاسخ نامه هاشو داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رو مباحث دگ گسسته کار کنی بهتره

من خودمم مولد و حذف کردم

آخه گراف رو که نامردی میدن
بازگشتی هم سال پیش دادن امسال بخوان بدن نمیشه زد
شمارش هم کلی میشینی حل میکنی آخر جوابت غلط میشه ‎Big Grin
گسسته واقعا نباید ظریبش انقدر باشه تو ای تی
نامردیه

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Ametrine - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برای منطقی مدارات آسنکرون فصل ۸ پوران مهمه؟باید بخونیم؟
دهه ی ۷۰ ازش سوال اومده، ۸۰ به بعد دیگه سوالی دیده نشده.
انشاالله از این به بعد هم سوالی ازش داده نمیشه :دی

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  منبعی که تمام کنکور ها و پاسخ نامه هاشو داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رو مباحث دگ گسسته کار کنی بهتره

من خودمم مولد و حذف کردم

آخه گراف رو که نامردی میدن
بازگشتی هم سال پیش دادن امسال بخوان بدن نمیشه زد
شمارش هم کلی میشینی حل میکنی آخر جوابت غلط میشه ‎Big Grin
گسسته واقعا نباید ظریبش انقدر باشه تو ای تی
نامردیه
حالا اومدو از بازگشتیم دادن
ایشالا میخونی و میزنی
من فقط نظرمو گفتم و در حد پیشنهاد بود

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ریحان - ۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ

دوستان من سوالات سال قبلو میخوام با جوابشون.اینی و نرم...چه کار کنم؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - pooyaa - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان من سوالات سال قبلو میخوام با جوابشون.اینی و نرم...چه کار کنم؟
از اینجا بگیرید:

و

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان من سوالات سال قبلو میخوام با جوابشون.اینی و نرم...چه کار کنم؟

معرفی کردم قبلا
konkur.in

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - abji22 - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

من ترجمه کامل ردینگ چندسال گذشته ر. میخ.ام جایی پیدا نکردم کسی میتونه از ترجکه کتابش عکس بده؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - mcse2010 - 24 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)ghazal dl نوشته شده توسط:  بچه ها یکم دقت کنید، اگه مدرسان IT رو چک کردید و اونهمه غلط داشت بدونید یجای کار میلنگه
من تمام سوالای شبکه و پایگاه و هوش و سیستم از ۸۳ تا ۹۳ شو حل کردمو دیدم، حتی یدونه هم غلط نداشت
شما نباید کلیدارو مقایسه کنید، مدرسان بعضی گزینه ها رو جابجا کرده ، منم اول جا خوردم چک کردم
ولی وقتی گزینه رو چک میکنی میبینی کاملا درسته
مدرسان واسه it خیلی خوبه

حرفت درسته.ولی یه سوال شبکه را دیدم که با فرمول عجیب غریبی حل کرد رفتم توی کتاب حقیقت نگاه کردم دیدم بله مدرسان از خودش فرمول در اورده و غلط حل کرده..
مهندسی نرم مدرسان افتضاحه

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ

من خیلی رو نرم وقت گذاشتم واسه کتابشم خیلی پرس و جو کردم همه میگفتن مدرسان مدرسان خوبه!..
ولی بااینکه چندیییییییین بار خوندمش ولی اصلا ازش راضی نیسم خیلی گنگ همچیو گفته!!...اشتباه بزرگی کردم!!...حتی پرسمن هم اومدم چندتا فصل بخونم ازش دیدم اونم بد گفته!!
امیدوارم ازاین بابت تو کنکور ضرر نکنمSadخیلی رو نرم حساب باز کردم!

بچه ها کسی حل تشریحی ساختمان داده مهندسی کامپیوتر ۹۲-۹۱-۹۰رو نداره بمن بده؟؟نه داخل سایت پارسه دیدم نه مدرسان!!
ممنون میشم کسی اگ داره بده

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  من خیلی رو نرم وقت گذاشتم واسه کتابشم خیلی پرس و جو کردم همه میگفتن مدرسان مدرسان خوبه!..

ولی بااینکه چندیییییییین بار خوندمش ولی اصلا ازش راضی نیسم خیلی گنگ همچیو گفته!!...اشتباه بزرگی کردم!!...حتی پرسمن هم اومدم چندتا فصل بخونم ازش دیدم اونم بد گفته!!

امیدوارم ازاین بابت تو کنکور ضرر نکنمSadخیلی رو نرم حساب باز کردم!

بچه ها کسی حل تشریحی ساختمان داده مهندسی کامپیوتر ۹۲-۹۱-۹۰رو نداره بمن بده؟؟نه داخل سایت پارسه دیدم نه مدرسان!!

ممنون میشم کسی اگ داره بده

مهندسی نرم اصلا خوندنی نیست به نظر من
بشین خلاصه ها و اونجاها که بولد کرده یا تو کادر کشیده بخون
من خودم اینجوری خوندم تاحالا سوالی نبوده نتونم حل کنم به جز چند مورد که بی دقتی بوده
مهندسی نرم افزارو خیلی باید تیتروار خوند
البته تجربه برنامه نویسی خودش خیلی تاثیر داره

بچه ها شما با گسسته خوبین؟
من فکر کنم مشکل خاصی پیدا کردم با گسسته
الان ۹۲ ای تی گسستش رو اومدم بزنم یکیش هم نتونستم حل کنم ‎Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ

همینکارو دارم میکنم....یعنی مدرسان کلا تیتروار گفته خودش دی:من سوالای پارسال ۵تا تونستم بزنم خیلییییی راحت بود
شما از رو چی خوندین؟
گسسته الکی وقتتو رو سوالای سخت سالای پیش صرف نکن چون بخوان اونجوری بدن هیچی نمیتونی بزنی..شبیه سوالای پارسالو بخون ک راحت میشد ۲،۳تا زد!

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  همینکارو دارم میکنم....یعنی مدرسان کلا تیتروار گفته خودش دی:من سوالای پارسال ۵تا تونستم بزنم خیلییییی راحت بود
شما از رو چی خوندین؟
گسسته الکی وقتتو رو سوالای سخت سالای پیش صرف نکن چون بخوان اونجوری بدن هیچی نمیتونی بزنی..شبیه سوالای پارسالو بخون ک راحت میشد ۲،۳تا زد!

گسسته به نظر من
یه گراف
یه منطق
یه مولد
یه شبکه
حتما هست دوتای دیگه شمارش یا مجموعه
اما نه گراف مسلط میشه آدم نه من مولد رو درک میکنم ‎Big Grin
شبکه هم آسون اما هرچی میزنم غلط میشه
فکر کنم رو مولد و شبکه و گراف وقت بزارم بهتره

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  همینکارو دارم میکنم....یعنی مدرسان کلا تیتروار گفته خودش دی:من سوالای پارسال ۵تا تونستم بزنم خیلییییی راحت بود
شما از رو چی خوندین؟

منم همین مدرسان رو خوندم مهندسی نرم رو
حق داری جمله بندیاش ضعیفه
بعضی جاها بیش از حد توضیح میده حوصله آدم سر میره
اما معمولا دور اول اینطوریه دور دوم به بعد جاهایی که مارک کردم رو میخونم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ

شما حل تشریحی کامپیوتر ۹۲،۹۱،۹۰رو نداری؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 24 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  شما حل تشریحی کامپیوتر ۹۲،۹۱،۹۰رو نداری؟

من والا یه کتاب پارسه دارم از کامپیوتر درس به درس سوالا رو حل میکنه

مال چند سال اخیر رو

اگه سوالای خاصی مد نظر داری میتونم بفرستم

مشترک ۹۲ از خودم آزمون گرفتم درصدا

گسسته ۰

ساختمان داده ۶۶

الگوریتم ۵۳

مهندسی نرم ۸۳

شبکه ۵۰

یعنی متنفففرم از این گسسته که نمیشه تستاشو زد ‎Big Grin
تخصصی
پایگاه ۵ ‎Big Grin
هوش ۱۰۰
سیستم عامل ۷۵

با این وضع خداییش شبانه تهران قبول میشم دیگه

نه؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - yagmur0022 - 24 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ

اوف من خیلی خسته شدم....بنظرتون چیکار کنم روحیم این آخرا خوب شه؟ Sad