تالار گفتمان مانشت
جلسه چهارم :ساختارهای داده خطی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: جلسه چهارم :ساختارهای داده خطی - SaMiRa.e - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

ای باباچرا خدا نگهدار ؟؟؟؟
حداقل لطف کنید زمان وروز جلسه بعدمشخص کنید .

جلسه چهارم :ساختارهای داده خطی - Fardad-A - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

خب انگار امشب همه تو فاز وزنه بردارین.
سوال را حل نمیکنم. یه چند تا سوال دیگه هم برای دوستان تو هفته انشاء ا.. ایمیل میشه. که هفته بعد روشون بحث میکنیم . در ضمن لیست پیوندی را هم واسه هفته بعد بخونید. این بخشهایی که الآن درش هستیم همانطور که میدونید خیلی بندرت ازش سوال بطور مستقیم میاد. بیشترین سوالات تو سالهای اخیر از الگوریتمها ، روابط بازگشتی و مرتب سازی و درختها است.

می بندیم تا هفته بعد. لطفا" اگه سوالها را فرستادم تا قبل از جلسه بعد حلش را بفرستید تا اگه سوالی را همه درست حل کردند بدونیم و روی سوالاتی که همه اشکال دارند وقت بذاریم.
دوستانی هم که سوالات را میخواهند تو تالار گذاشته میشه تا بتونند دانلود کنند.
شب شما بخیر.

RE: جلسه چهارم :ساختارهای داده خطی - Sunshine Off - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خب انگار امشب همه تو فاز وزنه بردارین.
سوال را حل نمیکنم. یه چند تا سوال دیگه هم برای دوستان تو هفته انشاء ا.. ایمیل میشه. که هفته بعد روشون بحث میکنیم . در ضمن لیست پیوندی را هم واسه هفته بعد بخونید. این بخشهایی که الآن درش هستیم همانطور که میدونید خیلی بندرت ازش سوال بطور مستقیم میاد. بیشترین سوالات تو سالهای اخیر از الگوریتمها ، روابط بازگشتی و مرتب سازی و درختها است.

می بندیم تا هفته بعد. لطفا" اگه سوالها را فرستادم تا قبل از جلسه بعد حلش را بفرستید تا اگه سوالی را همه درست حل کردند بدونیم و روی سوالاتی که همه اشکال دارند وقت بذاریم.
دوستانی هم که سوالات را میخواهند تو تالار گذاشته میشه تا بتونند دانلود کنند.
شب شما بخیر.
آره همه توی فاز وزنه برداری هستند.مثل من که لپ تاپم جلوی تلویزیون هست وچشم وگوشم با تلویزیون ودستام برای کامپیوتر.
حداقل حل ما رامیگفتی درسته یانهBig Grin

جلسه چهارم :ساختارهای داده خطی - Fardad-A - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

جلسه هامون که جمعه شب ها ساعت ۲۲:۳۰ هست.
من باز هم درخواست میکنم دوستان برای سوالات یه جوابی چیزی ولو کاملا" غلط ولو نصفه نیمه برای من بفرستند. اگه ندونم تو چه سطحی هستید وچطوری در حل مسائل استدلال میکنید، نمیشه متوجه شد که چقدر باید روی یه مبحث کار کرد.نمیشه توصیه کرد چه کتابی را بخونید یا کمکی کرد.
اگه تست هست و نمیدونید چطوری بدست میاد حتما" بپرسید. امتحان جوابها خوبه ولی ممکنه تو کنکور طراح جوری طرح کنه که امتحان شما را بین دو انتخاب قرار بده.

به اینده واگذار نکنید.

خداحافظ