تالار گفتمان مانشت
ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - نسخه‌ی قابل چاپ

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - soli - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ

چرا صفحه رو برا من باز نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - kavehn - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)it866 نوشته شده توسط:  فکر نمیکردم بشم ۴۴ ای تی
خدایا شکرت...

تبریک میگم Heart

لطفا کارنامه خودتون بذارین Angel خیلی ممنون

پ.ن : هنوز نتونستم کارنامه بیارم بالا Tongue

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fateme66 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ

به همه دوستانی که رتبه خوب آوردن تبریک میگم.
امیدوارم بقیه دوستان هم به نتیجه دلخواهشون برسن.

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - hamidkhl - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ

من که الکی امید وار بودمBig Grin رتبه ۸۹۱ فقط نتیجه ی اعتماد به نفسم سر جلسه بود! سرباز بودم هیچی نخونده بودم Sad

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - it866 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ

ممنون از همه دوستان
زبان ۰
مشترک ۵۱
مدیریت ۱۱پایگاه ۶۶/۷
هوش ۷۷/۷
سیستم عامل -۸
معماری ۰

معدل ۱۶:۸۴

تجارت ۴۴
شبکه ۵۰

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - saba1000 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ

با ۲۴۱ هوش امیدی هست ؟ اگه هست کجاها ؟
ببخشید پست غیر مرتبط می زنم خیلی نگرانم

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - navid-p - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  درصدها دقیقا همونی بودن که بعد از کلید حساب کردم....

ولی رتبم خیلی بیشتر از اونیکه باید باشه!

نسبت به پارسال درصد ها خیلی تغییر داشته نسبت به رتبه!

حتس معلوم نیست شبانه هم بیارم....

۴۰۰ نرم افزار....
خوشبحالت
مشهد قبولی
من ۱۶۰۰ شدم در حالی که با درصدها و معدل من پارسال حدود ۷۰۰ اورده بودن

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - hamidkhl - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ

دفترچه انتخاب رشته کی میاد؟!

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - elinaz - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

بهتون تبریک می گم
همچنین به بالایی

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - maximus - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ

سلام به همگی
آرزوی موفقیت برای همه
دانشجوی آی تی بودم

آی تی : ۴۵
شبکه: ۱۱۰
الگوریتم: ۱۷۸
نرم افزار: ۱۸۲
هوش: ۲۲۸
معماری رو شانسی زده بودم که خودم حساب کردم باید میشد ۱% ولی اومده ۳۳% !!!!! و رتبش شده ۸۰!!!!!!!!!

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - hosnieh - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

بچه ها دفترچه انتخاب رشته نیومده؟ من نمیبینم لینکش

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - amin53 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

علوم کامپیوتر
۲۸
ریاضی ۵۲
کسسته ۴۴
الگوریتم ۴۵
اصول سیستم ۴۳
اتومات ۲۷
انالیز ۲
زبان ۰

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - neilabak - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ

من ساعت ۱۰ رفتم بیرون دوستم زنگ زد گفت اومده نتایج ! برگشتم دیدم جوابا اومده سایتم باز نمیشه Angry
این شانسه؟؟؟؟؟؟؟؟
یا چیه؟؟؟؟
یا چیه؟؟؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - soli - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ

شماها چجوری وارد شدین
پش چرا برا من باز نمی کنههههههههههههههههههههههههههههههههه

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - no0shin - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ

سایت واسه منم باز نمیشه SadSadSad