تالار گفتمان مانشت
مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - mohammad soto - 14 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  نه رشته لیسانس من رو نگاه کنین ... اصلا هیچ کدوم این درس هارو نداشتم .. رتبه ۱۲ نرم افزار ریاضی مهندسی اصلا نزد .. آمار احتمال هم که اصلا خیلی به درد شبکه میخوره من مجبورم تابستون بخونم ... واقعا تعداد دروس بالا باعث کاهش رقابت کمتر شدن همپوشانی ( مثلا رتبه ۲ تجارت امسال ۱۴ شبکه شده و انتخاب اول رو شبکه زدن با اینکه فصدشون شبکه نبود ) میشه .. به نظر من راحت تر شده قبولی

کاملا موافقم که برا شبکه آمار و احتمال نیازه, اما چون آمارم ضعیفه اینکه چقدر زمان میبره تا یاد بگیرم و بتونم حداقل خودمو به سطح متوسط برسونم اذیتم میکنه Confused . بخصوص با این رتبه ای که آوردم!! راجع به کاهش رقابت دیدگاه جالبی بود از این منظر نگاه نکرده بودم Rolleyes

مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - xathura - 14 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ

عالی بود، مرسی Smile

مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - javad94 - 15 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ

با عرض سلام و تبریک بابت موفقیتتون.
یه سوالی داشتم , می خواستم بدونم که برای درس ساختمان داده فقط از جزوه پارسه استفاده کردید. یعنی از هیچ کتاب مرجع و کنکوری استفاده نکردید؟ تست ها رو از روی چه کتابی می زدید؟

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 15 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  با عرض سلام و تبریک بابت موفقیتتون.
یه سوالی داشتم , می خواستم بدونم که برای درس ساختمان داده فقط از جزوه پارسه استفاده کردید. یعنی از هیچ کتاب مرجع و کنکوری استفاده نکردید؟ تست ها رو از روی چه کتابی می زدید؟

سلام و ممنون
بله از جزوه ساختمان داده پارسه استفاده میکردم
هرجایی رو هم ک مشکل داشتم از نت استفاده میکردم مثلن واسه دوران ها
ساختمان پارسه خوبه ولی کافی نیست...البته قدسی هم بود ولی متاسفانه آنچنان وقتی برای تسلط پیدا کردن روی اون نداشتم
درخت قرمز سیاه ک توی کنکور ازش سوال اومده بود تو کتاب پارسه اصلن نبود و درحالی ک خیلی سوال ساده ای بود من اصن نمیدونستم چیه! و از دست دادمش

مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - javad94 - 15 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ

خیلی ممنونم از پاسختون, خیلی لطف کردید.
فقط نگفتید از چه کتابی تست ها رو می زدید؟

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 15 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم از پاسختون, خیلی لطف کردید.
فقط نگفتید از چه کتابی تست ها رو می زدید؟

از اونجایی ک بضی مباحث طراحی و ساختمان هم پوشانی داره اون مباحثی از ساختمان ک داخل طراحی نبود از قدسی تستشو میزدم
واسه همین فقط رسیدم بضی فصلهای قدسی رو بزنم و نکته برداری کنم

مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - faza - 15 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ

ضمن تبریک بابت رتبه خوبتون!
معلومه آخرای مصاحبه دیگه خسته شدید و سمبل کردیدا! Smile

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 15 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  ضمن تبریک بابت رتبه خوبتون!
معلومه آخرای مصاحبه دیگه خسته شدید و سمبل کردیدا! Smile

ممنونم
منم به شما تبریک میگم
بله چون ساعت ۴ صب بود... : )

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - faza - 15 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ممنونم
منم به شما تبریک میگم
بله چون ساعت ۴ صب بود... : )
ممنونم!
بله واقعا مصاحبه کاریست بس سنگین و طاقت فرسای!
واسه منم با اینکه چیز به درد بخوری توش نیست، ۱ روز وقت گرفت! Huh

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 18 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)ssaba نوشته شده توسط:  سلام

تبریک میگم افروزجان به خاطر رتبت ایشاله همیشه موفق باشی.

ی سوال در مورد کتابای پارسه داشتم ،من خودم بیشتر کتابام پورانه که هم درس رو توضیح میده هم تست داره حالا خواستم بدونم کتابای سیستم عامل و پایگاه و شبکه پارسه که شما خوندین هم این جورین یا فقط توضیح درسه آخه کتاباشو ندیدم!؟؟

سلام ممنونم عزیزم
بله کتابای پارسه هم درسه هم تست کنکوری و هم تست تالیفی...به جز کتاب ساختمان داده که مثل جزوس و فقط نکات رو لیست کرده و توضیح مختصر داده
من قصد دارم کتابامو به نصف قیمت ب کسی ک لازم داره بدم اگه خودت خاستی یا کسی رو میشناختی ک بخواد بهم خبر بده
کتابامو خیلی تمیز نگه داشتمBlush

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - Densike - 18 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)ssaba نوشته شده توسط:  سلام

تبریک میگم افروزجان به خاطر رتبت ایشاله همیشه موفق باشی.

ی سوال در مورد کتابای پارسه داشتم ،من خودم بیشتر کتابام پورانه که هم درس رو توضیح میده هم تست داره حالا خواستم بدونم کتابای سیستم عامل و پایگاه و شبکه پارسه که شما خوندین هم این جورین یا فقط توضیح درسه آخه کتاباشو ندیدم!؟؟

سلام ممنونم عزیزم
بله کتابای پارسه هم درسه هم تست کنکوری و هم تست تالیفی...به جز کتاب ساختمان داده که مثل جزوس و فقط نکات رو لیست کرده و توضیح مختصر داده
من قصد دارم کتابامو به نصف قیمت ب کسی ک لازم داره بدم اگه خودت خاستی یا کسی رو میشناختی ک بخواد بهم خبر بده
کتابامو خیلی تمیز نگه داشتمBlush
دروغ میگه همرو خورده اگه نخورده بود ۳۱ نمی شد که

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 19 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دروغ میگه همرو خورده اگه نخورده بود ۳۱ نمی شد که
بعد اونی ک ۱۰ شده چی؟Dodgy

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 19 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ)ssaba نوشته شده توسط:  مرسی عزیزم

کتابای خودت(سیستم عامل و پایگاه و شبکه) برا چه چاپ و سالی ن؟ آخه کتاب قدیمی زیاد به کارم نمیاد!
قدیمیExclamation
مگه من زمان انقلاب کنکور دادمDodgy
بیخیال منصرف شدم

مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - ParsaHKH - 31 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ

اره این شد دوتایی رفتیم کره ماه
تبریک تبریک و باز هم تبریک
ممنونم

RE: مصاحبه با رتبه ۳۱ شبکه ۹۲ تجارت - afrooz-OMD - 31 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ)ParsaHKH نوشته شده توسط:  اره این شد دوتایی رفتیم کره ماه
تبریک تبریک و باز هم تبریک
ممنونم

مرسی ممنونم
موفق باشین