تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - shvh - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من آیتی خوندم . ولی همیجوری نرم افزارم شرکت کردم ! حالا تستای سیستم عامل کامپیوتر رو بهتر از آیتی جواب دادم !!!!
هر کی گفت آیتی آسون بوده و کامپیوتر سخت میام میزنمشاااااااااا

شما دفترچه کامپیوتر باز کردی سیستم عامل زدی و کیکتو خوردی رفتی؟Big Grin
احیانا به سوالای دیگه نیگا نکردی؟!Big Grin
یه زحمت بکش سوالای سیستم عامل ۸۸ به اینور رو همینجوری دورهمی رفاقتی فقط صورتشو بخون!Big Grin

والا ساختمان هم به نظرم تو کامپیوتر آسون تر بود !!! لا اقل یه PRE ORDER داشت !!! من نمیگم کامپیوتر آسون بود مثلا تخصصی هوش سخت تره آیتی بود . من فقط میگم آیتی هم همچین آسون نبود !
تازه تو شهر ما کیک ندادن، گول خوردیم ، نان روغنی دادن به ما Big Grin

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

اگه کلیدهاس سنجش ترکیبی از کلیدهای مدرسان و پارسه باشه خیلی خوب میشه.ترجیحا از پارسه بیشتر باشهBig GrinTongueCoolWink

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  من آیتی خوندم . ولی همیجوری نرم افزارم شرکت کردم ! حالا تستای سیستم عامل کامپیوتر رو بهتر از آیتی جواب دادم !!!!
هر کی گفت آیتی آسون بوده و کامپیوتر سخت میام میزنمشاااااااااا

آخ جون دعــــــــــــــــــــــــــــوا Big Grin
اینقده دلم میخواد یکی خوب بزندتم Big Grin خستگیم در بره Big Grin

با سلام
اینجانب دانشجوی ترم اول کاردانی موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی ... هستم.
به صورت آزمایشی در کنکور آی تی و کامپیوتر امسال شرکت کردم. سوالات بسیار سطحی و ساده بود.
اصلا طرح چنین سوالاتی برای کنکور ارشد، به این سادگی، توهینی بود به جامعه ی دانشجویی کامپیوتر و آی تی.
با سپاس.

بوووووووووووووووووق Big Grin
واااااااااااااااای AIچقدر شیطون و بازیگوشی تو .یه لحظه هست یه لحظه غیب میشه.یه لحظه تو قسمت کامپیوتر هاست...........................................Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinWink
من این روزا میخوام یکی رو بزنمConfusedAngry

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوستان حالا قبل دعوا این سینی چایی رو دست به دست بدین،
اونایی که تو تاپیک مهندسی کامپیوتر برداشتن، بی‌زحمت اینجا برندارن، به همه برسه Big Grin
[تصویر:  attachment.php?aid=15449]
دستت درد نکنه.هوس چایی کرده بودیم.قندش کو پس؟

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad-A - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  دستت درد نکنه.هوس چایی کرده بودیم.قندش کو پس؟
یاد اون فیلمه افتادم میگفت بودجه نداریم قند تموم شده Smile

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mehdi.m2 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ

دوستان همه رو به گوش دادن استاد یساری دعوت می کنم!!!!!

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - zoltrix_66 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  دوستان همه رو به گوش دادن استاد یساری دعوت می کنم!!!!!
یادش بخیر پست های گروه درسی ۹۳/دلم تنگ میشهAngel

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mehdi.m2 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  اِ؟! Big Grin شما همون Deadly بودی نمی‌گفتی؟ Big Grin هی با خودم می‌گفتم این بنده خدا چه بلایی سرش اومده؟ Big Grin چرا دیگه نمیاد؟
آخه یه زمانی در عرصه تبلیغات آثار استاد عزیزشون خیلی فعال بود!

نه داداش من ایشون نیستم
ایشون فک کنم سر یک سری مسائل ناراحت شدم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - atenaa - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ق.ظ

واسم جالبه ۲ماهه قبل کنکور ساعت ۹/۳۰ زودتر بیدار نمیشدم الان ک کنکور دادم هر روز هفت صبح بیدارم یعنی ی همچین داوطلبی ام من

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tayebe68 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ

بالاخره خستگی کنکور داره از تن من خارج میشه ، باز باید یه برنامه و هدف جدید رو شروع کنم

یک نفر قرار بود یک هفته بعد کنکور گروه خواندن زبان راه بندازه؛ من خیلی منتظر راه افتادن اون گروهم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mehdi.m2 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ق.ظ

تو دانشگاه یه جوری منو داغون کردن که خستگی کنکور از تنم خارج نمی شه
اولین کلاس که رفتم گفت ۴ جلسه غیبت خوردی تمرین رو تحویل بده گفتم خبری از تمرین نداشتم استاد گفت پس نمره این یکی پرید :|
رفتم کلاس بعدی استاد گفت کاری که گفته بودم انجام دادید:|
دیروز کلاس رفتم استاد یک کویز گرفته تاحالا که نمره اونم پریده :|
استاد پروژم به پانل اطلاعیه زده هر چه زودتر بیاید پیشرفت پروژه تون رو اطلاع بدید :|
هنوز شروع نکردم Sad
چند کلاس هم هنوز جرات نکردم برم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tayebe68 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ

می گم کسی قصد نداره کنکور انفورماتیک پزشکی بده ؟؟ اگر کروه درسی براش کنیم خیلی عالی میشه

من می خوام ثبت نام کنم ...
اومدیمو نتایج امسال هم سورپرایز کننده بود مثل پارسال!

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tarane1992 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  می گم کسی قصد نداره کنکور انفورماتیک پزشکی بده ؟؟ اگر کروه درسی براش کنیم خیلی عالی میشه

من می خوام ثبت نام کنم ...
اومدیمو نتایج امسال هم سورپرایز کننده بود مثل پارسال!

عزیزم منابع درسیش چیه؟

آزمون کی برگزار میشه؟

من هیچ اطلاعی درموردش ندارم میشه لینکی بدید SmileSmile

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mehdi.m2 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  می گم کسی قصد نداره کنکور انفورماتیک پزشکی بده ؟؟ اگر کروه درسی براش کنیم خیلی عالی میشه

ای بابا شما هم داری رقیب اضاف می کنی کلا ۵۰ نفر ظرفیت داره شما هم تبلیق کن واشی

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tayebe68 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  عزیزم منابع درسیش چیه؟

آزمون کی برگزار میشه؟

من هیچ اطلاعی درموردش ندارم میشه لینکی بدید SmileSmile

همه اطلاعات لازم اینجا هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - minami - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ

با این کلیدایی که اومده، من که یه کوچولو هم شانس قبولی ندارم، خیلی بی دقتی کردم :| درصدام مثل پارساله بااین تفاوت که امسال زبان و تخصصی آسونتره و بچه ها بهتر میزنن، پس رتبه ی منم باید دوبل شه....

اشکال نداره نمیشه دیگه خوب ...

خوش به حال تمام کسایی که سال اولشون بوده و بازم فرصت دارن، امیدوارم همین سال اول قبول شید ولی اگه ۰/۰۰۰۰۰۰۰۱ درصد هم نشد، حسابی قدر فرصتتون رو بدونید و نذارید هیچ چیزی فرصتتون ازتون بگیره

همتون موفق باشید