تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - taraneh123 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ق.ظ

آخه ۱۷۳ اصفهان ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! این چه وضعیه

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ق.ظ

با آرزوی موفقیت برای همه بچه ها
با ۴۹ نرم-شریف شبانه
خدارو شکر ، راضیم به رضای خدا

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - shervinrs - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ق.ظ

لطفا نتایجتون رو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام کنین. برای رفرنس های بعدی.

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - انرژی مثبت - ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ق.ظ

دوستان ممنون می شم اگه در مورد نتایج و حال و هواشون هم می خوان صحبت کنند در تاپیک " ساعاتی قبل و بعد از اعلام نتایج نهایی" در بخش کنکور ارشد ۹۱ این کار رو انجام بدن در ادرس زیر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - uniquegirl - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
چه خبر؟ می بینم که هنوز هیچ خبری نیست...
من همین الان از سفر ۵ روزه مشهد از راه رسیدم Smile
خیلی خوب بود که این چند روز رو از اینترنت و خونه و ... دور بودم. اگه قرار بود خونه باشم که دیوونه می شدم.
راستی برای همه تون هم دعا کردم Smile
به نظر من ساعت ۱۰ میاد؛ چون نتایج اولیه راس ۱۰ اومد. اما به هر حال به رفرش کردن ادامه می دیم Smile
به به شهر ما بهتون خوش گذشت آیا؟؟؟

ممنون
خیلی خوب بود. فقط خیلی شلوغ بود. اما مگه میشه پیش امام رضا بری و خوش نگذرهAngel
---------------------------------------------------------------
من شبانه قم آوردم! تجارت... رفت کنکور سال دیگه... تا حقمو بگیرم ازشDodgy

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - taraneh123 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ

من فکر میکنیم فقط نرم افزار قبولی بد بوده

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - انرژی مثبت - ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ

از اونجایی که نتایج اعلام شده و زمان اعلام نتایج دیگه مشخص شد فکر کنم بهتره این تاپیک بسته شه Smile

دوستان لطفا دو ارسال قبل رو برای انتخاب محل مناسب برای ارسالهاشون مطالعه کنن ممنون Smile