تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ

یچه ها بنظر شما آزمون های پارشه استاندارده؟؟؟
من که اصلا نمیدونم اینا رو کی طرح میکنه از ۸۵ تا ۹۰ کنکور تست هاشو زدم ولی اصلا مطابقت نداره با پارسه
ب نظر شما کدوم آزمون ها مناسب تره؟؟؟

پاسخ : RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 17 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  یچه ها بنظر شما آزمون های پارشه استاندارده؟؟؟
من که اصلا نمیدونم اینا رو کی طرح میکنه از ۸۵ تا ۹۰ کنکور تست هاشو زدم ولی اصلا مطابقت نداره با پارسه
گزینه هیچ کدام!

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط:  یچه ها بنظر شما آزمون های پارشه استاندارده؟؟؟
گزینه هیچ کدام!
ابته میدونی چیه
هر موسسه با توجه ب اون نکته ها مبحثی ک مطرح کرده آزمون میگیره
پس هیچ کدوم واسه محک خوب نیست.فقط واسه شبیه سازی آزمون خوبه ک تو کنکور بتونی چطوری مدیریت کنی
اگه آزمون ها سنجش گیرم بیاد خوبه
اونا تقریبا نزدیک تره

کسی سنجش و نداره؟؟؟؟
اصلا چطوری میشه گیر آورد؟؟؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - m.teymourpour - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ

سلام
راستش یکی از بچه ها چند روز پیش گفته بودن که استاد حقیقت گفتن مبحث نخ ها رو خوب بخونین که امسال حتما ازش سوال میاد
واسم عجیب بود که چرا آقای حقیقت همچین حرفی زدن
رفتم بررسی کردم دیدم سال های ۸۸ و ۹۰ و ۹۲ از نخ ها سوال اومده و جالبه از همروندی هم سوال اومده، یعنی اگه آدم بخواد نتیجه گیری کنه، میگه ۹۴ هم سوال میاد
آقای حقیقت هم یا همینجوری نتیجه گیری کرده یا شاید طراح سوالن یا شاید با طراح سوال در ارتباطن. حالا این زیاد مهم نیست

لینک زیر هم یه نگاه بندازین بد نیست. شاید کمکی باشه واسه اینکه بتونین زودتر سوالات رو حل کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - mcse2010 - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ

تابلو بود که از مبحث نخها سوال میاد
در ضمن یه سوال خفن از بحث صفحه بندی میاد حتما

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shayesteNEY - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)فاطمه رنجبر نوشته شده توسط:  سلام دوستان لطفا کمکم کنید من کم اوردم دیگه حس خوبی به درس ندارم
تواین فکرم که بیخیال کنکوروکلا درس بشم برم مهارتی یادبگیرم بهتره اما میدونم که پشیمون میشم کمک کنید لطفا
بخون عزیز بخون
واسه کار دیر نیس. با این دو سه ماه درس خوندن واسه کنکور هیچ چیزی از کار رو از دست نمیدی پارسال منم همین اشتباهو کردم
برنامه نویسیم خوب بود گفتم میرم برنامه نویس میشم شروع کردم به یاد گرفتن مطالب به روز برنامه نویسی و طراحی سایت میکردم و پروژه دست گرفتم به خودم اومدم دیدم اذر شده و من درس نخوندم و واسه یه خاونم برنامه نویسی شغلی نیست که بتونه تا چند سال ازش پول دربیاره . شروع کردم به درس خوندن که دیر شروع کردم نتیجش رتبمم شد این .
بعد کنکورم دوباره پروژه رو ادامه دادم. تازه چند ماهه یه کار ثابت پیدا کردم که اونم واسه کنکور ول کردم ولی بعد کنکورم دوباره برمیگردم سرکار و مرخصی ام الان
واسه کار دیر نمیشه خرج خونه که نمیخای بدیBig Grin

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)فاطمه رنجبر نوشته شده توسط:  سلام دوستان لطفا کمکم کنید من کم اوردم دیگه حس خوبی به درس ندارم

تواین فکرم که بیخیال کنکوروکلا درس بشم برم مهارتی یادبگیرم بهتره اما میدونم که پشیمون میشم کمک کنید لطفا

بخون عزیز بخون

واسه کار دیر نیس. با این دو سه ماه درس خوندن واسه کنکور هیچ چیزی از کار رو از دست نمیدی پارسال منم همین اشتباهو کردم

برنامه نویسیم خوب بود گفتم میرم برنامه نویس میشم شروع کردم به یاد گرفتن مطالب به روز برنامه نویسی و طراحی سایت میکردم و پروژه دست گرفتم به خودم اومدم دیدم اذر شده و من درس نخوندم و واسه یه خاونم برنامه نویسی شغلی نیست که بتونه تا چند سال ازش پول دربیاره . شروع کردم به درس خوندن که دیر شروع کردم نتیجش رتبمم شد این .

بعد کنکورم دوباره پروژه رو ادامه دادم. تازه چند ماهه یه کار ثابت پیدا کردم که اونم واسه کنکور ول کردم ولی بعد کنکورم دوباره برمیگردم سرکار و مرخصی ام الان

واسه کار دیر نمیشه خرج خونه که نمیخای بدیBig Grin

خوب با مدرک مثلا چه کاری میخواین انجام بدین که بی مدرک فوق نمیشه؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ

بچه ها خبر ندارین آمون های جامع دور دوم اومده یا نه؟؟؟
خواهشا اگه کسی داره به تا بقیه هم استفاده کنن
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shayesteNEY - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ق.ظ

نقل قول: خوب با مدرک مثلا چه کاری میخواین انجام بدین که بی مدرک فوق نمیشه؟
خیلی با پنجم ابتدایی درامدشون از صد تا دکتر م بیشتره
سطح فکر مهمه و دید و اولویت ها و ارجهیت ها
در هر حال شانس کار فوق بیشتر از لیسانسه همونطوری که شانس لیسانس بیشتر از دیپلمه
در هر صورت من به جنبه شغلیش نگاه نمیکنم .
یادمه دوران دانشجوییم یکی از دوستانم که تازه ازدواج کرده بود و همسرش هم شغل ثابتی نداشت و دانشجوی غیر انتفاعی بودیم . بنده خدا از نظر مالی تو مضیغه بود و تعریف میکرد که یکی از دوستاشون بهش گفته بود که اول زندگی و اینهمه خرج و .. این مدرک به چه دردت میخوره به فکر پس انداز باش طلا خونه ...
دوستمم خیلی ریلکس برگشت گفت من اکه اون النگوهای تو دست تو رو داشتم تا دکترا برا خودم برنامه ریزی میکردمBig GrinBig Grin
در هر حال داشتن مدرک بهتر از نداشتنشه و تحصیل هیچ منافاتی با کار نداره خصوصا برا خانومها Blush[/quote]

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Ametrine - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ق.ظ

(۱۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  اخر الگوریتم ۶۵ تا هست بخونیدش
من چاپ ۹۲ رو دارم، ۶۲ تا هست.
سه تاش کمه :( :دی

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
نقل قول: خوب با مدرک مثلا چه کاری میخواین انجام بدین که بی مدرک فوق نمیشه؟

خیلی با پنجم ابتدایی درامدشون از صد تا دکتر م بیشتره

سطح فکر مهمه و دید و اولویت ها و ارجهیت ها

در هر حال شانس کار فوق بیشتر از لیسانسه همونطوری که شانس لیسانس بیشتر از دیپلمه

در هر صورت من به جنبه شغلیش نگاه نمیکنم .

یادمه دوران دانشجوییم یکی از دوستانم که تازه ازدواج کرده بود و همسرش هم شغل ثابتی نداشت و دانشجوی غیر انتفاعی بودیم . بنده خدا از نظر مالی تو مضیغه بود و تعریف میکرد که یکی از دوستاشون بهش گفته بود که اول زندگی و اینهمه خرج و .. این مدرک به چه دردت میخوره به فکر پس انداز باش طلا خونه ...

دوستمم خیلی ریلکس برگشت گفت من اکه اون النگوهای تو دست تو رو داشتم تا دکترا برا خودم برنامه ریزی میکردمBig GrinBig Grin

در هر حال داشتن مدرک بهتر از نداشتنشه و تحصیل هیچ منافاتی با کار نداره خصوصا برا خانومها Blush
[/quote]

تا حدودی برای خانم ها موافقم
اما رشته من مخصوصا (ای تی) مسائل کاریش ربطی نداره به دانشگاه
علمش فقط توی دانشگاه هست
در مورد حقوق هم دیدم جاهایی که چون برای استخدام بابد طبق وزارت کار حقوق بدن وقتی میبینن یه لیسانسه میتونه همون مار رو انجام بده اولویت رو به لیسانسه با تجربه میدن
جدی میگم
یکی از آشناها با دکترای اقتصاد خواست استخدام بانک بشه سمتی که بهش میخواستن بدن پشت باجه بود!

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ریحان - ۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

حالا دمه کنکوری مباحث فلسفیه وجودیه خوندن ارشد رو ول کنین دیگه بابا..این فکرا که مال حالا نیست.مال ۹ ماه پیشه یا ۶ ماه پیش

دوستان یه سوال عجیب واسم در مورد نظریه پیش اومده..ممنون میشم جواب بدین...

میدونیم اگر زبانی منظم باشد اون زبان مستقل از متن هم هست.حساس به متنم هست و الی اخرم هست...

اما اگر گرامری منظم باشد چی؟ حتما گرامر مستقل از متنه؟ اصلا گرامر مستقل از متن نیست ؟ یا ممکنه گرامر مستقل از متن باشه؟

حالا یه سوال دیگه...

با گرامرهای منظم چه زبانهایی میشه تولید کرد؟ فقط زبان منظم؟
با گرامرهای مستقل از متن چی؟ فقط زبان مستقل از متن؟
همینطور با گرامرهای حساس به متن چی؟ فقط زبان حساس به متن؟
و گرامرهای بدون محدودیت؟ فقط زبان بدون محدودیت؟

برعکسش چی؟
بازبان منظم چه گرامرهایی میشه تولید کرد؟

گیج نشین عایا!!!!

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ

سلام
کسی جواب نداد چرا؟؟؟
آزموه های سنجش هنوز نیومده؟؟؟

پاسخ : RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 18 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  تابلو بود که از مبحث نخها سوال میاد
صفحه بندی ک شک نکنین میاد!الان ۲،۳ سال پشت هم سوال میدن ازش،فقط خدا کنه زیادیم خفن نباشه!!!

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  تابلو بود که از مبحث نخها سوال میاد
صفحه بندی ک شک نکنین میاد!الان ۲،۳ سال پشت هم سوال میدن ازش،فقط خدا کنه زیادیم خفن نباشه!!!
اره
شما آزمون های سنجش و ندارین؟؟
اصلا ما الان چطوی باید خودمونو محک بزنیم؟؟