تالار گفتمان مانشت
شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Aref Safari - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب کم کم دارم استرسی میشم.

وقت حرم رفتنه. امام رضا دوباره کارم گیرته Heart

امیر واسه ما ۹۳ یی ها هم دعا کن که توفیق درست درس خوندن رو داشته باشیم...

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - svk7 - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  من نتیجمو فهمیدم!!!!!! از طریق آشنای یکی از رفیقام که خودشم ارشد شرکت کرده. ولی به قدری واسم نتیجه عجیبه که یک ساعت تو شوک بودم!!! کد ۳۳۶۱۸ یعنی شبانه شریف!! جالبه گرایشه ۴!!! حالا واسم یک سوال پیش اومده. چرا الن که اصلاحیه سنجشو چک میکنم با یک ماه پیش فرق کرده! شایدم من اشتباه میکنم ولی فکر کنم یه طور دیگه بود!! نکنه شریف از گرایشه ۲ و ۳ گرفته!!

بادا بادا مبارک بادا ایشاله مبارک بادا ....
تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
اولین نتیجه مانشتی که عالی بود ایشاله تا آخرش همینطور باشه

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - ali123321 - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  بدون اینکه به من بگه ماله منم پرسیده! بعدش هرچی خواستم ماله یکی ۲ تا دیگه از بچه هارم بپرسه نشد! اره احتمالا شما روزانه قبولی. اصلاحیه به نظرت عوض شده؟ چرا اون کدای جدید شریف دیگه نیشس توش؟!!

سلام آقا خیلی خیلی مبارکه.درسته دیگه تو اصلاحیه ای که اومد کد ۳۳۶۱۸ از گرایش ۴ به گرایش ۳ تغییر کرد.

شما مطمئنی؟!! من متاسفانه انتخاب رشتمو جایی ذخیره نکردم! کدای تغییر کرده رو هم دقیق یادم نیست! ۳۳۶۱۸ شده بود گرایشه ۳؟!

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - mohsen_d - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ

شما مطمئنی؟!! من متاسفانه انتخاب رشتمو جایی ذخیره نکردم! کدای تغییر کرده رو هم دقیق یادم نیست! ۳۳۶۱۸ شده بود گرایشه ۳؟!
[/quote]

آره.مطمئنم اون روزی که اصلاحیه اومد من رو یه برگه نوشتم که الانم دارمش هم این که الان انتخاب رشته خودمم که نگاه کردم توش زده،شبکه شریف شبانه

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - ali123321 - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  شما مطمئنی؟!! من متاسفانه انتخاب رشتمو جایی ذخیره نکردم! کدای تغییر کرده رو هم دقیق یادم نیست! ۳۳۶۱۸ شده بود گرایشه ۳؟!

آره.مطمئنم اون روزی که اصلاحیه اومد من رو یه برگه نوشتم که الانم دارمش هم این که الان انتخاب رشته خودمم که نگاه کرددم توش زده،شبکه شریف شبانه
[/quote]

خیالمو راحت کردی رفیق!!! امیدوارم شما هم هر جا میخوای قبول شیSmile

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - jimjamal - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ

میبینم که همه دنبال لینک هستن Wink هرکی پیدا کرد بزاره اینجا همه استفاده کنن خداییش Tongue

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Amir V - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ

مگه میشه اصلاحیه رو عوض کنن؟!! اونم بعد اینکه این همه آدم انتخاب رشته کردن!

من پرینت انتخاب رشتم رو دارم:
[تصویر:  203370_122.JPG]

اینم شریف شبانه:
[تصویر:  203370_1333.JPG]

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - mohsen_d - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نکنه شریف همه رو کرده شبکه؟!
بعید میدونم ... چون دکتر ربیعی اطلاعی ندارن از این اتفاق...

نکنه سازمان سنجش حرکت خودسر انجام داده؟
این مورد بیشتر با عقل جور در میاد چون سابقه اش رو داره ... و اگر اینطور شده باشه خیلی بد میشه... کسی که میتونه بره روزانه امیرکبیر، مجبور میشه تو شریف آموزش محور بشه!!!

و اما آخرین احتمال: نکنه شریف خودش ظرفیتش رو زیاد کرده؟!
این که دیگه کلا مردوده!!!

فکر نکنم تغیری تو ظرفیتا داده شده باشه.
شریف تو شبکه ۱۰ نفر روزانه گرفته،امیر کبیرم روزانه تو شبکه و امنیت ۱۰ نفر گرفته،از این دوستمون ۲۶ نفر تو گرایش ۲و۳ جلوتر بودن اگه همپوشانی رتبشون رو با گرایش۱و۴ هم در نظر بگیریم قبولیشون منطقیه

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Amir V - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  فکر نکنم تغیری تو ظرفیتا داده شده باشه.
شریف تو شبکه ۱۰ نفر روزانه گرفته،امیر کبیرم روزانه تو شبکه و امنیت ۱۰ نفر گرفته،از این دوستمون ۲۶ نفر تو گرایش ۲و۳ جلوتر بودن اگه همپوشانی رتبشون رو با گرایش۱و۴ هم در نظر بگیریم قبولیشون منطقیه
شریف شبکه ۷ تا گرفته. فناوری اطلاعات ۱۰ تا.

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Fardad-A - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

آقا حالا شما نتیجه ات رو گرفتی و اطلاع داری که اعلام نکردن ، لازم بود اینقدر سر و صدا کنی و کلی اما و اگر برای بچه های مردم درست کنید؟
میرفتید تا فردا صبر میکردین. حالا همه تا فردا از استرس پوست شون کنده میشه. بعضی وقتها خوبه آدم ساکت باشه ها.

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - MSZ - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مگه میشه اصلاحیه رو عوض کنن؟!! اونم بعد اینکه این همه آدم انتخاب رشته کردن!
امیرجان خیالت راحت باشه ... چیزی عوض نشده
همون اصلاحیه دوم که دادن، آخرین اصلاحیه بوده...

من پرسیدم ... هیچ تغییری صورت نگرفته ... خیالت راحت ... قبولی ایشالا

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - mohsen_d - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ

شریف شبکه ۷ تا گرفته. فناوری اطلاعات ۱۰ تا.
[/quote]

درسته من اشتباه کردم شبکه ۷ تا گرفته ولی بازم از رتبه ۱ تا ۲۷ این که توش ۹ تا همپوشانی باشه بعید نیست.

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Amir V - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

آقا اینم لینک اصلاحیه دوم که مدرسان شریف گذاشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳۳۶۰۹ شریفه با ۱۰ تا ظرفیت از گرایش ۴!

از صبح ساعت ۷ سر کار بودم. الان ساعت ۵ و نیمه از سر کار اومدم. خواستم بخوابم یهو این تاپیک رو دیدم. خوابم نمیبره Sad Sad Sad Sad

RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - ali123321 - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  نکنه شریف همه رو کرده شبکه؟!
بعید میدونم ... چون دکتر ربیعی اطلاعی ندارن از این اتفاق...

نکنه سازمان سنجش حرکت خودسر انجام داده؟
این مورد بیشتر با عقل جور در میاد چون سابقه اش رو داره ... و اگر اینطور شده باشه خیلی بد میشه... کسی که میتونه بره روزانه امیرکبیر، مجبور میشه تو شریف آموزش محور بشه!!!

و اما آخرین احتمال: نکنه شریف خودش ظرفیتش رو زیاد کرده؟!
این که دیگه کلا مردوده!!!

فکر نکنم تغیری تو ظرفیتا داده شده باشه.

حرف شما منطقیه. من چون شنیدم تو امیرکبیر واسه سخت گیری هاشون نمیشه همزمان کار کرد اول شبانه شریفو زدم! احتمال اینکه قبلی های من همه گی روزانه امیرکبرو ترجیح داده باشند زیاده!

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش - Breeze - 04 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ

چه جو معنوی ای حاکم شده تو این تاپیک ...
اصلا تو تک تک پستا یه توسل به خدا میبینی ..
منم که حســــــــــاس ... الان اشک شوق تو چشام جمع شده ... Big Grin

راستی من ساداتم Tongue .. واسه همه دعا میکنم که به نتیجه ای که حقشونه برسن ...
مخصوصا دوست خوبم ... که خودم شاهد بودم خیلی زحمت کشید ...

یا حق