تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - unique_as14 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ

نتایج اعلام شد (این دیگه جدیه):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - Msccom - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ق.ظ

اوممممممممممممممممممممممممممد

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

با آرزوی موفقیت واسه همه بچه ها
با خبرای خوش بیایی

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fe_atash - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

اوه بلاخره امام رضا قبول شدم!

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - alirrrrrr - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ

اولBig Grin من نیگا کردم

بالاخره همونجایی که دوست داشتم شدش ،خوب از قدیم هم گفتن علاقه مهمتره تا سطح علمی!!Big Grin من انگاه شیراز قبول شدمSmile

این چرا نتیجه شونو اینطوری زدن!! نه گرایش زدن! نه هیچ چیز دیگری!Big Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - emran6630 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ق.ظ

دوستانی که به نتیجه دلخواهشون رسیدن صمیمانه تبریک می گم
اگر هم به هر دلیل رسیدن به هدفشون به عقب افتاده
براشون از خداوند طلب صبر دارم.

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - Msccom - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ق.ظ

تبریک به همه اونایی که از امتحان صبر سرافراز بیرون اومدن

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - taraneh123 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ق.ظ

دوستان من ۲۵۰ اراک:-
)))))

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - reza_shadow - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ق.ظ

مگه بده.....!!!!

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - bitbit - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ

من دانشگاه تهران(خدارو شکر)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - unique_as14 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ

شریف قبول شدم (ولی اصفهان ...)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - agentv - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ

معماری شریف

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - mahsa_mb - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ

SadConfusedاصفهان

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - majidjan - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ

دوستان دوستان
من از کجا میدونستم با رتبه ۵۷۶ هر کجا رو بزنم قبول میشم ؟؟!!!!
حالا من خوشحال باشم یا ناراحت؟؟
از انتخاب اول ام قبول شدم انتخاب ۱ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دانشگاه اصفهان امنیت اطلاعات
چرا تبریز زو اول نزدم!!!!!!
ولی فعلا که خوشحالم

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - arman405 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  شریف قبول شدم (ولی ..)

تبریک میگم مهندس...ولی واسه چی بود؟ مگه معماری شریف قبول نشدی؟