تالار گفتمان مانشت
چند توصیه برای برنامه ریزی برای کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: چند توصیه برای برنامه ریزی برای کنکور - jahani - 17 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  ممنون، مطالبتون خیلی مفید بود.
یه سوال؟ سطح درسیمون تو اکثر دروس تا پایان تابستون تقریبا چند باید باشه؟ منظورم اینه که عمومیت افراد تو چه سطحی هستن؟

تا آخر تابستون اگه به سطح شماره ۲ برسی یعنی سطحی که مطالب رو میفهمی و قادر به تفسیر اون برای خودتان باشید خیلی میتونه کمکتون کنه. البته قرار نیست همه مطالب و همه کتابها تو تابستون خونده بشه. یه بخش عظیمی از مطالعه از مهر ماه شروع میشه. اگرم کسی هست که تو تابستون نمیتونه مطالعه کنه فرقش با بقیه اینه که از مهر ماه به بعد باید فشار بیشتری متحمل بشه. و نیز مرحله جمع بندی برایش ممکنه دیرتر شروع بشه. (مثلا مجبور باشه تا آخر دی ماه مطالعه کنه) به هر حال تمام فعالیت های ما تو دوران قبل کنکور فقط از این نظر خوبه که باعث میشه که احتمال شکست ما تو کنکور پایین بیاید. ممکنه خیلی خوب همه اصول رو رعایت کنی و همه درسها هم آماده باشیم ولی بازم کنکور قبول نشیم. و ممکنه هیچ اصلی رو رعایت نکنیم و کاملا دیمی بخونیم و هیچ کدوم از این چیزهایی که بقیه تو مشاوره کنکور میگن انجام ندیم ولی بازم قبول شیم. این خاصیت کنکوره ....

چند توصیه برای برنامه ریزی برای کنکور - younes - 17 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

چه مصاحبه ی مسخره ای بود . فقط توش تبلیغ مدرسان شریف بود. قربون مصاحبه های مانشت برم

RE: چند توصیه برای برنامه ریزی برای کنکور - ali - 17 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  چه مصاحبه ی مسخره ای بود . فقط توش تبلیغ مدرسان شریف بود. قربون مصاحبه های مانشت برم

خب طبیعی هستش موسسه این مصاحبه ها رو می گذاره و واسه همشون هم صادقه.
واسه همین هم از فرداد عزیز می خوام که با آقای جهانی مصاحبه کنند تا صرفنظر از تبلیغاتی که موسسه به مصاحبه آقای جهانی اضافه کردند،آقای جهانی اون چیزای که می دونند به درد بچه ها می خوره رو بیان کنند.

چند توصیه برای برنامه ریزی برای کنکور - M.H.P - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  سایت مدرسان توی ساعات اداری در دسترس هست ! شایدم برای من مشکل داره.

من صبح رفتم باز بود ولی الان نمیدونم چی شده !!!!