تالار گفتمان مانشت
بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - lilijoon - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

هنگ کردم
مونده ام چی بگم.خدااااا
من توی این سیاهی ها از همه رو سیاه ترام....

بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - alice - 16 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ

کاش قدر تموم نعمتهایی که داریم رو بدونیم

RE: بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - hadis_67 - 16 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ

هر وقت حالم گرفته بوده و ناشکری کردم

خدا آدم هایی رو سر راهم قرار داده که از خودم خجالت کشیدم

خدایا شکرت

بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - samaneh@90 - 16 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ

ولی از همه اینا گذشته چرا فقط ماهی ۴۵ تومن اونم به زور از بهزیستی باید بگیره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - Itstudent87 - 16 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ

چرا نماز میخونه؟به پاس کدوم نعمت؟؟؟
شاید به خاطر اراده محکم و مادری که بقول خودش بهترین مادر دنیاست!

RE: بعضی ها اینگونه فعل خواستن و توانستن را صرف می کنند - good-wishes - 16 مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Itstudent87 نوشته شده توسط:  چرا نماز میخونه؟به پاس کدوم نعمت؟؟؟
شاید به خاطر اراده محکم و مادری که بقول خودش بهترین مادر دنیاست!
Smile
مگه نماز رو فقط به پاس نعمت می خونن ؟!!!
من فکر می کردم نماز می خونیم که شارژ بشیم . هر ۶-۷ ساعت یه بار انرژی مون تمام میشه و لازمه زنگ هایی که به دلمون زده رو پاک کنیم و نیرویی که بابت کارهای بد و خوبمون صرف کردیم رو تمدید کنیم، اونوقت لازمه که دوشاخه دلمون رو وصل کنیم به منبع انرژی هستی و بذاریم چند دقیقه charging بمونه و بعد که full battery شدیم هم شروعی دوباره برای ادامه روز و شب Smile
اما متاسفانه گاهی هم این کابل شارژرمون مشکل داره یا هی دوشاخه رو از منبع می کشیم و در نتیجه خوب شارژ نمی شیم و لنگان لنگان ادامه راه رو میریم

ببخشید قصد پاسخ دادن نداشتم فقط نظرم رو گفتم