تالار گفتمان مانشت
قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - asiehmohammadian - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان تبریکات صمیمانه منو بار دیگر پذیرا باشید...

اما یه سوال:

من نمیدونم که میخوام برای سال دیگه دوباره بخونم یا نه!!

هرچی هم تو مانشت گشتم در مورد تاپیک مشاوره و اینجور چیزا چیزی پیدا نکردم.

من میگم دوستانی که میخوان دوباره برای سال دیگه بخونن، بیایم یه تاپیک متمرکز بزنیم در مورد کتابها، آزمونهای آزمایشی و ... با کمک مدیران محترم از تابستون استارت بزنیم. با روزی حداقل ۴ ساعت نه بیشتر.

دوستانی که قصدشو دارن لطفا اعلام کنند یا نظرشونو بگن.

منم هستم محکم تر از سال قبل

قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - arta.66 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال حیاتی دارم. داییم شماره داوطلبیشو گم کرده باید چیکار کنه؟؟؟

قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - Mohammad.K - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  منم هستم محکم تر از سال قبل

لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)mahkaameh نوشته شده توسط:  کاملا موافقم...کم کم باید استارت شروع دوباره زده بشه... به این راحتیا ما کوتاه نمیایم.. انشا الله سال دیگه حتما تجاربمونو در اختیار بقیه میذاریم... و الان از کسایی که رتبه های خوب آوردن ضمن عرض تبریک بهشون این خواهش رو داریم... ممنون از همگی!

لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید

قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - se.va - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ

یه سوال داشتم
من رتبه ام تو گرایش ۱ و ۴ آی تی ۲۳۰ شده به نظرتون قبول میشم یا باید به فکر آزاد یا سال بعد باشم؟

قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - fatima1537 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ

کاربران گرامی لطفا بحث تاپیک رو منحرف نکنید.یا سئوالتون رو توی تاپیکهای مرتبط بپرسید یا یک تاپیک جدید ایجاد کنید.تشکر
ارسالهای نامرتبط حذف میشه

قبولشدگان وقبول ناشدگان کنکور ارشد ۹۲ - fa_karoon - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

دوستان من هم امسال با وجود مطالب بسیار فراوانی که خونده بودم اما به دلیلی اشتباهاتی چون منفی زدم رتبه ام چند هزارتا بدتر شد، من هم آماده ام محکم برای سال آینده شروع کنیم به قول دختر عموم اتفاق خاصی نیفتاده ۷-۸ ماه دیگه دوباره کنکوره
فقط الان تا ۴ ماه دیگه یه پروژه سنگین برنامه نویسی دستم هست امیدوارم بتونم در کنار شماها ادامه بدم
با آرزوی موفقیت برای همه