تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - explorer - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  من خیلی تو برزخم...

توکلت به خدا باشه داداش.
انشاالله هرچی صلاحمونه برامون پیش بیاره + یه ذره کمک.

ایشالا...

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tayebe68 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ

دیگه باید به اینجا مهاجرت کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mhd3 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  من خیلی تو برزخم...

توکلت به خدا باشه داداش.
انشاالله هرچی صلاحمونه برامون پیش بیاره + یه ذره کمک.

منم.
اصلا حتی فکرشم نمیکردم اینطوری بیارن.
کنکور ۹۲ رو که حل میکردم. میگفتم حتما تهران شبکه میارم. خورده تو پرم خیلی. حالم واقعا بده. بچه های کامپیوتر خیلی تضعیف روحیه کردنمون دیروز.

هرچی صلاحه! این جمله فقط گفتنش آسونه.
کسی که چند ماه از خونه حتی یک روزم بیرون نرفته، مدام خونده دوست داره همونی صلاح باشه که آرزوشو داره.

خیلی حالم بده. دارم سعی میکنم با آهنگ سرمو گرم کنم. یکم روحیه م عوض شه Sad

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - itbaz - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ

سلام به همه. خسته نباشید، امیدوارم از کنکورتون راضی بوده باشید. من که خیلی استرس داشتم، ۲ ماه بیشتر نخونده بودم ولی بازم تقریبا خوب دادم، ایشاللا مجاز میشم! Big Grin ولی از شوخی گذشته به نظرم تقریبا سؤالا معمولی بود ولی دروس مشترک مخصوصا ساختمون گسسته سختر از سالای پیش بود. سؤالا خیلی پیچیده و وقتگیر بودن، بعضیاشونم که حتی الآنم اگه روشون فکر کنید نمیشه با اطمینان جواب داد. زبانشم یه کم نامردی بود چون من تنها امیدم به زبانه که همیشه بالای ۸۰ میزدم ولی این آزمون چند تا از سؤالا رو اشتباه زدم Sad امیدوارم شما همه رتبه های خوبی بیارین Sleepy

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - masoudtizhoush - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ

واقعا حالم بده...
شش ماه خودم رو تو اتاق زندانی کرده بودم...
همش بی دقتی...
همه تخصصی ۱۰۰ زدن...
حالا من باید چه خاکی بر سرم بریزم؟؟؟
من فقط ۱۰ تا تخصصی زدم
۹ تا مشرک
۳ تا معماری
و زبان هم همه رو زدم...
واقعا روحیم داغونه که با این همه شب تا صب کلاس رفتن...
توروخدا بگین چکار باید بکنم

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad.K - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  واقعا حالم بده...
همش بی دقتی...
همه تخصصی ۱۰۰ زدن...
من فقط ۱۰ تا تخصصی زدم
۹ تا مشرک
۳ تا معماری
و زبان هم همه رو زدم...

داداش شوخی میکنی؟
با این حساب که شما تست زدی باید رتبه ۱ رو روی شما حساب کنیم دیگه!
کجا همه تخصصی ۱۰۰ زدن؟
بخون تاپیکارو! هرکی یه جوابی زده! سخت بوده آقا! سخت بوده!

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - ka arman - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)masoudtizhoush نوشته شده توسط:  واقعا حالم بده...
همش بی دقتی...
همه تخصصی ۱۰۰ زدن...
من فقط ۱۰ تا تخصصی زدم
۹ تا مشرک
۳ تا معماری
و زبان هم همه رو زدم...

دوست عزیز بیخودی روحیه خودت رو خراب نکن...
بیشتر از نصف بهترینای IT تو مانشتن که هیچکدوم ۱۰۰ نزدن...
منم که با دوستام صحبت کردم در حالیکه همشون خیلی خوب خونده بودن همه ۱۰-۱۲ تا زدن...
تازه شما وضعت که خیلی خوبه چون زبانم که ظاهرا ۱۰۰زدی...Wink

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - threefx - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ

دوستان عزیز خسته نباشید
میدونم زیاد سرحال نیستید الان اما یه چند تا سوال داشتم ...
پنجشنبه it بود و جمعه مهندسی کامپیوتر درسته ؟
همیشه اول it هست بعدش کامپیوتر ؟ ( چون میخوام تمرکز اصلی it باشه و آزمون کامپیوتر بعد اون باشه )

من امسال فقط زبان زدم و شبکه و معماری ( رشتم الکترونیک هست و آزمایشی شرکت کردم ) معماریم خیلی خوب بود سابق تو دانشگاه ۴ تا زدم کلا ! البته کنکوری نخونده بودم و مباحث حافظه cash و نانو اصلا نبود تو مباحث آکادمیک ما ... مگه سورس مانو نیست ؟
زبانش خیلی خوب بود ( به جز ۱۰ تا لغت اول !) شبکه هم دو تا زدم

اگر بخوای هم کامپیوتر شرکت کنی هم آی تی باید رشته اصلی و اول کامپیوتر بزنی و شناور رو آی تی بزنی ؟ ( کسایی که شناور اومدن با کسایی که رشته اصلی امتحانشون it هست فرقی ندارن با هم که ؟ سهمیه ای ؟ چیزی ... محض اطمینان میپرسم نخندین بهم Smile )

بازم شرمنده بد موقع اینارو میپرسم

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - hamid88 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)threefx نوشته شده توسط:  دوستان عزیز خسته نباشید
میدونم زیاد سرحال نیستید الان اما یه چند تا سوال داشتم ...
پنجشنبه it بود و جمعه مهندسی کامپیوتر درسته ؟
همیشه اول it هست بعدش کامپیوتر ؟ ( چون میخوام تمرکز اصلی it باشه و آزمون کامپیوتر بعد اون باشه )

من امسال فقط زبان زدم و شبکه و معماری ( رشتم الکترونیک هست و آزمایشی شرکت کردم ) معماریم خیلی خوب بود سابق تو دانشگاه ۴ تا زدم کلا ! البته کنکوری نخونده بودم و مباحث حافظه cash و نانو اصلا نبود تو مباحث آکادمیک ما ... مگه سورس مانو نیست ؟
زبانش خیلی خوب بود ( به جز ۱۰ تا لغت اول !) شبکه هم دو تا زدم

اگر بخوای هم کامپیوتر شرکت کنی هم آی تی باید رشته اصلی و اول کامپیوتر بزنی و شناور رو آی تی بزنی ؟ ( کسایی که شناور اومدن با کسایی که رشته اصلی امتحانشون it هست فرقی ندارن با هم که ؟ سهمیه ای ؟ چیزی ... محض اطمینان میپرسم نخندین بهم Smile )

بازم شرمنده بد موقع اینارو میپرسم

همه صحبت و سوالاتون رو خودتون جواب دادین
درسته همه صحبتتون

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - threefx - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  همه صحبت و سوالاتون رو خودتون جواب دادین
درسته همه صحبتتون

خندم گرفت پاسخ خیلی جالبی دادین ... مرسی

یه سوال دیگه هم هست . آیا طراحان کنکور یا سرگروه طراح سوالات بعضی از درس ها معلوم هستش ؟ ( میدونم قاعدتا نباید به بیرون درز کنه اما معمولا این اساتید تو دانشگاه به دانشجویان میگن و ... )
تاپیکی پیدا نکردم راجب این موضوع تو سایت ...

چون این مطلب خیلی تاثیر داره ... بعضی اساتید فوکوس میکنن رو یه بخش که شاید از نظر یه استاد کاملا بی اهمیت باشه !
این تو دانشگاه کاملا برای من اثبات شده هست ...

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Itstudent87 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ

باید بگم بسیار خوشحالم از اینکه خدا به من اجازه و قدرت داد که حداقل ۳ماه روی هدف خاصی متمرکز بشم و برای چیزی که تا بحال نبودم کاری کنم که تابحال نکردم.
دلم میخواد جای خوبی قبول بشم اما اگه نشد حتما دلیل موجهی داشته:-)
به امید موفقیت همه بچه های مانشتی.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - masoudtizhoush - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ

من به شما افتخار میکنم که انقدر بزرگ هستید... و اینجوری میگید که حتما حکمتی بوده که قبول نشدیم

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tahereh_abbasi - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ

هرآدمی دلش میخواد نتیجه زحمتاشو ببینه و اگه این اتفاق نیفته قطعا ناراحت میشه...
اما یه چیزی میتونه یمقدار آدمو دلگرم کنه اینه که وقتی نتیجه ایی رو از اول به خدا واگذار میکنی,نباید اگه برخلاف انتظارت در اومد شاکی باشی...شاید خدا داره معادلشو یا بهترشو برات آماده میکنه....Angel
................................................................................​................................................................
منم واقعا ناراحت شدم.Confused..خیلی...Sad.نمیگم وااای ناراحت شدم که تک رقمی نمیشم.نه...ناراحت شدم که قد زحمتام نتیجه ندیدم...
اما خب....این ماجرا به اینجا ختم نمیشه....و زندگی در جریانه.....Exclamation
در جدال صخره و آب؛آب پیروزه.نه بخاطر قدرتش..بلکه بخاطر اصرارش....

به قول وین دایر:مشکلات بزرگ واقعی زندگی چیزایی هستن که به ذهن نگرانت خطور نمیکنه و میتونه تو یه روز عادی تورو به خودش بپیچونه...

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mohammad.ardeshiri - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  هرآدمی دلش میخواد نتیجه زحمتاشو ببینه و اگه این اتفاق نیفته قطعا ناراحت میشه...
اما یه چیزی میتونه یمقدار آدمو دلگرم کنه اینه که وقتی نتیجه ایی رو از اول به خدا واگذار میکنی,نباید اگه برخلاف انتظارت در اومد شاکی باشی...شاید خدا داره معادلشو یا بهترشو برات آماده میکنه....Angel
................................................................................​................................................................
منم واقعا ناراحت شدم.Confused..خیلی...Sad.نمیگم وااای ناراحت شدم که تک رقمی نمیشم.نه...ناراحت شدم که قد زحمتام نتیجه ندیدم...

به قول وین دایر:مشکلات بزرگ واقعی زندگی چیزایی هستن که به ذهن نگرانت خطور نمیکنه و میتونه تو یه روز عادی تورو به خودش بپیچونه...

کاملا با نظرتون موافقم ولی شما هم ناراحت نباش یکی که رتبش خیلی خوب شده بود بهم گفت من شبی که جواب میومد جرعت نکردم برم نتیجه رو ببینم دوستام زنگ میزدن(که خوده منم جزشون بودم) گوشی رو خاموش کردم جواب ندم همش فکر میکردم رتبم اطراف ۱۰۰۰ میشه شب به هزار زحمت سایت سنجش رو باز کردم باورش نمیشد دو رقمی شده
شما هم ناراحت نباش هیچ تلاشی بدون باداشت نیست

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ)threefx نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  همه صحبت و سوالاتون رو خودتون جواب دادین
درسته همه صحبتتون

خندم گرفت پاسخ خیلی جالبی دادین ... مرسی

یه سوال دیگه هم هست . آیا طراحان کنکور یا سرگروه طراح سوالات بعضی از درس ها معلوم هستش ؟ ( میدونم قاعدتا نباید به بیرون درز کنه اما معمولا این اساتید تو دانشگاه به دانشجویان میگن و ... )
تاپیکی پیدا نکردم راجب این موضوع تو سایت ...

چون این مطلب خیلی تاثیر داره ... بعضی اساتید فوکوس میکنن رو یه بخش که شاید از نظر یه استاد کاملا بی اهمیت باشه !
این تو دانشگاه کاملا برای من اثبات شده هست ...
بازم که خودتون جواب خودتونو دادین شما طراح کنکور میشدی خیلی خوب بود (واسه اینکار اقدام کن بچه هام دعات میکنن)Tongue

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - tahereh_abbasi - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  هرآدمی دلش میخواد نتیجه زحمتاشو ببینه و اگه این اتفاق نیفته قطعا ناراحت میشه...

کاملا با نظرتون موافقم ولی شما هم ناراحت نباش یکی که رتبش خیلی خوب شده بود بهم گفت من شبی که جواب میومد جرعت نکردم برم نتیجه رو ببینم دوستام زنگ میزدن(که خوده منم جزشون بودم) گوشی رو خاموش کردم جواب ندم همش فکر میکردم رتبم اطراف ۱۰۰۰ میشه شب به هزار زحمت سایت سنجش رو باز کردم باورش نمیشد دو رقمی شده
شما هم ناراحت نباش هیچ تلاشی بدون باداشت نیست

درسته...چون هیچ چیزی قابل پیش بینی دقیق نیست....
خدا بزرگه...