تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - ali - 01 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ

خب حالا که در مورد لپ تاپ صحبت کردید در مورد حمل و نقلش هم صحبت کنید
واسه دانشجویی که میره تو یک شهر دیگه خوابگاه به نظرتون مناسب تره کوله پشتی واسه لپ تاپ بگیره یا کیف لپ تاپ معمولی ؟

خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - ali reza - 01 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  dell inspiron 5110 core i7
NICE!

خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - fatima1537 - 02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  واسه دانشجویی که میره تو یک شهر دیگه خوابگاه به نظرتون مناسب تره کوله پشتی واسه لپ تاپ بگیره یا کیف لپ تاپ معمولی ؟
کوله پشتی،چون یک لپ تاپ که توی کاتالوگ نوشته وزن: ۲/۶ کیلو گرم ، با شارژر و بقیه مخلفات احتمالی و وزن خود کیف حتما به ۳ کیلو میرسه و حملش با کیفهای دستی(مخصوصا اگر کیف قرص و محکمی نباشه)سخته
اگر میخواید مرتب جابجا کنید بهتره لپ تاپهای سبک وزن تر بگیرید

RE: خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - strongxxx - 15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

دوستان لپ تاپ می خواین بگیرین حتما به وزنش دقت کنید
حمل و نقل لپ تاپ و مخلفاتش بد جوری آزار دهنده هست
اگه بتونین سری های سبک وزن رو تهیه کنید خیلی بهتره
مدل پیشنهادی U36 مارک Asus هست که با وزن ۱/۶ کیلویی
دارای پردازنده ، رم و گرافیک مناسبی هست .
در مورد Asus سری ۵۳n دو سال پیش گرفتم به غیر از وزن ۲/۷ کیلویی
که حمل و نقل رو سخت می کنه ، خیلی ازش راضی هستم

خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - aryaeei - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ

بچه ها با بودجه ۱ تومن تا ۱۲۰۰-۳۰۰ یه laptop سبک وزن چه پیشنهاد میکنید خیلی ضروریه ...

RE: خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - WeCan - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها با بودجه ۱ تومن تا ۱۲۰۰-۳۰۰ یه laptop سبک وزن چه پیشنهاد میکنید خیلی ضروریه ...

من دارم امروز لپ تاپمو میگیرم حدود یکی دو هفته ایی تحقیق کردم
من تا یکو دویست هزینه میتونم بکنم و برند مود نظرم lenovo 570c هست که I5 هستش با گرافیک جی فروس ۱G
لپ تاب خیلی خوبی هستش و به نظرم خوبه چون کارم برنامه نویسی هستش و تمام دوستانی که کلا لنووا خردین راضی هستن .
این روزها لپ تاپ Asus بیشتر فروش و متقاضی رو داره و برادرم هم ASus داره . به نسبت بد نیست اما من با وجودی که نتخاب تو Asus هم دارم اما باز Lenovo را ترجیم یدم چون تتحت لیسانس IBM هستش هر چند کلام تو چین تولید میشه اما کارایی خیلی خوبی داره.

کلا سری های ۵۰۰ ۱۵ اینچی هستش و اپ تاپهای سری ۴۰۰ ۱۴ اینچی هستن و این توی وزن لپ تاپ تاثی گذار هستش .
یه چیز دیگه من یه دوستی دارم که لپ تاپش سونی هست و دو سال داره ازش استفاده میکنه و یک سال دیگه هم گارانتی داره و میخواد بفروشه یک میلیون و کانفیگش با lenovo V570c یکی هست اما من باز ترجیم میدم نو بخرم تا دسته دوم هر چند لپ تاپش واقعا لپ تاپ خوبلی هست اما واسه خودش .
امیددوارم انتخاب خوبی بکنید

RE: خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - aryaeei - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)WeCan نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها با بودجه ۱ تومن تا ۱۲۰۰-۳۰۰ یه laptop سبک وزن چه پیشنهاد میکنید خیلی ضروریه ...

من دارم امروز لپ تاپمو میگیرم حدود یکی دو هفته ایی تحقیق کردم
من تا یکو دویست هزینه میتونم بکنم و برند مود نظرم lenovo 570c هست که I5 هستش با گرافیک جی فروس ۱G
لپ تاب خیلی خوبی هستش و به نظرم خوبه چون کارم برنامه نویسی هستش و تمام دوستانی که کلا لنووا خردین راضی هستن .
این روزها لپ تاپ Asus بیشتر فروش و متقاضی رو داره و برادرم هم ASus داره . به نسبت بد نیست اما من با وجودی که نتخاب تو Asus هم دارم اما باز Lenovo را ترجیم یدم چون تتحت لیسانس IBM هستش هر چند کلام تو چین تولید میشه اما کارایی خیلی خوبی داره.

کلا سری های ۵۰۰ ۱۵ اینچی هستش و اپ تاپهای سری ۴۰۰ ۱۴ اینچی هستن و این توی وزن لپ تاپ تاثی گذار هستش .
یه چیز دیگه من یه دوستی دارم که لپ تاپش سونی هست و دو سال داره ازش استفاده میکنه و یک سال دیگه هم گارانتی داره و میخواد بفروشه یک میلیون و کانفیگش با lenovo V570c یکی هست اما من باز ترجیم میدم نو بخرم تا دسته دوم هر چند لپ تاپش واقعا لپ تاپ خوبلی هست اما واسه خودش .
امیددوارم انتخاب خوبی بکنید

منم برنامه نویسی میکنم چقدر روی این مدل میشه حساب باز کرد اگه خوبه وراضی هستید منم همین مارک بخرم

RE: خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - Bache Mosbat - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)WeCan نوشته شده توسط:  من دارم امروز لپ تاپمو میگیرم حدود یکی دو هفته ایی تحقیق کردم

خیلی لپتاپ خوبیه. تو این رنج قیمت به نظرم بهترینه.
اگر بودجه زیر ۱/۲ باشه خیلی نباید دنبال سبک وزن باشین چون کیفیت کم می شه.

خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - WeCan - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

من امشب رفتم لپ تاپمو گرفتمLenovo V570C . یه خورده نوسان داشت با پنجشنبه اخه دلار سی تومن رفته بالا انوقت قیمت لپ تاپها صد برابر میکشه بالا . من امروز با یک میلیون و دویست و بیست هزار تومان لپ تاپمو خریدم و خیلی راضی هستم . البته فردا تحویل میگیرم اخه گفتش باید از ویندوز و درایورهاش بک اپ بگیره و فرداشب میرسه دستم .Smile
انشالله شما هم یه انخاب خوب خوب بکنید

خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد - Aurora - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ

نظرتون درباره Lenovo U260 چیه؟
لطفا راهنمایی کنید.

مدل پیشنهادی لپ تاپ - Farhaneh - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ

سلام.
جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم...
میخوام لپ تاپ بخرم برای کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی
لطفا مدلشو راهنمایی کنید.
مرسی.

مدل پیشنهادی لپ تاپ - mfXpert - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Farhaneh نوشته شده توسط:  میخوام لپ تاپ بخرم برای کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی
این تیکه رو من متوجه نشدم. کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی یعنی چی؟!

مدل پیشنهادی لپ تاپ - _maryam_ - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ

اولویت هاتون (مثل وزن،سی پی یو،رم ، گرافیک، باتری،سایز و ...)،کاربردش براتون(مثل: گشتن توی اینترنت و کار با آفیس،کمی برنامه نویسی،بازی، شبیه سازی های دو بعدی یا سه بعدی گرافیکی و ...) و همچنین محدودیت هاتون (قیمت،میتونید از خارج از ایران تهیه کنید یا خیر و..) رو بنویسید

توی اینا مهم ترینشون محدوده ی قیمتیه که بتونید هزینه کنید
بعد از اون اولویت هاتون و کاربریتون

مدل پیشنهادی لپ تاپ - arixooo - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ

میشه بگید این روزا کدوم لپ تاپی چنین کار هایی رو نمی تونه واستون بکنه؟؟
تنها دلیل افزایش قدرت مداوم کامپیوترهای خونگی افزایش قدرت پردازش واسه بازی های جدیده و گرنه این چیزهایی که شما می خواید رو یه پنتیوم ۳ هم میتونه انجام بده..به سادگی

مدل پیشنهادی لپ تاپ - _maryam_ - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ

اگر با من بودید بیام جواب بدم.اگر خیر هم که هیچی