تالار گفتمان مانشت
گروه درسی بهمن ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی بهمن ماه - ریحان - ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ

بچه ها سوالای سمافرسیستم عامل این دو سه سال به نظرتون چطورن؟ میشه زد یا نه؟

من کامپایلر فصل اخر رو نخوندم خیلی بده؟ به نظرتون این چند روز بخونم؟قبلا که خونده بودم هیچی نفهمیده بودم از پوران خوندم..همش یادم رفته.عایا خیلی مهمه؟ نابود نشم؟

راستی بچه ها این عمق ریشه را واسه درخت پیش فرض چی بگیریم؟ ۰ یا ۱ ؟ اخه هستن سوالایی که هردوش در گزینه ها هست.خیلی بدجنسن

گروه درسی بهمن ماه - همیلا - ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

۵ ماه از خانوادت به خاطر کنکور دور باش بعد ۱۰ روز مونده به کنکور یه اتفاقایی بیفته که کلا ذهنت درگیر کنه
بچه واسم دعا کنید Sad(((((((

پاسخ : RE: گروه درسی بهمن ماه - shamim_70 - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  5 ماه از خانوادت به خاطر کنکور دور باش بعد ۱۰ روز مونده به کنکور یه اتفاقایی بیفته که کلا ذهنت درگیر کنه
بچه واسم دعا کنید Sad(((((((
به این فک ۵ماه زحمتت رو داری واسه ی درگیری ذهنی بهدر میدی!!
این چند روزم تحمل کن بعدش اونقدهههه وقت هست ک دربارش صب تا شب بشینی فک کنی!!!

RE: گروه درسی بهمن ماه - ehsansjs - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  بچه ها سوالای سمافرسیستم عامل این دو سه سال به نظرتون چطورن؟ میشه زد یا نه؟

من کامپایلر فصل اخر رو نخوندم خیلی بده؟ به نظرتون این چند روز بخونم؟قبلا که خونده بودم هیچی نفهمیده بودم از پوران خوندم..همش یادم رفته.عایا خیلی مهمه؟ نابود نشم؟

راستی بچه ها این عمق ریشه را واسه درخت پیش فرض چی بگیریم؟ ۰ یا ۱ ؟ اخه هستن سوالایی که هردوش در گزینه ها هست.خیلی بدجنسن

کامپایلر:والا چه عرض کنم من که کتاب شاپوری رو خوندم پشیمونم الآن چون اینقد تستای این بخش کمه که هرچیزیو میتونن سوال بدن و شما فقط بشینید نگاه کنیدShy

RE: گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  همتون بعد کنکور میاین جوابارو چک میکنید؟ فقط منم که بعدش میخوام تا اردیبهشت متواری شم فکر کنم :-)))))

من میام چک میکنم Undecided

گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ

چرا من نمیتونم log 7! رو بدست بیارم؟

RE: گروه درسی بهمن ماه - sara417 - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا من نمیتونم log 7! رو بدست بیارم؟
حق داری یکم طولانی خوب ولی راحتتره از محاسبات اعشاریه Big Grin

RE: گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا من نمیتونم log 7! رو بدست بیارم؟

واقعا چرا یازده میشه من نمیدونم اگه کسی میدونه دریغ نکنه

گروه درسی بهمن ماه - sanaz777 - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)sara417 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  چرا من نمیتونم log 7! رو بدست بیارم؟

واقعا چرا یازده میشه من نمیدونم اگه کسی میدونه دریغ نکنه
۱۱ میشه یا ١٢؟

گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  ۱۱ میشه یا ١٢؟

یازده

گروه درسی بهمن ماه - sanaz777 - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  ۱۱ میشه یا ١٢؟

یازده
!Lg 7 که میشه ١٢ چرا میگین ١١ نمیدونم !!

گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ

سوال ۵/۲ قدسی اینجوری نوشته. توچطوری دوازوده آوردی؟

گروه درسی بهمن ماه - sanaz777 - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  سوال ۵/۲ قدسی اینجوری نوشته. توچطوری دوازوده آوردی؟
با عرض پوزش از مدیر بخش Big Grin
۷! رو حساب کن میشه ٥٠٤٠ ، حالا ٢ به توان چند میشه نزدیک ٥٠٤٠ ، ٢ به توان ١٢ که میشه ٤٠٩٦ البته اگه کفشو بخوای میشه ١٢ ، سقفش میشه ١٣ ، که واسه بدترین حالت مقایسه سقف باید باشه

گروه درسی بهمن ماه - ریحان - ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ

بچه ها امروز سوالای ۹۰ به بعد سیستم عاملو میزدم داشت دستام میلرزید...وحشتناک بودن.هیچکدومو نمیتونستم بزنم...یه سال که ۳ تا سوال داده بودن بعد ۲ تاش جواب نداشت...فشارم افتاده از صبح دارم میلرزم...

RE: گروه درسی بهمن ماه - moloodi - 07 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  بچه ها امروز سوالای ۹۰ به بعد سیستم عاملو میزدم داشت دستام میلرزید...وحشتناک بودن.هیچکدومو نمیتونستم بزنم...
اشکال نداره من ۹۱و۹۲ رو همینطوری بودم هیچکدوم و نزدم بعد رفتم دیدم چندتا شو دکتر حقیقت گفته بود که اصلا غلطا.
برین ۹۳ رو بزنین ببینین چقد گلابین دوباره امیدوار میشین.
الته نه ۹۱و۹۲ نه ۹۳ هرسه تاش بدن بنظر من، یکی رو خیلی ساده دادن اون دوتا رو اینقدر رفتن بپیچونن که خودشونم تاب خوردن.