تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - lord master - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ

صحبت سر چیه؟
مگه نتایج اومده؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - Pegasus - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  صحبت سر چیه؟
مگه نتایج اومده؟؟؟؟؟؟؟؟

نه جواب که نیومده بچه ها درباره ظرفیت آزاد حرف میزنن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - kakoli19 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

بچه ها نمیتونه علت دیر زدن جواب این باشه که ظرفیت ها واسه دانشگاه ها رو میخوان بالا ببرند واینکه یک عده خیلی زیادی هم چون دانشگاه دولتی شرکت کردند میخان اونا برند دانشگاه دولتی ثبت نام بشه تا ظرفیت خالی بشه من فکر کنم علت اصلی این باشه در کل هر چی هست به نفع مونه

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ

شما مطمن باش دانشگاه آزاد نمیاد به،ضرر خودش کار کنه ، واسه همه جا هست . البته کمبود جا مربوط،به دانشگاههای ازاد تراز اوله

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - mm123456789 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

تأخیر در اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد/ اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به افزایش ۲۸۶ رشته/محل جدید و ایجاد فرصت مجدد برای داوطلبان، اعلام اسامی کارشناسی ارشد از ۱۳ شهریور به بعد انجام می‌شود.

مرجع دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به افزایش ۲۸۶ رشته/محل جدید و ایجاد فرصت مجدد برای داوطلبان، اعلام اسامی کارشناسی ارشد در چند روز آینده انجام می‌شود.
علوی فاضل در ادامه افزود: این تأخیر به نفع داوطلبان خواهد بود و امکان پذیرش داوطلبان را در رشته/محل‌های بیشتری فراهم می‌سازد.
معاون دانشگاه آزاد گفت: زمان دقیق اعلام نتایج از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد اما حدود تقریبی اعلام نتایج از ۱۳ شهریورماه به بعد خواهد بود.
علوی فاضل در پایان به داوطلبان گفت: ما دغدغه و نگرانی‌های داوطلبان را درک می کنیم اما مطمئناً این اقدام در راستای رضایت بیشتر داوطلبان صورت گرفته است لذا از داوطلبان می خواهیم که خونسرد باشند و زمان دقیق اعلام نتایج را از طریق رسانه‌ها پیگیری کنند.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  شبانه رو نگفتینSad
شبانه و ...
شبانه که خیلی بهتره تا آزاد!!!
البته بستگی به دانشگاهشم داره...
از نظر من :
۱- سراسری روزانه
۲- شبانه
۳- پیام نور
۴ - غیر انتفاعی
۵ - آزاد
اینا مربوط به استخدامی ها و مصاحبه دکتری درجه بندی شده

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

[/quote]
از نظر من :
۱- سراسری روزانه
۲- شبانه
۳- پیام نور
۴ - غیر انتفاعی
۵ - آزاد
اینا مربوط به استخدامی ها و مصاحبه دکتری درجه بندی شده
[/quote]

شما جدی گفتی؟
به نظرت پیام نور و غیرانتفاعی بهتر از ازاد هست؟
اقا دمت گرم
من کار ندارم فلان دکتر که نشسته مصاحبه میکنه ، از دانشگاه ازاد خوشش میاد یا نه. دانشجو های ازاد رو پذیرش میکنه یا نه
اما این ترازبندی شما صحیح نیست.

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

بی انصافیه، مثلا آزاد علوم تحقیقات تهران یا تهران شمال (هیات علمی تهران شمال قویه، توی سایتش ببینین) یا قزوین یا نجف آباد رو با پیام نور و موسسات غیر انتفاعی مقایسه میکنین؟

دوستان هیات علمی تهران شمال واقعا حرف داره برای گفتن...

حتی روزانه های برخی شهرستانها با علوم و تحقیقات تهران قابل قیاس نیست...

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ

انشالله نتایج به این زودی ها نیاد. من دلم برای دوستان و بچه ها در این سایت تنگ میشه
حداقل دو هفته دیگه باید بیاد

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - sand - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  انشالله نتایج به این زودی ها نیاد. من دلم برای دوستان و بچه ها در این سایت تنگ میشه

شما دعا کن ما از نگرانی زودتر دربیایم من به شما قول میدم همیشه یه موضوعی هست که بابتش بچه ها بیان با هم بحث کنن. Sleepy

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - shahryar711 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ

اقایونی که می گن غیر انتفاعی به نظرتون از آزاد معتبرتره ؟
فکر کنم اون ور آب هیچ کدام از مدارک غیر انتفاعی رو قبول مدارند
ولی آزاد رو قبول دارند البته نه همه آزاد ها

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - arminjahan - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا یه تاریخ دقیق مشخص نمی کنن آخه !!
به نظرم چون حداقل میره باری ۱۰ روز دیگه. این طور ضایع هست بیان بگن فلان روز! یعنی ۱۰روز دیگه
ارام ارام روزها رو میبرن جلو

میگن خانم ندا!
شما ۵ تا انتخاب اولتون تو ازاد چی بوده؟
من دوتا انتخاب داشتم شبکه علوم تحقیقات تهران
شبکه قزوین
تمام
یعنی میره بعد ۱۷ام من دیگه رفتم اونموقع Sad

سلام ندا خانم

شما چرا اول علوم تحقیقات زدید بعد قزوین؟؟!!!
علوم تحقیقات تازه این ترم ارشد شبکه آورده و فقط هم همین گرایش را آورده نه گروهی داره نه استادی نه اعتباری در رشته آی تی
همان طور که می دانید رشته فناوری اطلاعات در ایران دانشگاه امیرکبیر در سال ۸۱ در مقطع کارشناسی و فکر کنم ۸۲ یا ۸۳ بود مقطع ارشد راه اندازی کرد ، ودر حال حاضر دارای رتبه ۱۵۰ در جهان است ، در دانشگاه آزاد هم دانشگاه آزاد قزوین برای اولین بار در سال ۸۲ در مقطع کارشناسی و در سال ۸۴ در مقطع کارشناسی ارشد شروع به کار کرد، اساتید هم اکثرا از اساتید برتر دانشگاه های دولتی تهران مثل امیرکبیر و همین طور اساتیدی مثل دکتر حقیقت و .... بهره می برد، در حال حاضر مدیر گروه شبکه کامیپوتری بر عهده دکتر دهقان تخت فولادی دانشیار دانشگاه امیرکبیر می باشد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک خبر هم برای دوستان دارم اینکه مقطع دکتری ظرفیت رشته شهر ها چند برابر شده است.
در واحد قزوین ۲۷ رشته دکتری جدید ایجاد شده است.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  انشالله نتایج به این زودی ها نیاد. من دلم برای دوستان و بچه ها در این سایت تنگ میشه

شما دعا کن ما از نگرانی زودتر دربیایم من به شما قول میدم همیشه یه موضوعی هست که بابتش بچه ها بیان با هم بحث کنن. Sleepy
نه من فقط همین موضوع رو دوست دارم و انشالله تا هفته دیگه نیاد. جمعه دیگر نتایج بیاد. به بعد!

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - arminjahan - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقایونی که می گن غیر انتفاعی به نظرتون از آزاد معتبرتره ؟
فکر کنم اون ور آب هیچ کدام از مدارک غیر انتفاعی رو قبول مدارند
ولی آزاد رو قبول دارند البته نه همه آزاد ها

پاسختان را اینجور تائید می کنم

من دوستی دارم که دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هست در دانشگاه غیر انتفاعی و علمی کاربردی و پیام نور تدریس میکنه اما تا حال کسی را دیدید که از پیام نور و ... در دانشگاه آزاد تدریس کند؟؟؟

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - sand - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

البته یسری دانشگاه تراز اول بین خود غیرانتفاعی ها هست که خیلی قوی هستند و دانشگاههای تراز اول آزاد هم خیلی قوی هستند و از یسری دانشگاه های سراسری هم معتبرترند.