تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mhd3 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  یعنی چی نفهمیدم؟؟؟
کنکور اسون فقط دودش میره تو چشم اونایی که خیلی خوندن..اگه آیتی به سختی پارسال بود و با درصد های پایینم ادم شانس داشت ولی الان....البته تا کلید نیاد هیچی معلوم نیست
ولی خوشم اومد Smile) طراحا فهمیدن تو سیستم عامل مساله ندن بهتر از اینه که اشتباه بدن بعدش حذف کنن..

ببخشید الان خیلی پارسال از امسال سخت تر بود؟؟
هوش پارسال رو میشد با نگاه زد. با نگاه. انقد ماست بود.
سوال هیوریستیکش، سوال شبکه باور که اصلا فکر نمیخواست، سوال احتمالش. سوال بازی هاش اصلا خنده دار بود. متن کتاب.
اما امسال چی؟؟
حتی طراح به خودش زحمت نداده بود سوالو یه بار بخونه ببینه چی طرح کرده!!
واسه سردسازی شبیه سازی شده میگه اگه دما خیلی زیاد باشه مثل الگوریتم تصادفی عمل میکنه. طراح محترم کلی الگوریتم تصادفی داریم. دقیقا کدوم منظورته؟؟ قدم زدن تصادفی یا تپه نوردی تصادفی؟؟
یا مثلا شبکش. من مرجع درس ای تی یکم، کتاب فروزان بود ترجمه ادهم صادقی.
فقط با خوندن یک فصل از این کتاب میشد دوتا سوال شبکه پارسالو بزنی. به این اسونی بود.
یا مثلا ساختمان و طراحی با عدد گذاری میشد جواب بدی.
اما امسال من حتی نمیدونستم این سوال ستاره ای که واسه گراف بود چی هست ، چه برسه که بتونم حلش کنم.
یا من این همه معماری خوندم. آدم عاقل از درس معماری سوال حفظی طرح میکنه یا سوال حل کردنی؟؟؟

Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sahar-it88 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من فردا ممکن اینترنت نداشته باشم. چیزی که فردا میخوام بنویسم و الان مینویسم یکی از طرف من کپی کنه تو تاپیک بچه های کامپیوتر :

""" واااااااااای .... چرا اینجوری بود؟ چرا همه سوالا از Btree بود؟ معماری مگه Btree داشت؟ بچه ها شما هم مثل من گند زدین؟ """"

با تشکر.

خیلی خندیدمBig Grin
خدا کنه اینجوری نباشه
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad.K - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من فردا ممکن اینترنت نداشته باشم. چیزی که فردا میخوام بنویسم و الان مینویسم یکی از طرف من کپی کنه تو تاپیک بچه های کامپیوتر :

""" واااااااااای .... چرا اینجوری بود؟ چرا همه سوالا از Btree بود؟ معماری مگه Btree داشت؟ بچه ها شما هم مثل من گند زدین؟ """"

با تشکر.

عالی بود دمت گرمممممم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sahar-it88 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  یعنی چی نفهمیدم؟؟؟
کنکور اسون فقط دودش میره تو چشم اونایی که خیلی خوندن..اگه آیتی به سختی پارسال بود و با درصد های پایینم ادم شانس داشت ولی الان....البته تا کلید نیاد هیچی معلوم نیست
ولی خوشم اومد Smile) طراحا فهمیدن تو سیستم عامل مساله ندن بهتر از اینه که اشتباه بدن بعدش حذف کنن..

ببخشید الان خیلی پارسال از امسال سخت تر بود؟؟
هوش پارسال رو میشد با نگاه زد. با نگاه. انقد ماست بود.
سوال هیوریستیکش، سوال شبکه باور که اصلا فکر نمیخواست، سوال احتمالش. سوال بازی هاش اصلا خنده دار بود. متن کتاب.
اما امسال چی؟؟
حتی طراح به خودش زحمت نداده بود سوالو یه بار بخونه ببینه چی طرح کرده!!
واسه سردسازی شبیه سازی شده میگه اگه دما خیلی زیاد باشه مثل الگوریتم تصادفی عمل میکنه. طراح محترم کلی الگوریتم تصادفی داریم. دقیقا کدوم منظورته؟؟ قدم زدن تصادفی یا تپه نوردی تصادفی؟؟ >Sad
یا مثلا شبکش. من مرجع درس ای تی یکم، کتاب فروزان بود ترجمه ادهم صادقی.
فقط با خوندن یک فصل از این کتاب میشد دوتا سوال شبکه پارسالو بزنی. به این اسونی بود.
یا مثلا ساختمان و طراحی با عدد گذاری میشد جواب بدی.
اما امسال من حتی نمیدونستم این سوال ستاره ای که واسه گراف بود چی هست ، چه برسه که بتونم حلش کنم.
یا من این همه معماری خوندم. آدم عاقل از درس معماری سوال حفظی طرح میکنه یا سوال حل کردنی؟؟؟

آخ که حرف دل منو زدی.سوال هوش ذوب فلزات،خنده دار نیست آدم جواب سوالو بلد باشه نتونه توی گزینه ها پیداش کنه مسخرست به خدا مسخرست.

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad.K - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

اینطوری که پیش میره فک کنم سنجش باید نمراتو ببره رو نمودار. خخخخخخخ

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - mostafa122 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

با تشکر.

Big Grin

Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sahar-it88 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  اینطوری که پیش میره فک کنم سنجش باید نمراتو ببره رو نمودار. خخخخخخخ

سنجش فقط باید بره بمیره همینAngry

Re: RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - Mohammad.K - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  اینطوری که پیش میره فک کنم سنجش باید نمراتو ببره رو نمودار. خخخخخخخ

سنجش فقط باید بره بمیره همینAngry

اتفاقا میخواستم خودم زیر نظر سنجی اضافه کنم این موردو!
آیا ما(سنجش) باید برویم بمیریم؟
۱) ۱۰۰%
۲) حتما
۳)زودتر
۴)همه موارد

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - abji22 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

اشتباه زیاد زدم متاسفانه ولی بی خیال
ندااااااا کجاییییییی؟بیا اسینا بزن بالا

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - hosshah - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ

منم دیگه دارم میرم بیرون
شب هم بیام دیگه یه راست میرم میخوابم
وقت نمیشه بیام آرزوی موفقیت کردنتون رو ببینم Big Grin
ولی شما آرزوی موفقیت بکنین Wink
با اجازه
یا حق

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - atenaa - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  یکی بیاد منو آروم کنه اصلا حالم خوش نیست.متاهلم دیگه فرصت درس خوندن برام پیش نمیاد دوست ندارم لیسانس باشم کلی آرزو دارم خدایااااااااااااSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

عزیزم منم متاهلم اما از همین تریبون به همسر عزیزم میگم ک ی مهر تا بهمن دیگه باید غذا حاضری بخوری و مهمون بازی و خاله بازی تعطیلهBig Grin

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - alagh - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ

مسئولین چرا بهمن ماه رو بستین؟ Sad
ما کامپیوتری ها رو فراموش کردین؟؟؟ما هنووووووز مونده بودیما!!

Re: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - sahar-it88 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ

ندا کجاست؟ندا بیا اعلام وضعیت کن

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - kati - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  مسئولین چرا بهمن ماه رو بستین؟ Sad
ما کامپیوتری ها رو فراموش کردین؟؟؟ما هنووووووز مونده بودیما!!

دقیقا Big Grin

RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی) - abji22 - 24 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  منم دیگه دارم میرم بیرون
شب هم بیام دیگه یه راست میرم میخوابم
وقت نمیشه بیام آرزوی موفقیت کردنتون رو ببینم Big Grin
ولی شما آرزوی موفقیت بکنین Wink
با اجازه
یا حق

تونباشی کی سپاس بزنه؟Big Grin