تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

من فکر نمیکنم همش واحد های جدید باشه
واحد هیا قدیمی هم فکر کنم امکان انتخاب باهش

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - sara88 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان. راستش اصلا شرایط اونجوری که دوس داشتم پیش نرفت ولی امیدوارم شما نتایج دلخواهتون رو گرفته باشید.
من هوش مصنوعی دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات تهران قبول شدم. بنظر شما ارزش هزینه کردن و وقت گذاشتن رو داره؟؟ یا یه سال دیگه بمونم پشت کنکور و شانسمو دوباره امتحان کنم؟ امسال سال دوم بود که کنکور دادم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohamad--figo - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ

کسی اهواز قبول شده؟نمره اخرین فرد قبولی چند بود؟گرایش نرم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - irera - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ

دوستان حالا برای ثبت نام باید کی اقدام کنیم ؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ

شنبه و یکشنه

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - setareye sobh - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ

سلام بچه ها Heart بهتون بابت قبولیتون تبریک میگم، ایشالا اونایی هم که قبول نشدن تکمیل ظرفیت قبول بشن Shy منم نرم افزار آیت ا... آملی آمل قبول شدم Smile میخوام تکمیل ظرفیت ساری بزنم اگه داشته باشه بنظرتون ساری بهتره یا آمل؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها Heart بهتون بابت قبولیتون تبریک میگم، ایشالا اونایی هم که قبول نشدن تکمیل ظرفیت قبول بشن Shy منم نرم افزار آیت ا... آملی آمل قبول شدم Smile میخوام تکمیل ظرفیت ساری بزنم اگه داشته باشه بنظرتون ساری بهتره یا آمل؟
تا لیست نیاد نمیشه نظری داد دوست عزیز

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Lamanta - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

بچه ها انتخاب رشته ارشد شروع شد.....
هر کس انجام داد بیاد توضیح بده ببینیم ارزش داره کارت بخریم ؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - n268 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ

دوستان کسی میدونه من که شبکه قزوینو نیاوردم ، میتونم انتخاب رشته کنم و ممکنه بیارم؟ یا فقط برای دانشگاه های جدیدیه که اضافه کردن؟

این رشته های تکمیل ظرفیت آیتیه :

۴۱۰۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ۱۰۱ واحد تهران مرکزی زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی ۱۰۱ واحد تهران مرکزی زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی ۱۲۳ واحد علوم و تحقیقات زن و مرد
۴۱۰۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ۱۴۱ واحد تهران جنوب زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی ۱۴۱ واحد تهران جنوب زن و مرد
۴۱۰۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ۱۵۷ واحد تهران شمال زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی ۱۵۷ واحد تهران شمال زن و مرد
۴۱۰۳۶ مهندسی فناوری اطلاعات - سیستمهای چند رسانه ای ۱۷۹ واحد میبد زن و مرد
۴۱۰۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ۱۹۴ واحد رفسنجان زن و مرد
۴۱۰۳۸ مهندسی فناوری اطلاعات - مدیریت سیستم های اطلاعاتی ۱۹۹ واحد آشتیان زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی ۲۴۷ واحد تفرش زن و مرد
۴۱۰۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ۲۹۸ واحد پرن د زن و مرد
۴۱۰۱۰ مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری ۵۰۳ واحد الکترونیکی زن و مرد
۴۱۰۲۴ مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی ۵۶۰ واحد ملارد زن و مرد

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Lamanta - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ

فقط همین مکان ها رو میشه واسه نرم افزار انتخاب کرد ؟؟؟؟؟؟؟

[تصویر:  301944_2y39imxppm9tj9dddekf.png]

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - arminjahan - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ

دوستان با این افزایش ظرفیتی که دانشگاه آزاد ایجاد کرده تا ۲ سال دیگه بدون آزمون ورودی میگیره

ظرفیت از ۷۰ هزار تا به ۲۰۰ هزار رسیده!!!!!
۴۰۰۰ ظرفیت جدید برای دکتری ایجاد شده!!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ

میشه بگین
علوم تحقیقات بهتره یا تهران مرکز؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  میشه بگین
رشته و گرایش؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  میشه بگین
رشته و گرایش؟
معماری کامپیوتر
کلن واسه این گرایش و گروه کامپیوتر بهترینش کدومه توی تهران ؟(شمال؟ جنوب؟ مرکز؟ علوم؟)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - reza_a - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ

ثبت نام مجدد (تکمیل ظرفیت) هم اومده. ۲۵ هزار تومن پولشه.
دوستان لیست ترازها رو از کجا میشه گرفت؟