تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - farazin - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ

بچه‌ها من بدجوری سرما خوردم....فکر کنم تا چند روز نتونم بخونمSad(

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  بچه‌ها من بدجوری سرما خوردم....فکر کنم تا چند روز نتونم بخونمSad(

اشکالی نداره
تو این مدت سعی کن خوب استراحت کنی تا بعدش با انرژی بیشتری بخونی

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - mim - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  بچه‌ها من بدجوری سرما خوردم....فکر کنم تا چند روز نتونم بخونمSad(

ایشاا... زودتر خوب بشید.

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ

هفته پیش میتونستم برم امام رضا (ع) برای ارشد ثبتنام کنم
قسمت بود . ثبتنام نکردم تا امروز بیام این تاپیک
هفته اول شروع مجدد این دفعه برای آزمون ۹۱
سه فصل آمار طورانی بدون تست
چهار فصل معماری هادی یوسفی باتست
۶ درس زبان راهیان ارشد بخش واژگان
با مجموع ۲۸ ساعت این هفته (میانگین روزانه ۴ ساعت)

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - farazin - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  هفته پیش میتونستم برم امام رضا (ع) برای ارشد ثبتنام کنم
قسمت بود . ثبتنام نکردم تا امروز بیام این تاپیک
هفته اول شروع مجدد این دفعه برای آزمون ۹۱
سه فصل آمار طورانی بدون تست
چهار فصل معماری هادی یوسفی باتست
۶ درس زبان راهیان ارشد بخش واژگان
با مجموع ۲۸ ساعت این هفته (میانگین روزانه ۴ ساعت)

واقعا آفرین....چطوری تو یه هفته ۳ فصل آمار خوندین؟

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  واقعا آفرین....چطوری تو یه هفته ۳ فصل آمار خوندین؟

البته گفتم بدون تستای آخر فصل یعنی سه فصل پارسه طورانی بدون تست مجموعا ۱۵ ساعت زمان برد
البته سه فصل اولش به نظر من ۴۰ درصد مطالب ارشد رو پوشش میده و الباقی ۶۰ درصد

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatemeh-r - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ

ریاضی مهندسی نصیر رو از کجا میشه گرفت؟
راستی اقای موج خوش امدید به جمع ما
ما خوشحال میشدیم که پارسال قبول میشدید اما خوب قسمت نبود
بچه‌ها لطف کنید حواستون باشه هنگام پاسخ دادن تکراری‌ها رو پاک کنید که ما هی اسکرول نکنیم

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی نصیر رو از کجا میشه گرفت؟
من ز نمایشگاه کتاب امسال خریدم ولی نمایندگی های نصیر در شهرمون هم داشتند. میتونید از نمایندگی‌ها خریداری کنید

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatima1537 - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  البته سه فصل اولش به نظر من ۴۰ درصد مطالب ارشد رو پوشش میده و الباقی ۶۰ درصد
انشاءالله این راهی که انتخاب کردید به صلاحتون باشه
سه فصل اول آسونه(نسبت به بقیه فصلها)؟ من کتابشو دارم ولی هنوز شروع نکردم.
آخه از آمار خاطره خوبی ندارم و برای من درس سختیه

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  انشاءالله این راهی که انتخاب کردید به صلاحتون باشه

کلا سبک نگارش آمار طورانی طوری هست که از خوندنش لذت میبرید
البته حجم آمار واقعا زیاده نمیدونم چرا شاید اندازه دو تا تخصصی باید روش وقت گذاشت و چون دفترچش هم با مشترک یکیه نمیشه سر آزمون خیلی به تستاش رسید نمیدونم هدفشون از این همه آمار گذاشتن برای ما چی بوده
ولی خوب فصل اول که در مورد آنالیز و احتمال هست خیلی آسونه فصل دوم و سوم هم کاملا مشابه هست فقط باید فضای یک بعدی (یک متغییره) رو در ذهنتون به دو بعدی گسترش بدید

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - marry20 - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ق.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  انشاءالله این راهی که انتخاب کردید به صلاحتون باشه

کلا سبک نگارش آمار طورانی طوری هست که از خوندنش لذت میبرید
البته حجم آمار واقعا زیاده نمیدونم چرا شاید اندازه دو تا تخصصی باید روش وقت گذاشت و چون دفترچش هم با مشترک یکیه نمیشه سر آزمون خیلی به تستاش رسید نمیدونم هدفشون از این همه آمار گذاشتن برای ما چی بوده
ولی خوب فصل اول که در مورد آنالیز و احتمال هست خیلی آسونه فصل دوم و سوم هم کاملا مشابه هست فقط باید فضای یک بعدی (یک متغییره) رو در ذهنتون به دو بعدی گسترش بدید

یک سوال شاید اینجا جای پرسیدنش نیست ولی... می خوام بدونم این آمار که میگن جزوه پارسه است یا کتاب که موسسه پارسه چاپ کرده و دیگه اینکه میشه آزاد تهیه کرد یا حتما باید پارسه شرکت کرده باشیم

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ق.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  یک سوال شاید اینجا جای پرسیدنش نیست ولی... می خوام بدونم این آمار که میگن جزوه پارسه است یا کتاب که موسسه پارسه چاپ کرده و دیگه اینکه میشه آزاد تهیه کرد یا حتما باید پارسه شرکت کرده باشیم

از معدود کتابهای پارسه هست که فروش آزاد هم داره

گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - popp - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ

تو شهر ما رفتم موسسه پارسه گفت جدا نمیفروشن کتابو؟
به نظرتون چطور پارسه آمارو گیر بیارم؟ میخوام شروع کنم آمارو از برنامم عقب میافتم اگه دیر بشه.
من بجنوردم.
مشهد کجا باید برم بگیرمش؟

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - f.b - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان
من تصمیم دارم از مهر ماه برای نرم افزار بخونم معدلمم حدود ۱۶ س،به نظرتون می تونم روزانه قبول شم یعنی امیدی هست؟HuhHuh

RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ماه -ماه سوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - HRZ - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تصمیم دارم از مهر ماه برای نرم افزار بخونم معدلمم حدود ۱۶ س،به نظرتون می تونم روزانه قبول شم یعنی امیدی هست؟HuhHuh

چرا امیدی نباشه؟ همچی بستگی به خودتون داره