تالار گفتمان مانشت
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - npour - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ

رتبه یک صنعتی شریفه
منم شبانه ام

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mahshidq - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)saeedehhoseini نوشته شده توسط:  سلام
من ۲۶۹ شبانه فردوسی قبول شدم
می خوام راهنماییم کنید
من از شیراز شروع کردم بعد اصفهان بعد دانشگاه های تهران و فردوسی روزانه زدم
بعدشم شبانه اصفهان و تهران
بعد شبانه فذدوسی بعدم یزد و کاشان
کسی کسی فکر میکنه من باید برم سنجش دنبالش؟؟
معدلم۱۵/۴۲
منم با ۲۱۹ روزانه ی دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان و شیراز رو نیاوردم! امسال خیلی نامردی بود Sad

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - nafas1990 - 09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ

۱۸۷ نرم افزار الزهرا ، من زیرش شبانه الگوریتم محاسبات دانشگاه تهران هم قبول شدم نمیدونم کدوم بهتره میتونم عوض کنم یا نه هزینش چقد میشه؟؟؟HuhHuhHuh

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mahshidq - 09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ

دقیقا مثل منی نفس خانوم منم الزهرا قبول شدم و شبانه الگوریتم و میاوردم و خیلی دو دل شدم، البته بعید میدونم بشه عوضش کرد.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - atharrashno - 10 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

۲۱۰ هوش روزانه الزهرا
اینم نتایج دوستان دیگه است:
۳۷ هوش روزانه تهران
۲۰۵ هوش روزانه خوارزمی(آقا)
۲۷ نرم روزانه شریف

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - izeh_ninja - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ

سلام
تبریک به همه دوستان
۲۵۷ :شب نرم فردوسی مشهد

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - murder1735 - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ

۶۹ معماری ، امیرکبیر

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mey_sam - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ق.ظ

سلام
۱۳۰۰
مجازی معماری شهید بهشتی تهران

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - roohial - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ

دمت گرم
منم ۱۸۲ نرم
دانشگاه شیراز قبول شدم

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - faza - 22 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ق.ظ

۱۹۵ هوش
شبانه خواجه نصیر (آموزش محور)
لطفا لینک این تاپیک رو پایین فایل pdf قرار دهید تا هم آپدیتش آسون تر شه هم یه جورایی ذکر مرجعش باشه.

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - lightak - 30 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ

یه سوال
یکی از دوستان نوشته رتبه ۲۰۰۰ شبانه گیلان
این واقعیه؟؟؟؟؟امکان داره؟

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - dokhtare payiz - 01 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ)lightak نوشته شده توسط:  یه سوال
یکی از دوستان نوشته رتبه ۲۰۰۰ شبانه گیلان
این واقعیه؟؟؟؟؟امکان داره؟
آره واسه خودشم عجیب بود زنگ زده از دانشگاه پرسیده گفتن امسال شبانه گیلانو کم زده بودن البته تهران شاغل بود نرفت تکمیل ظرفیت مالک اشتر قبول شد