تالار گفتمان مانشت
درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - setareh70 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ)setareh70 نوشته شده توسط:  زبان ۵۰%
مشترک ۴۲%
تحصصی ۶۱%
مدیریت ۵۵%
معماری سفید
تجارت امیرکبیر قبولم یعنی؟؟؟؟
اگر شریف و تهران رو دوست نداری میتونی همون تجارت امیرکبیر رو بریBig Grin

راستش کل جد و آباد من دانشگاه امیرکبیر بودن و من برای کارشناسی کلی توسری شدم که امیرکبیر نیاوردم!!! واسه همین تصمیم گرفتم برا ارشد جبران کنم رو همین حسابه که روی امیرکبیر حساسیت دارم! البته با این امیدی که شماها به من دادین الان خودمو رتبه تک رقمی به حساب آوردم که هرجایی بخوام میتونم بیارم حتی امیرکبیر!!!!!!!!!Big Grin

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - z.hosseinkhani - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ

مال منم داغون شد!!!!!!!!!!!!
زبان ۲۴
مشترک ۲۵
تخصصی ۲۲
مدیریت ۳۳

رسما دیگه نباید امیدی داشته باشم Sad

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sonia1990 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال دارم
الان دوستانی که با سرعت نور درصداشونو حساب کردن همگی دفترچه A بودن؟؟؟؟Smile
یا اینکه با همین کلید درصد گرفتن؟!Huh
یا اینکه گزینه ها رو میدونن تو دفترچه شون چی بوده؟؟؟Shy
آخه این سواله برام. چون من هیچی یادم نمیادConfused

این سوالو خیلیا پرسیدن و جواب همشون اینه که هممون سر کار بودیمو تنها چیزی که تو دفتر چه ها فرق میکرد کدشون بود وگر ن دفترچه ها عین هم بوده خوشبحال کسایی که الکی خواستن کنکور بدنو از شانسون پیش یکی از قبولی ها نشستن

ببینید دوستان مثلا من ۲روز بعد کنکور که مانشت دفترچه C رو گذاشت جوابام یادم بود و توی اون دفترچه علامت زدم حالا هم با دفترچه A تطابق دادم گزینه ها رو حدود ۷و۸ تا سوال گزینه هاش جابه جا شده بود بقیه یکسان بود

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - maryam.z - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ

اینم درصدای من
مشترک:۱۰
مدیریت:۴۰
تخصصی:۵۵/۵۵
حالا یه نفر بگه برا شبانه امیدوار باشم یا نه؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - lotus - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  [quote='lotus' pid='256329' dateline='1392909950']

ببینید دوستان مثلا من ۲روز بعد کنکور که مانشت دفترچه C رو گذاشت جوابام یادم بود و توی اون دفترچه علامت زدم حالا هم با دفترچه A تطابق دادم گزینه ها رو حدود ۷و۸ تا سوال گزینه هاش جابه جا شده بود بقیه یکسان بود

میشه آدرس همین تایپیک سوالاتو بدید تا منم چک کنم؟؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - hadis123 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ

من خیلی بد شده درصدام کاش چک نمی کردم.
زبان سفید
مشترک ۳۴
تخصصی ۴۸
مدیریت ۱۳

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sharif92 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)hadis123 نوشته شده توسط:  من خیلی بد شده درصدام کاش چک نمی کردم.
زبان سفید
مشترک ۳۴
تخصصی ۴۸
مدیریت ۱۳

خوبه که مشترک و تخصصیت خیلی خوبه بلاخص مشترک.آفرینSmile

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - jparisa - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ

من شدیدا به دفترچه D نیاز دارم جوابام دقیق یادم نیست که درصد بگیرم

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sahar_rostami2 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  علت اشتباه بودن سوال ۷۰ ایتیhttp://www.feslamieh.blogfa.com/post-16.aspx

منبع سنجش کتاب رابینز و اصلا اهمیت نمیدن که جاهای دیگه چیز دیگه ای نوشته شده! دقیقا جوابه سنجش توی رابینز هست!

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - lotus - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ

این تایپیکو که دیدم و خوندم
یاد دختر خانم ها افتادم بعد اینکه امتحانشونو میدن و یا نمرشون میاد
که خیلی خوب دادن و یا نمرشون از ۱۵ بالاست
همش میگن بد دادیم. بد زدیم...بدAngry
بعضی پست ها بوی دخترانه میداد والا. من خودم البته چون دختر هستم همچین جسارتی رو به خودمون کردم ولی دیگه خداوکیلی بعضی از دوستان با بعضی درصدا نمیدونن که خراب نکردن، بلکه رتبه ۲ رقمی میارن؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینطوریه که درصدای منIdea
زبان:۹۰
مشترک ۷۲
مدیریت۱۰۰
تخصصی ۹۰
معماری ۶۲
بنظرتون امکان مجاز شدنم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والاRolleyes

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - sonia1990 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)hoseinali نوشته شده توسط:  [quote='lotus' pid='256329' dateline='1392909950']

میشه آدرس همین تایپیک سوالاتو بدید تا منم چک کنم؟؟

این آدرس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - khalilnejad_k - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ

زبان -۳/۳۳
مشترک ۱۸/۸
تخصصی ۲۰/۳۷
مدیریت ۴۶/۶۶
امیدی هست؟؟؟؟

RE: درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - zakaria.a - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  این تایپیکو که دیدم و خوندم
یاد دختر خانم ها افتادم بعد اینکه امتحانشونو میدن و یا نمرشون میاد
که خیلی خوب دادن و یا نمرشون از ۱۵ بالاست
همش میگن بد دادیم. بد زدیم...بدAngry
بعضی پست ها بوی دخترانه میداد والا. من خودم البته چن دختر هستم همچین جسارتی رو به خودمون کردم ولی دیگه خداوکیلی بعضی از دوستان با بعضی درصدا نمیدونن که خراب نکردن، بلکه رتبه ۲ رقمی میارن؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینطوریه که درصدای منIdea
زبان:۹۰
مشترک ۷۲
مدیریت۱۰۰
تخصصی ۹۰
معماری ۶۲
بنظرتون امکان مجاز شدنم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والاRolleyes

واقعا این درصدا واقعی هستن یا فتوشاپهHuhHuhHuhHuhHuhHuh

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - parinaz_st70 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ

دوستان من مثلن ! قرار بود هدفم نرم افزار باشه ولی درصدای ای تیم بهتر شده از مهندسی
من هیچ نمیدونم با چه درصدی کجا میشه قبول شد
لطفن نظر بدین به این شاهکار من

زبان ۵۷
مشترک ۰ (بله دقیقن صفر!)
تخصصی ۴۲
معماری ۵۰

معدل هم ۱۶
هیچ ایده ای دارین چه رتبه ای میشم؟؟؟؟

درصد های شما در کنکور فناوری اطلاعات ۹۳ براساس کلید سازمان سنجش - نارین - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ

بچها شما چجوری جرات کردین کلیدها را گرفتین و درصداتون را حساب کردین ؟ من که هر کار میکنم نمیتونم این اجازه را به خودم بدم حتی سنجشم رفتم اما همش یاد خواب چند شب پیشم میوفتم که همه سوالا را اشتباه جواب داده بودم نمیتونم نمیتونم باز کنم و حساب کنم .