تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
باعرض تبریک به همه عزیزانی که ارشد آزادو قبول شدن
از اونجایی که انتخاب شهر توی تکمیل ظرفیت به عهده خود داوطلبه و بهتره داوطلب با توجه ترازهای شهرهای مختلف، بسنجه که احتمال قبولیش کجا بیشتره... واین میسر نیست مگر با دونستن ترازها..
هدف اصلی من جمع آوری ترازهای آخرین فردقبولی در هر شهر/ رشته هست و بعد میشه ازش یک جدولی درست کرد که خلاصه ومفید باشه
مثلا شهرهای اراک ،ساری ،ملایر، زنجان ،ساوه، بروجرد،، علوم تحقیقاتها و بقیه شهرها که یادم نمیاد....
پس دوستانی که کنکور آزاد۹۱ دادن( نرم افزار،هوش ،ایتی،معماری) لطف کنن و از کارنامشون "فقط"

نام رشته :
نام واحد انتخابی :
نمره آخرین نفرانتخاب اول :

رو بطور کاملا خلاصه در اینجا درج کنند. و از ذکر کردن تراز و رتبه خودشون خودداری کنن لطفا.. چون تو تاپیک های دیگه داره راجبشون بحث میشه... . امیدوارم برای همه مفید باشه
باتشکر از همه عزیزانی که همکاری می کنند.

نام رشته : مهندسی نرم افرار
نام واحد انتخابی : قزوین
نمره آخرین نفرانتخاب اول : ۶۴۸۵
تراز۶۴۱۹ رتبه۶۱ مردود
تراز آخرین نفر ۶۹۳۹ آخرین رتبه قبولی ۲۳

به نظرتون تو تکمیل ظرفیتم تو قزوین قبول میشم؟!
پارسال چند نفر گرفته؟امسال چی؟؟
نام رشته6212
مشهد تراز 6915 نرم افزار
من ترازم 5916 شده رتبه 133 تکمیل ظرفیت ازاد مشهد قبول میشم؟
هوش مشهد
تراز ۶۱۷۹ رتبه ۹۸ مردود
تراز آخرین نفر۷۲۷۸ آخرین رتبه قبولی ۲۳
نام رشته :مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیکی
نمره آخرین نفرانتخاب اول : 6758
مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
نجف آباد
6900
فوری فوری فوری
بچه ها کسی هست بدونه تراز اولین و آخرین نفری که علوم تحقیقات گیلان قبول شدن چقدره؟
دوستان ، من 6800 شده ترازم ، تراز آخرین نفر ، 6977 بوده در نرم افزار تهران ، رتبه اش 98 بوده ، من 137 ام ، انتخابم تهران شمال بوده ، امکان هست تهران شمال یا تهران مرکز قبول بشم ؟
آخرین تراز قبولی علوم تحقیقات خوزستان 6702
رشته:مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

واحد:علوم وتحقیقات خوزستان

تراز آخرین نفر:6702
(21 شهریور 1391 09:40 ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط: [ -> ]باعرض تبریک به همه عزیزانی که ارشد آزادو قبول شدن
از اونجایی که انتخاب شهر توی تکمیل ظرفیت به عهده خود داوطلبه و بهتره داوطلب با توجه ترازهای شهرهای مختلف، بسنجه که احتمال قبولیش کجا بیشتره... واین میسر نیست مگر با دونستن ترازها..
هدف اصلی من جمع آوری ترازهای آخرین فردقبولی در هر شهر/ رشته هست و بعد میشه ازش یک جدولی درست کرد که خلاصه ومفید باشه
مثلا شهرهای اراک ،ساری ،ملایر، زنجان ،ساوه، بروجرد،، علوم تحقیقاتها و بقیه شهرها که یادم نمیاد....
پس دوستانی که کنکور آزاد۹۱ دادن( نرم افزار،هوش ،ایتی،معماری) لطف کنن و از کارنامشون "فقط"

نام رشته :
نام واحد انتخابی :
نمره آخرین نفرانتخاب اول :

رو بطور کاملا خلاصه در اینجا درج کنند. و از ذکر کردن تراز و رتبه خودشون خودداری کنن لطفا.. چون تو تاپیک های دیگه داره راجبشون بحث میشه... . امیدوارم برای همه مفید باشه
باتشکر از همه عزیزانی که همکاری می کنند.

نام رشته : مهندسی نرم افرار
نمره آخرین نفرانتخاب اول : ۶۴۸۵

نام رشته:مهندسی نرم افزار
نام واحدانتخابی:تهران جنوب(جنوب ،شمال،مرکز،علوم و تحقیقات)
نمراه آخرین نفر انتخاب اول:6977

فقط یک سوال دوست عزیز یعنی ترازی که برای من توی کارنامه ام زده در انتخاب یک شهر دیگه تغییر نمیکنه؟
سلام دوستان - من ترازم شده 5031 و رتبم 154 محلات انتخاب کرده بودم - تراز آخرین نفر قبولی 5716 و رتبه 26 بوده است - بنظرتون تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نام رشته : مهندسی نرم افزار
نام واحد انتخابی : علوم تحقیقات
نمره آخرین نفرانتخاب اول : 6745
سلام
من یه سئوال داشتم . خواهش میکنم جواب بدید. دانشگاه علوم تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت می گیره یا نه ؟ من هر چی گشتم کسی رو در مانشت پیدا نکردم که در دو سال پیش علوم تحقیقات تهران ، در تکمیل ظرفیت قبول شده باشه و البته سهمیه عادی داشته باشه . اگه شما موردی سراغ دارید طلفا اطلاعات کارنامه شو بدید .

ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع