تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(09 مهر 1391 08:41 ب.ظ)marmar_khanoom نوشته شده توسط: [ -> ]الان یه لیست جلوم بازه که از همین بحثا دانلود کردم ..
توش معماری ۵۱۹۴ کرمان قبولی داشته

تراز معماری قزوین نمیدونی چنده؟

پارسال تو تکمیل ظرفیت تا 5600 معماری قزوین قبول شدن
(09 مهر 1391 08:41 ب.ظ)marmar_khanoom نوشته شده توسط: [ -> ]الان یه لیست جلوم بازه که از همین بحثا دانلود کردم ..

نمیدونم این برا چه سالیه ..
4950 تو تکمیل ظرفیت قبولی داشته
(09 مهر 1391 10:14 ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط: [ -> ]

پارسال تو تکمیل ظرفیت تا ۵۶۰۰ معماری قزوین قبول شدن

من تراز معماری شد 6500 چند تا از دوستامم همین حدود شدن ولی هیچکس هصلا انتخاب نکرده معماری رو، گرایش معماری هم سخته هم زیاد کسی نمیزندش،معماری ها همه قبولن Wink
(10 مهر 1391 01:37 ب.ظ)ali_55 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 مهر 1391 10:14 ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط: [ -> ]

پارسال تو تکمیل ظرفیت تا ۵۶۰۰ معماری قزوین قبول شدن

من تراز معماری شد ۶۵۰۰ چند تا از دوستامم همین حدود شدن ولی هیچکس هصلا انتخاب نکرده معماری رو، گرایش معماری هم سخته هم زیاد کسی نمیزندش،معماری ها همه قبولن Wink

دوست عزیز پس من با تراز 5951 امیدوار باشم که معماری یزد یا کرمان قبول می شم؟؟؟
ایا با تراز 5075 نرم 5200 معماری و 5300 هوش امکان قبولی هست؟انتخابام شهرای جنوبه......
سلام ..کسی میدونه علوم تحقیقات تهران برای دخترا خوابگاه داره یا نه؟اگه نداره کسی یه پانسیون نزدیک دانشگاه با قیمت تا 150 سراغ داره؟که از نظر امکانات و امنیت هم خوب باشه؟؟؟
(11 مهر 1391 12:44 ب.ظ)fmka2f نوشته شده توسط: [ -> ]ایا با تراز ۵۰۷۵ نرم ۵۲۰۰ معماری و ۵۳۰۰ هوش امکان قبولی هست؟انتخابام شهرای جنوبه......

نرم افزار علوم تحقیقات هرمزگان
نرم افزار علوم تحقیقات سیرجان
نرم افزار علوم تحقیقات بافت
معماری کرمان
هوش کرمان
هوش بافت (شایدم معماری بافت بود یادم نیست)
معماری بوشهر
نرم افزار بین الملل قشم

جایی امید قبولی داشته باشم یا نه؟؟؟میدونم پایینه ترازم .با اینکه دلم میشکنه راستشو بگین من طاقتشو دارمBig Grin
سلام دوستان من با نمره کل نرم افزار بروجرد۵۵۱۳ بومی استان لرستان هستم به نظرتون باتوجه به این انتخابا کدومو شانس قبولی دارم
۱-پردیس علوم تحقیقات لرستان
۲-پردیس علوم تحقیقات ایلام
۳- پردیس علوم تحقیقات کردستان
۴- پردیس علوم تحقیقات خمین
۵-پردیس علوم تحقیقات همدان
۶- پردیس علوم تحقیقات ساوه
۷- واحد علوم تحقیقات کرمانشاه
۸- پردیس علوم تحقیقات مرکزی
۹- پردیس علوم تحقیقات قزوین
۱۰- واحد علوم تحقیقات اصفهان
انتخابای 1 تا 3 یکیشو قبولی.
تکمیل ظرفیت :تراز من هوش مصنوعی ۶۱۱۹ شده .تکمیل ظرفییت کجا قبول میشم؟نرم افزار شبستر امتحان دادم ترازم ۵۰۳۸ شده. لطفاا یکی جواب بده.چرا جواب نمیدین؟؟
(15 مهر 1391 06:04 ب.ظ)آرزو۶۴ نوشته شده توسط: [ -> ]تکمیل ظرفیت :تراز من هوش مصنوعی ۶۱۱۹ شده .تکمیل ظرفییت کجا قبول میشم؟نرم افزار شبستر امتحان دادم ترازم ۵۰۳۸ شده. لطفاا یکی جواب بده.چرا جواب نمیدین؟؟

کجاها زدی؟انتخاباتو به ترتیب بگو؟؟
سخت افزاری ها
با سلام به همه دوستان سخت افزاری

با توجه به حضور کم رنگ سخت افزاری ها در این روزها ، لطفاً حضور پرشور خود رادر پاسخ به سئوالات سخت افزاری ها و سایر مهندسین محترم درسایر گرایش هانشان بدهید .

کسی اطلاعی از آخرین نفرات قبولی سال قبل معماری کامپیوتردررشته محل های زیر را دارد ؟
از راهنمایی شما متشکرم .

ا) معماری کامپیوتر علوم تحقیقات
۲)معماری کامپیوتر علوم تحقیقات- پردیس قزوین
۳) نرم افزار علوم تحقیقات- پردیس قزوین
۴)نرم افزار علوم تحقیقات- پردیس دماند
۵) هوش مصنوعی علوم تحقیقات- پردیس قزوین
(15 مهر 1391 06:04 ب.ظ)آرزو64 نوشته شده توسط: [ -> ]تکمیل ظرفیت :تراز من هوش مصنوعی ۶۱۱۹ شده .تکمیل ظرفییت کجا قبول میشم؟نرم افزار شبستر امتحان دادم ترازم ۵۰۳۸ شده. لطفاا یکی جواب بده.چرا جواب نمیدین؟؟

تراز هوش منم همین حدوداست ..
امیدوارم ..
هرچند 7 تا نرم زدم اول .. ولی باز هوش اولی قزوین زدم ..
(15 مهر 1391 07:07 ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 مهر 1391 06:04 ب.ظ)آرزو۶۴ نوشته شده توسط: [ -> ]تکمیل ظرفیت :تراز من هوش مصنوعی ۶۱۱۹ شده .تکمیل ظرفییت کجا قبول میشم؟نرم افزار شبستر امتحان دادم ترازم ۵۰۳۸ شده. لطفاا یکی جواب بده.چرا جواب نمیدین؟؟

کجاها زدی؟انتخاباتو به ترتیب بگو؟؟

بوشهر هم قبول نشدم!!!!!!!!!!!!
با 6356 هوش مردود.......
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع