تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: در خواست کمک برای اجرا کردن یک نرم افزار (فوری!!!!!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من برای پروژه ام به یک نرم افزار به نام biojade برای شبیه سازی نیاز دارم و مثل اینکه این نرم افزار به زبان جاوا نوشته شده ولی فایل اجرایی اش تو اینترنت وجود نداره و فقط تونستم سورس کد این برنامه رو پیدا کنم لطفا اگه کسی میدونه چطوری باید سورس کد یک برنامه به زبان جاوا رو اجرا کنم راهنمایی ام کنه باید تا چند روزه دیگه دفاع کنم از پروژه ام
اینم صفحه ای هستش که این نرم افزار رو برای دانلود گذاشته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم
سلام اگه بگردین میتونین اجراییش رو گیر بیارین اما در سایت های برنامه نویس کد رو برای بچه های جاوا بزارین براتون کامپایل کنن
یا خودتون ماشین جاوا رو نصب کنید
(08 شهریور 1391 01:42 ق.ظ)hadi-sadjad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من برای پروژه ام به یک نرم افزار به نام biojade برای شبیه سازی نیاز دارم و مثل اینکه این نرم افزار به زبان جاوا نوشته شده ولی فایل اجرایی اش تو اینترنت وجود نداره و فقط تونستم سورس کد این برنامه رو پیدا کنم لطفا اگه کسی میدونه چطوری باید سورس کد یک برنامه به زبان جاوا رو اجرا کنم راهنمایی ام کنه باید تا چند روزه دیگه دفاع کنم از پروژه ام
اینم صفحه ای هستش که این نرم افزار رو برای دانلود گذاشته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم

سلام چون یه کم توضیحش زیاده اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا کامل راهنمایی کنم.

ولی خلاصش همینه :

شما اون دو فایل بالایی رو دانلود کردین درسته اونا سورسش هست، ولی واسه اینکه بتونین برنامه رو فقط اجرا کنین ، نیازه اون 4 تا فایل پایینی رو دانلود کنین .

اولی خود برنامه هستش .
دومی هم که پایگاهشِ .پایگاهش MYSQL استفاده کرده . واسه همین MYSQL رو اول نصب کنین . بعدش اون دو تا فایل پایینی هم که فایل CONFIG نوشته واسه تنظیمات پایگاه است . اگه توضیح بیشتر خواستین یه PM بدین
لینک مرجع