تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: جلسه پنجم:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
انگار تمایلی از طرف اعضاء علیرغم ارسال ایمیلهای فراوان اولیهدیده نمیشه.
راستش وظیفه خودمون میدونستیم که وقتی دوستان درخواست کمکی میکنند کمکی کنیم.
حالا هم که دوستان تمایلی ندارند گروههای درسی را تعلیق میکنیم. اگه نیاز به صحبتی شد در مورد تغییر اجرای شکل و نحوه اجرای کار که به درخواست شما و پیشنهاد شما انجام میدیم . اگر هم دیگه درخواستی نبود که دیگه جمعش میکنیم.
منتظر نظرات شما هستم. اگه هم نظری نبود که همگی تون را بخدا میبسپارم و براتون آرزوی موفقیت در آزمون ارشد را دارم.
(26 مرداد 1391 10:12 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ].................. ارسال ایمیلهای فراوان اولیهدیده نمیشه.

برای همه گروهها ؟؟؟؟ پس من چرا ایمیلی نداشتم ؟؟؟؟
[quote='Fardad-A' pid='118966' dateline='1345138954']
سلام دوستان
انگار تمایلی از طرف اعضاء علیرغم ارسال ایمیلهای فراوان اولیهدیده نمیشه.
راستش وظیفه خودمون میدونستیم که وقتی دوستان درخواست کمکی میکنند کمکی کنیم.
حالا هم که دوستان تمایلی ندارند گروههای درسی را تعلیق میکنیم. اگه نیاز به صحبتی شد در مورد تغییر اجرای شکل و نحوه اجرای کار که به درخواست شما و پیشنهاد شما انجام میدیم . اگر هم دیگه درخواستی نبود که دیگه جمعش میکنیم.
منتظر نظرات شما هستم. اگه هم نظری نبود که همگی تون را بخدا میبسپارم و براتون آرزوی موفقیت در آزمون ارشد را دارم.
[/quot

سلام آقا فرداد ممنون از زحماتتون...ما جلسات اول را همه حضور داشتیم اما از شبهای قدر یکم برناممون بهم ریخت اکه یه جلسه بچه ها حضور نداشتن دلیل نمیشه که ما نمیخایم ادامه پیدا کنه من خودم فقط این جلسه آخر از هر درسو نبودم که فک میکنم فقط نظریه تشکیل شده...بعد ماه رمضون بچه ها و از جمله خود من میتونیم حضور داشته باشیم....شما ببخشید کم کاری از ما بوده
از زحماتتون ممنونم
خب ببینید برای جلسه نظریه که فقط یک نفر حضور داشته.هفته پیش هم همینطوری بود.

امشب هم تا ساعت ۲۲:۰۷ کسی برای گسسته نیومده بود. خانم samiraهم عضو این گروه نیستند که اومده بودند.
بنظرم این چند روز آخر ماه رمضان بگذره. اگه واقعا" تمایلی بود و مثلا" مشکل ساعت هست که ساعت را تغییر میدیم یا اگه مشکل کوییزهاست که یک کار دیگرش میکنیم. ولی اگه واقعا" نمیتونیم کمکی کنیم و کسی هم تمایلی نداره ، دیگه گروهها تشکیل نشه.

راستش من خودمم سر در نمیارم من حتی همین امروز هم درخواست ثبت نام در گروهها را داشتم.ولی کسی سر ساعت نمیاد . کسی هم سوالی نمی پرسه.
(26 مرداد 1391 11:09 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]امشب هم تا ساعت ۲۲:۰۷ کسی برای گسسته نیومده بود. خانم samiraهم عضو این گروه نیستند که اومده بودند.
......

الان یعنی من دیگه نظرندم Wink
به شخصه برای من که خیلی مفید بوده تاالان چون اگرهم درطول هفته هیچ درسی نمیخوندم ولی سعی میکردم ساختمان و جدیدا هم گسسته راهرطورشده بخونم تااز گروه عقب نمونم و کلی هم پیشرفت داشتم .
شمادلیل نیومدن دوستان را به حساب ماه رمضون بذارید انشالله بعدازاین ایام حضورشون پررنگترمیشه .
آقای فرداد خواهش میکنم جلسات رو ادامه بدین من نمیدونم چه جوری باید عضو گروهتون بشم ولی سوالهایی که گذاشته بودین محشر بود
من متاسفانه هیچوقت نتونستم سرموقع بیام ولی نکته ها و سوالا خیلی واسم مفید بود و حتی دوس داشتم برای درس هوش یا بقیه درس ها هم همچین گروه های درسی باشه ...
ضمن تشکر و قدردانی از آقا فرداد، آقای جویباری و خانم آفتاب که تو گروهای درسی زحمت کشیدن.
آقا فرداد شما برای تشکیل این گروه ها خیلی زمان گذاشتین و حیفه که تعطیل بشه، اشالله با مشارکت بچه ها رونقش میدیم.
منم همونطور که قبلا هم گفتم به دلیل ساعت تشکیل این گروه ها نتونستم شرکت کنم، ولی فرداش حتما سوالات رو بررسی کردم، و بعد از ماه رمضون حتما همراه میشم با گروه.
منم از این هفته میام . فقط یکم ساعت و روز ها رو قاطی کردیم. یه بار دیگه ساعت گسسته و ساخنمان و فصلی گه این هفته قرار سوال بدین رو بگین ؟ یکم پیدا کردن اینکه این گروهای درسی تا حالا چیا تشمیل شده و برنامه آینده چی . اطلاع رسانی های دیگه پیداکردنش توانجمن سخت .شایدم من جدید و ناشی هستم .
سلام .شاید سوال من بی ربط باشه . این فصل مجموعه و روابط خیلی مشکل واسم .اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام.چه کار کنم
ظرف هفته جاری در مورد روند ادامه گروههای درسی در مورد سه درسی که هست اطلاع رسانی میکنیم.
شما فصل به فصل رفع اشکال میکنید ؟ من از فصل های دیگه اشکال دارم چه کار کنم؟
(31 مرداد 1391 02:11 ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط: [ -> ]شما فصل به فصل رفع اشکال میکنید ؟ من از فصل های دیگه اشکال دارم چه کار کنم؟
اگه بشه دارم بررسی میکنم که گسسته و اون دو درس دیگه ظرف 4-5 هفته تمام بشه.
ما مبحث به مبحث میریم جلو.اگه دوست دارید میتونید با ما هماهنگ بشید اگه نه که سوالاتتون را بذارید تو بخش سوالات درسی اعضاء (گسسته) تا بچه ها جواب بدن.
سلام.
امیدوارم ادامه پیدا کنه و برای درسای دیگه هم شروع شه..
منم جلسات اول حضور داشتم ولی متاسفانه به خاطر ماه رمضان کم آوردم!!!!
حالا که از فردا جدی شروع میکنم بهتر میشه تو گروه ها کار کرد..
فقط لطفا برنامشونو برا یه شروع دوباره اعلام کنید..
تشکر بابت کمکتون.
با سلام
ممنون از اینکه این گروه درسی را تشکیل دادید من متاسفانه جلسات قبلی نبودم و اطلاعی نداشتم لطفا اگر این گروه ادامه پیدا کرد برنامه ریزی جدید را اعلام کنید تا اعضای جدید هم بتونند هماهنگ با گروه پیش برند
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع