تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب بهترین عضو سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
پیشنهاد تازه ای دارم هر سال ماه کنکور ارشد بهترین عضو سایت رو انتخاب کنیم البته تو این انتخای بنیانگزار رو کنار بگذاریم چون ایشون همیشه 20 هستن.
پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.
(16 دى 1389 03:01 ب.ظ)roya نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد تازه ای دارم هر سال ماه کنکور ارشد بهترین عضو سایت رو انتخاب کنیم البته تو این انتخای بنیانگزار رو کنار بگذاریم چون ایشون همیشه 20 هستن.
پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

من .... من .... منم بازی ....

به خدا منم بچه خوبیما Tongue

بگین منو هم کاندید کنن ‌، شاید سکه ای‌، نیم سکه ای‌، ربع سکه ای برنده شدیم ... Tongue
حرکت جالبیه!

من موافقم با این حرکت. تازه می‍تونیم از صندوق پر پول مانشت به این دوستان هدیه هم بدیم Smile
خوبه ولی تنها ملاک انتخاب رو نباید ادامه دادن با مانشت بعد قبولی بذاریم!
اینم شد سوال
اینکه دیگه انتخاب نداره‌، همه میدونن بهترین عضو سایت کیه ....
خب منم دیگه ...Big GrinTongue
سوال داره؟خوب منم
مزایده نکنید:دی
به نظر من یه قانون بگذاریم هرکی دو هفته به مانشت سر نزد دیپرت بشه Big Grin
به نظر من باید معیار‌ها را دسته بندی کرد و توی هر دسته یک نفر را به عنوان بهترین انتخاب کرد.مثلا:
1-از نظر حضور در مانشت و بیشترین پست
2-از نظر پایبندی به مانشت و مشاوره های خوب
3-از نظر کمک به بقیه‌ی بچه‌ها نظیر حل سوالات درسی،دادن روحیه و جمع آوری اطلاعات مفید

جایزه‌ی نفر اول رو همین الان بدید به خانم afagh1389 که تعداد پستاشون از بنیانگذار هم بیشتر شده و به سلامتی تا چند روز دیگه دماوند رو هم فتح می کنند.(دکتر خواستی هدیه بدی اونقدر باشه که حداقل خرج اینتر نتش در بیادTongue)

(16 دى 1389 03:01 ب.ظ)roya نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

آقا سهیل که خیلی وقته مرخصی تشریف دارند و خبری ازشون نیست!ولی چون ایام امتحاناته فعلا ازشون می گذریم و عفوشون می کنیم.
(الازمه یه سر بریم صنعتی اصفهان ببینم چه خبره؟)
خیلی خوبه من خیلی موقع بود جایزه نگرفته بودم Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
چه جالب‌، همه خودشونو بهترین می دونند‌، اما من بدترین عضو سایتم Big Grin با افتخار Tongue
(17 دى 1389 11:37 ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]چه جالب‌، همه خودشونو بهترین می دونند‌، اما من بدترین عضو سایتم Big Grin با افتخار Tongue

به پاس این همه از خود گذشتگی یه جایزه هم باید به پارسا بدیمBig GrinBig GrinTongueTongue
(17 دى 1389 11:37 ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]چه جالب‌، همه خودشونو بهترین می دونند‌، اما من بدترین عضو سایتم Big Grin با افتخار Tongue

بابا تواضع!!!!
دکتر جان میشه جایزه را بزارید ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین رایگان؟
(17 دى 1389 12:04 ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط: [ -> ]دکتر جان میشه جایزه را بزارید ۱۰۰۰۰ لیتر بنزین رایگان؟
10000*700=7000000
فک کنم میشه 7 میلیون تومن ناقابل .
مهندس جون تو بانکم این جایزه رو نمی دن Big GrinBig Grin
(17 دى 1389 01:52 ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من باید معیار‌ها را دسته بندی کرد و توی هر دسته یک نفر را به عنوان بهترین انتخاب کرد.مثلا:
1-از نظر حضور در مانشت و بیشترین پست
2-از نظر پایبندی به مانشت و مشاوره های خوب
3-از نظر کمک به بقیه‌ی بچه‌ها نظیر حل سوالات درسی،دادن روحیه و جمع آوری اطلاعات مفید

جایزه‌ی نفر اول رو همین الان بدید به خانم afagh1389 که تعداد پستاشون از بنیانگذار هم بیشتر شده و به سلامتی تا چند روز دیگه دماوند رو هم فتح می کنند.(دکتر خواستی هدیه بدی اونقدر باشه که حداقل خرج اینتر نتش در بیادTongue)

(16 دى 1389 03:01 ب.ظ)roya نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد های من هم اقا سهیل و لونا خانوم چون بعد از قبولی تو دانشگاه هنوز به این سایت پایبندند.

آقا سهیل که خیلی وقته مرخصی تشریف دارند و خبری ازشون نیست!ولی چون ایام امتحاناته فعلا ازشون می گذریم و عفوشون می کنیم.
(الازمه یه سر بریم صنعتی اصفهان ببینم چه خبره؟)
دقیقا درسته afagh1389 خانم هم میتونه جزو کاندیدا‌ها باشین راستی دکتر میتونه چند نفر رو انتخاب کنن و یه نظر سنجی برگزار کنه و ما رای بدیم یه کار کاملا دموکراتیک.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع