تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تمام تجربیات رتبه 86 کنکور IT سال 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ضمن تبریک به شما......شما خودتون کدوم فصل ها از این کتاب شبکه ای(همون کتاب انگلیسی که نویسندش راس هست) که پیشنهاد کردین رو خوندین؟ اگه امکانش هست دقیقا فصل ها رو ذکر میکنین؟
مرسی خیلی کامل بود
امیدوارم ما هم امسال بتونیم همچین رتبه ای بیاریم
من که پارسال خیلی خوب برنامه ریزی کرده بودم ولی نمیدونم چی شد که رتبه ام خوب نشد
سلام دوستان
راجع به هوش راسل
متاسفانه تو IT بیشتر از حفظیات سوال میدن، معمولا سوالاشون ابهام داره، معمولا یکی دوتا از سوالا حذف میشه و بعضی وقتا از مراجع دیگه هم سوال میدن، پیشنهاد میکنم 1 تا 9 راسل رو بخونید، بقیه فصلها که احتمال سوالش کمه ازپوران بخونید.
----------
واسه کتاب شبکه کروز
فقط 5 فصل اولش رو بخونید، اگه وقت نمیکنید نویسنده های این کتاب برای هر فصل اسلاید درست کردند، اونا رو پیدا کنید و بخونید، ولی تمرینهاش رو باید حتما حل کنید. قسمت های خیلی خاص مثل OSPF، BGP،PPP رو حذف کنید. تو دانشگاه های شهرتون اگه استادی هست که این کتاب رو درس میده حتما سر کلاسهاش برید.
---------
یکی از بچه ها با پیغام خصوصی راجع به دفتر برنامه ریزی سوال کرده بود گفتم شاید روش من بدردتون بخوره:
تو هر صفحه یه جدول بکشید که ستونها نشون دهنده روزهای هفته و هر سطر یه درس رو نشون بده، سطر آخر و ستون آخر رو جمع کل بزارید. فرض کن امروز شنبه است و دو ساعت گسسته خوندی توی ستون شنبه و سطر گسسته یه عدد 2 بزار.
هر روز صبح، ساعات ستون روز قبل رو جمع کن و تو سطر جمع کل بنویس، آخر هفته هم جمع کل هر درس رو بدست بیار و میانگین ساعت مطالعه ی هفته رو توی تقاطع جمع کلها بنویس، که هفته بعد باید بالاتر بشه!
اینجوری میفهمی هر روز دقیقا چند ساعت خوندی تو کل هفته چه وضعی داشتی و به چه درسهایی کم توجه هستی
خودم هم نفهمیدم چی نوشتم، الان اسکنر هم ندارم که یه برگ از برنامم رو براتون آپلود کنم ...
با سلام

شما شبکه راس ویرایش چندم این کتاب رو خوندید؟ اگه حل تمرین این کتاب رو هم دارید میشه برام لینکشو قرار بدید؟

با تشکر
ali bud dame shoma garm
(15 مرداد 1391 02:11 ق.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

شما شبکه راس ویرایش چندم این کتاب رو خوندید؟ اگه حل تمرین این کتاب رو هم دارید میشه برام لینکشو قرار بدید؟

با تشکر

تو google سرچ کنید حل المسائل computer networking
من دانشجوی ترم ۵ آیتی هستم میشه حدودا بگین رتبه ها کجا رو میاره مثلا همین رتبه شما کدوم دانشگاه رو قبول شدید؟
سلام
من با این رتبه تجارت علم و صنعت رو آوردم
بعدش رتبه ی المپیادم اومد و امنیت اطلاعات امیرکبیر پذیرش شدم!!
از کسانی که حرفام بدردشون خورد و دعام کردن تشکر میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم...
(02 تير 1391 02:53 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من عامل خیلی موثر قبولیتون معدلتون بوده (نه شبکه)
این معدل موثر رو روی سنگ بذاری آب میشه.

یعنی این قد معدل تاثیر میزاره؟
من که باورم نمیشه داداشی
واقعا استفاده کردم از مطالب . خیلی ممنون .
بنظرتون این که یک کتاب رو بخونیم و تموم کنیم و بعئ کتاب دیگه رو شروع کنیم و... کار اشتباهی است؟
هر کسی روشی داره و باید طوری بخونه که بالاترین بازدهی رو داشته باشه
ولی در کل وقتی کتاب رو تموم کرده و کنار میزاریم اکثر مطالب از یاد میره و توی آزمونهای آزمایشی هم به مشکل میخوری
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع