تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تمام قبولي هاي مهندسي كامپيوتر ارشد ۹۱ مانشت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان عزیز این یک مجموعه کامل از رتبه های اعلام شده رشته مهندسی نرم افزار در تمامی گرایش ها هست که امیدوارم دوستانی که رتبه‌هاشون رو اعلام کردن نتیجه نهایی رو بعد از اعلام نتایج قرار بدن تا فایل زیر ویرایش بشه و یک آمار کلی برای انتخاب رشته ارشدی های ۹۲ داشته باشیم.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
(19 خرداد 1391 08:44 ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از زحمتی که کشیدین ولی این جدولی که الان درست کردین هیچ اطلاعاتی به ما نمیده!
اگه درصد های هر رتبه را هم می نوشتین اون موقع اطلاعاتی به دست می داد که میتونست الان هم مفید باشه
البته ستون قبولی که تکمیل بشه خیلی مرجع مناسبی میشه، اونوقت پارسه دیگه کلاس نمیزاره و یه لیستی بهت بده از قبولی های پارسال که معلوم نیست چقدر صحیحه ، خودمون دیگه خودکفا میشیم Cool

البته خود بود لینک کارنامه ها هم کنارش گذاشته میشه .
بهر حال از پروا خانم جهت این کار جالب تشکر میکنم Smile
ممنون، ایده ی خیلی خوبیه.
حتما هم می تونه مفید واقع بشه ان شا الله.
(19 خرداد 1391 08:44 ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از زحمتی که کشیدین ولی این جدولی که الان درست کردین هیچ اطلاعاتی به ما نمیده!
اگه درصد های هر رتبه را هم می نوشتین اون موقع اطلاعاتی به دست می داد که میتونست الان هم مفید باشه
خواهش میکنم.
دوست عزیز این جدول قرار نیست الان به کسی اطلاعات بده در واقع کارایی این جدول برای کمک به انتخاب رشته بچه های سال بعد هستش که چه رتبه ای از کجا قبول شده، و انتخاب دانشگاه رو براشون راحت میکنه.

در ضمن برای کارنامه ها هم فکری کردم که کارنامه هر شخص رو با "نام کاربری و رتبه " تو یک مجموعه جمع میکنم و کنار همین فایل آپلود میکنم تا اگه رتبه کسی نظرتون رو جلب کرد دیگه تو انجمن دنبال کارنامه‌ش نباشینو راحتر دسترسی بهش داشته باشین.
(19 خرداد 1391 11:33 ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط: [ -> ]اگه تو همین جدول 4تا ستون اضافه بشه و درصد ها هم زده بشه جامع میشه Smile
دوست عزیز منم می دونم که اگه درصد ها اضافه بشه عالی میشن ولی واقعا همین کار خودش برام خیلی زمانبر بوده، امیدوارم تو آینده بشه این کار رو هم انجام داد که در این صورت دیگه یه مرجع کامل میشه و هیچ حرفی درش نیست.
واقعا ممنون خیلی زحمت کشیدین عالی بود انشاالله نتایج نهایی هم اضافه بشه فوق العاده میشه

البته این جمله هم خیلی قشنگ بود " منتظر افتخار آفرینی های مانشتی ها تو ارشد ۹۲ هستیم " انشاالله خودتون هم جز تک رقمی های ۹۲ هستین.
(20 خرداد 1391 11:27 ب.ظ)younes نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا ممنون خیلی زحمت کشیدین عالی بود انشاالله نتایج نهایی هم اضافه بشه فوق العاده میشه

البته این جمله هم خیلی قشنگ بود " منتظر افتخار آفرینی های مانشتی ها تو ارشد ۹۲ هستیم " انشاالله خودتون هم جز تک رقمی های ۹۲ هستین.
مرسی شما لطف دارین، برا همه‌ی کسانی که تلاش می کنند باهم دعا می کنیم تا به نتایج خوبی برسن.
با سلام

parva منم دانشورانی هستم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رتبه ارشدم 131 شده منو که از قلم انداختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کار جالبی بود!!!
حرکت قشنگ و مفیدیه.
واسه بچه هایی که تو هر گرایش رتبه خوبی آوردن رتبشونو بزنید(حتی اگه تخصصی سفید زده باشن) و نه لزوما گرایش هایی که تخصصی زدن تا بچه ها به اهمیت دروس زبان،مشترک و ریاضی بیشتر پی ببرن.
ممنون دوست عزیز.
واقعا دمتون گرم ،دستتون درد نکنه
(20 خرداد 1391 11:58 ب.ظ)saeedhlk نوشته شده توسط: [ -> ]parva منم دانشورانی هستم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رتبه ارشدم 131 شده منو که از قلم انداختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی خوشحال شدم که از هم داشگاهی ها اینجا هستن.
جناب saeedhlk من تو لیست فقط اسامی رو اوردم که اینجا تاپیک زدن، اگر از دوستانی هستن که مثل شما اسمشون تو لیست قبولی‌ها قرار نداره اینجا رتبه+ کارنامه+ معدل مؤثر رو قرار بدین تا من لیست رو ویرایش کنم.

سلام
معماری = 1289
هوش = 1174
نرم افزار = 647
الگوریتم محاسبات = 636
انشالله نتایج هم که بیاد این لیست تکمیل بشه
شما که این همه لطف کردید یه لطفی کنید درصدها رو هم قرار بدید فکر میکنم بهتر باشه.
(08 شهریور 1391 08:32 ب.ظ)nmusavi نوشته شده توسط: [ -> ]شما که این همه لطف کردید یه لطفی کنید درصدها رو هم قرار بدید فکر میکنم بهتر باشه.
دوست عزیز بعد اینکه نتایج اعلام بشه این فایل ویرایش میشه و محل قبولی ها اضافه میشه و هم اینکه دوستانی که از قلم افتادن اضافه خواهند شد، در مورد درصد ها هم بگم که برای رشته ی آی تی و علوم کامپیوتر کارنامه هارو تو یک فایل جمع بندی کردم ولی برای مهندسی کامپیوتر چون تعداد زیاد بود به تعویق افتاد، اشالله بعد قبولیشون حتما مجموعه کارنامه ها هم قرار داده میشه.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع