تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مراجعه به سازمان سنجش-مهم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه دوستان
-قضیه سوالای هوش مصنوعی رو همه مون میدونیم(آی تی).حتی تو سوالات 73 و 77 دو گزینه درست هم اعلام نشدهExclamationاحتمالا راسل اشتباه میکنهSmile
-گسسته:من فقط یک سوال رو نزدم(اتومورفیزم)و بقیه رو یا حل کردم و یا عینا دیده بودم.چقدر از جاهای مختلف(اساتید،اینجا و دوستان) جواب سوالات رو پیگیری کردم(قبلا تو همینجا در مورد جوابها صحبت شده)
امیدوارم بودم که کلید تصحیح بشه اما نشد و رسما پنج سوال برای من نمره منفی داشت!

سوال من از شما:
آیا حضور در سازمان سنجش و بشدت پیگیر شدن نتیجه ای داره؟توصیه تون چیه؟دوستان تجربه این کار رو دارن؟یا چیزی شنیدن در این مورد؟

پیشاپیش ممنون
سلام
من هم خیلی با این قضیه مشکل دارم. مخصوصا در مورد سوالات۷۳و۷۴هوش خیلی شاکیم و واقعا نمی تونم بفهمم با چه منطقی این سوالات تصحیح نشدن!!!
رتبه منو که از زمین تا آسمون جابه جا کرده!
بنظر من اگر اعتراض اینترنتی فایده ای داشت باید سوالات هوش تصحیح میشد، بنابراین بهتره حضوری برین سازمان سنجش و با جدیت کارو پیگیری کنین.
حداقلش اینه که میدونین کاری که از دستتون براومده انجام دادین و از خودتون گله ای ندارین.
اگه به نتیجه هم نرسه مهم نیست
این سازمان سنجش لااقل صدای اعتراض یک نفر رو بشنوه
نتیجه رو به دوستان اطلاع میدم
منم ساعت 8 امشب راه میفتم برم تهران ببینم اونجا چه خبره
شما هم برو ضرر نداره
منم بدجور به هوش مصنوعی گرایش هوش مشکوکم Dodgy
طبق کلید اولیه یکی رو من غلط زدم که احتمال قریب به یقین درست زده بودم!
(07 خرداد 1391 10:15 ب.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]تجربه نشون داده وقتی آزمونی اعلام نتیجه میشه دیگه بر نمی گرده.

دقیقا. به نظرم خودتونو خسته نکنین اعصابتونم خورد نکنین.
یادتونه پارسال نمی دونم کی بود با رتبه 124 جایی قبول نشده بود.... البته رتبه شو دقیقا یادم نیست ولی یادمه خیلی خوب بود....
برم بگردم مانشت رو....
به نظر من که دست از تلاش برندارید. حداقل می تونیم امیدوار باشیم که تغییری در سال دیگه ایجاد بشه. نمی دونم شاید هم تلاش بیهوده ای باشه. ولی این کار نیاز به وحدت داره و لازمه از راه های مختلف و افراد بسیاری تلاش هماهنگ و منسجم داشته باشند. نه اینکه تعدادی ساز مخالف بزنند.
شما فقط امسال رو نبینید.اگه سالهای بعد هم همینطور بشه چی؟
بذارید لااقل پیش خودشون نگن که صدای داوطلبها هم در نیومد
کسی میتونه منو راهنمایی کنه چطوری میتونم به کارنامم اعتراض کنم‌ ؟
آخه درصد مشترکم میشه ۲۱ ولی توی کارنامه ۱۲نوشته شده .
لطفا من رو راهنمایی کنید.
با تشکر/.
(07 خرداد 1391 11:42 ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میتونه منو راهنمایی کنه چطوری میتونم به کارنامم اعتراض کنم‌ ؟
آخه درصد مشترکم میشه ۲۱ ولی توی کارنامه ۱۲نوشته شده .
لطفا من رو راهنمایی کنید.
با تشکر/.
برو سنجش
(07 خرداد 1391 10:26 ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط: [ -> ]یادتونه پارسال نمی دونم کی بود با رتبه ۱۲۴ جایی قبول نشده بود.... البته رتبه شو دقیقا یادم نیست ولی یادمه خیلی خوب بود....
برم بگردم مانشت رو....

کاربری به نام سعید بودن
رتبشونم 145 بودSad
(07 خرداد 1391 10:26 ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط: [ -> ]یادتونه پارسال نمی دونم کی بود با رتبه ۱۲۴ جایی قبول نشده بود.... البته رتبه شو دقیقا یادم نیست ولی یادمه خیلی خوب بود....
برم بگردم مانشت رو....

ایناهاش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با 145 هوش قبول نشده .Huh
ای بابا . حالا استرس وارد نکنین به بچه ها.
(07 خرداد 1391 03:36 ب.ظ)sarbaz1214 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال من از شما:
آیا حضور در سازمان سنجش و بشدت پیگیر شدن نتیجه ای داره؟توصیه تون چیه؟دوستان تجربه این کار رو دارن؟یا چیزی شنیدن در این مورد؟
شما تلاشتون را کنید.من تابحال از افرادی که کنکور دادند ندیده و نشنیدم نتیجه داشته باشه . ولی خود مسئولین سنجش که بعضیهاشون بیشتر در تلویزیون دیده میشن میگن که خیلی به ندرت.مثلا بوده کسی که گزینه ها را کم رنگ پر کرده و از این جور مسائل
من هم خودم فکر میکنم تقریبا خیلی خیلی از درصدهام کم شده.از مشترکم حدودا 5 الی 10 درصد کم شده.زبان هم سرجلسه خیلی با اطمینان زدم و ترجمه ام هم خوب بود. من 65% پیش بینی کرده بودم و حالا خیلی کم شده .ولی به نظرم فایده ای نداره رفتنم.چون ریاضی را خوب نزدم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع