تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خرید با کارت شارژ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بعضی سایتها محصولات خود را با کارت شارژ می فروشن به چه صورتی پولش رو دریافت میکنن؟
مثلا یه جا گفته که فروش وی-پی-ان با کارت شارژ
بعد گفته شماره سریال و رمز کارت شارژ رو برای ما اس مس کنید تا وی پی رو بهتون بدیم
خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.
(28 شهریور 1391 02:18 ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط: [ -> ]خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.

خوب امتحان کردنش مگه مساوی با واریز شدن شارژ به موبایل نیست ؟ یعنی پولی دستشون نمیرسه فقط سیم موبایلشون شارژ می شه!!!؟
(29 شهریور 1391 01:19 ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 شهریور 1391 02:18 ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط: [ -> ]خب معلومه دیگه رمز کارت شارژو واسشون میفرستی اونا احتحانش میکنن اگه درست بود
محصول رو به شما میدن.

خوب امتحان کردنش مگه مساوی با واریز شدن شارژ به موبایل نیست ؟ یعنی پولی دستشون نمیرسه فقط سیم موبایلشون شارژ می شه!!!؟
آره خب.
(29 شهریور 1391 11:00 ق.ظ)Payam92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 شهریور 1391 01:19 ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط: [ -> ]
محصول رو به شما میدن.

آره خب.

Exclamation این دیگه چطور تجارتی هست
سلام.
من فک میکنم که خودشون کارت شارژ رو استفاده نمیکنن. اگه خودشون استفاده میکردن که دیگه نیازی به گرفتن سریال کارت نداشتن. درسته؟؟!
من یه دفه هر کار میکردم شارژ به حساب سیم کارتم واریز نمیشد. زنگ زدم به خدمات ارتباطی، ازم سریال کارت شارژ رو گرفت و گفت که هنوز استفاده نشده، اشکال از شبکه بود.
حالا "شاااید" اینا هم با یه تماس ساده از خدمات ارتباطی بپرسن. اینجوری دیگه میشه تجارت.
(31 شهریور 1391 06:33 ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
من فک میکنم که خودشون کارت شارژ رو استفاده نمیکنن. اگه خودشون استفاده میکردن که دیگه نیازی به گرفتن سریال کارت نداشتن. درسته؟؟!
من یه دفه هر کار میکردم شارژ به حساب سیم کارتم واریز نمیشد. زنگ زدم به خدمات ارتباطی، ازم سریال کارت شارژ رو گرفت و گفت که هنوز استفاده نشده، اشکال از شبکه بود.
حالا "شاااید" اینا هم با یه تماس ساده از خدمات ارتباطی بپرسن. اینجوری دیگه میشه تجارت.

مقداری حرفه شما درست هست اما تماس نه فکر کنم شاید راهی باشه که بدونن استفاده شده Ideaاما اینم بازم منطقی جور در نمیاد Exclamationچون فرض کنید الان شما با کارته شارژ خریدتون رو انجام بدید بعد 1 ساعت بعد برید شارژ رو واسه خودتون استفاده کنید
فکر کنید شما میخواید یه محصول حالا هرچی مسلا وی پ*ی ان رو آنلاین بفروشید و نمیخواید شماره حساب و اسمتونو طرف بدونه بهش میگین رمز یه کارت شارژ رو بفرست تا user و pass رو بهت بدم. روشن شد؟و شاید این طوری هم بخوای شارژو بفروشی (
من چند وقت پیش توی یه سایت دیدم که میشد یه هر مقداری که میخواستی میتونستی شارژ بخری ولی کار مزد برمیداشت واز طریق موبایل شارژ واست میفرستاد. )
(01 مهر 1391 09:54 ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنید شما میخواید یه محصول حالا هرچی مسلا وی پ*ی ان رو آنلاین بفروشید و نمیخواید شماره حساب و اسمتونو طرف بدونه بهش میگین رمز یه کارت شارژ رو بفرست تا user و pass رو بهت بدم. روشن شد؟و شاید این طوری هم بخوای شارژو بفروشی (
من چند وقت پیش توی یه سایت دیدم که میشد یه هر مقداری که میخواستی میتونستی شارژ بخری ولی کار مزد برمیداشت واز طریق موبایل شارژ واست میفرستاد. )

دوسته عزیز توجه نکردی فکر کن در هر ساعتی با شارژ محصول بفروشه حالا تو ساعت 3 با فرستادن شارژت خرید کنی و بعد خرید فورا شارژ رو استفاده کنی قبله اینکه اون بفروشه اینتوری منطقی نیستExclamation
(01 مهر 1391 11:24 ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 مهر 1391 09:54 ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنید شما میخواید یه محصول حالا هرچی مسلا وی پ*ی ان رو آنلاین بفروشید و نمیخواید شماره حساب و اسمتونو طرف بدونه بهش میگین رمز یه کارت شارژ رو بفرست تا user و pass رو بهت بدم. روشن شد؟و شاید این طوری هم بخوای شارژو بفروشی (

دوسته عزیز توجه نکردی فکر کن در هر ساعتی با شارژ محصول بفروشه حالا تو ساعت ۳ با فرستادن شارژت خرید کنی و بعد خرید فورا شارژ رو استفاده کنی قبله اینکه اون بفروشه اینتوری منطقی نیستExclamation

دوست عزیز من کاملا بادقت خوندم ولی فکر کنم شما توجه نکردی شارژو میفرستی طرف استفاده میکنه *۱۴۰*#شارژ#) محصولو به شما تحویل میده و اگه هم بخواد بفروشه از طریق سرویس انتقال سارژ(همراه اول به همراه اول/ایرانسل به ایرانسل) این کارو انجام میده !
امید وارم که.....Tongue
لینک مرجع