تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ایمیلی از فیس بوک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من با یه مشکلی به تازگی روبرو شدم یه مدت قبل یه ایمیلی دریافت کردم از طرف face book با این مضمون که سلام Jane Ford به فیس بوک خوش آمدیدمن پسوردم رو تغییر دادم ولی بازم از فیس بوک ایمیل میرسه بهم، نمیدونم چیکار کنم ، البته فکر نکنم به جمیلم دسترسی داشته باشه، یعنی این خانم با جمیل من ثبت نام کرده،چطور میشه ؟ آخه اون برای ثبت اکانتش باید تاییدیه رو از جمیل من ادامه میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم چیکار کنم؟ مثلا من میتونم با ایمیل هایی که بهم میرسه وارد اکانت فیس بوک اون بشم ولی میترسم هکم کنه آخه این جمیل رو خیلی دوست دارم Heartو خیلی قدیمیه.....Undecided
اگر خواستید ایمیل فرستاده شده را به ایمیل من فوروارد کنید:

sciarmeelne@dunflimblag.mailexpire.com
به نظر که درست میاد.

محض اطمینان در صورت تمایل از منوی جیمیل Show Original را انتخاب کرده و header های ایمیل را به ایمیل من بفرستید.(برای اطمینان از فرستنده ایمیل که خود فیسبوک باشه)

فکر کنم نیازی نباشه, از این ایمیل ها فیس بوک می فرستد.

در حقیقت از Addressbook بقیه استفاده می کند و این ایمیل را اتوماتیک ارسال می کند.

احتمالا آدرس ایمیل شما در ایمیل فرد دیگری به نام Jane Ford ثبت شده یا ....

اگر دقت کنید در پایین هم گفته:

Didn't sign up for Facebook? Please let us know

از لینک پایین ایمیل می توانید unsubscribe کنید تا فیسبوک از این ایمیل ها به شما نزنه.

برای اطمینان حاصل کردن:

به لینک زیر رفته و اطلاعات مورد نیاز برای ریست پسوردتان را تغییر دهید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(مثل سوال و ...)

همچنین ایمیل های مختلفی برای افراد مختلف برای خودتان بسازید(دوستان/خانواده/تحصیل/عمومی و ....)

پسوردتان را نیز می توانید تغییر دهید که داده اید.

اگر خواستید به فیسبوک رفته و گزینه فراموش کردن پسورد را زده و ایمیل تان را وارد کنید تا اگر به نحوی عضو فیس بوک شده اید, پسورد جدید فیس بوک را دریافت کنید و سپس اکانت را حذف کنید.( احتمال عضویت تان از طرف فرد دیگر کمه ولی بازم ممکنه)