تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخمین رتبه ؟ واقعی یا خیالی ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها نظرتون در رابطه با تخمین رتبه سایت مدرسان شریف چیه؟ به نظرتون واقعی میاد؟ برای شما حدودا چه رتبه هایی نشون میده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زیر ۱۰۰ داد برای من!!!!
درصدای پارسالمو زدم ۱۵۰ تایی اختلاف داشت.
مهستان معقولتره، درصدهای پارسالمو که زدم 4 تایی اختلاف داشت./ هرچند هیچکدوم درست نیست امسال باید خیلی بالا زده باشی تا جای خوب قبول شی.
به نظرم برای زیر ۱۰۰ آوردن باید زبان، مشترک و ریاضی ۴۵-۵۰ زده باشی!!(با توجه به آسون بودن سوالات)
من رشته علوم رو دارم میگم ... تو مهستان ظاهراً علوم رو پشتیبانی کرده ولی نمیشه ازش تخمین گرفت ؟ کسی تونسته ؟
پارسال رتبه منا مهستان 50 تخمین زد شدم 99
(05 اسفند 1390 07:23 ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط: [ -> ]من رشته علوم رو دارم میگم ... تو مهستان ظاهراً علوم رو پشتیبانی کرده ولی نمیشه ازش تخمین گرفت ؟ کسی تونسته ؟
باید یکبار دیگه عضو بشید ولی رشته ای رو که موقع عضویت انتخاب میکنید علوم باشه-چون هر عضو فقط میتونه یک رشته انتخابی داشته باشه(نمیدونم این از ضعف سیستم بوده یا طراحی خودشون بوده؟)
از میون تمام سیستم ها مهستان به نظر من معتبر ترینه (لااقل برای مهندسی کام)
راه دیگه این هست که درصد هر درس رو در ضریبش ضرب کنید برای مهندسی کامپیوتر گرایش نرم اگه این حاصل بالای 250 بشه میشه به دولتی امید داشت
مثلا 25 زبان 30 ریاضی 35 مشترک 20 تخصصی
با توجه به ضرایب زبان یک - ریاضی دو - مشترک چهار - تخصصی دو
حاصل این ضریب خطی میشه 265 و به نظر من این فرد میتونه امیدوار بمونه برای دولتی

البته بازم میگم که این ضریب یه روشی هست که حدود رو میده و الا سنجش با توجه به تراز داوطلبا رو رتبه بندی میکنه که میشه گفت کاملا پویاست و نحوه پاسخ هر داوطلب کنکور در رتبه نهایی شما اثر میذاره ولی این روش حدود خوبی رو میده

اگه میخواید حدود گرایش های دیگه و یا رشته های دیگه رو بدونید به کارنامه های سال قبل مراجعه کنید یه همچین طرحی از داخلش میشه استنباط کرد من چون خودم درگیر ذهنیم فقط قبولی در دولتی هست این رو گفتم
من پارسال مهستان رتبه هامو دادم برام زد 157 ولی 230 شدم
امسال ببینیم چی میزنه ؟
(05 اسفند 1390 07:16 ب.ظ)morelo نوشته شده توسط: [ -> ]زیر ۱۰۰ داد برای من!!!!
درصدای پارسالمو زدم ۱۵۰ تایی اختلاف داشت.
مهستان معقولتره، درصدهای پارسالمو که زدم ۴ تایی اختلاف داشت./ هرچند هیچکدوم درست نیست امسال باید خیلی بالا زده باشی تا جای خوب قبول شی.
به نظرم برای زیر ۱۰۰ آوردن باید زبان، مشترک و ریاضی ۴۵-۵۰ زده باشی!!(با توجه به آسون بودن سوالات)
نه بابا اینقدرا هم آسون نبود ، این درصدا برای رتبه 1 رقمیه ( بشتر 1 تا 5 ) خوبه نه دو رقمی .
لینک مرجع