تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در استفاده از Mozila Firefox
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.... یه کار خنده دار کردم بهم نخندید ها.....
از این شکلک های جدید chat یاهو دانلود کردم کل Browser های سیستمم از کار افتاده!!!! نمیدونم اصلا به اون ربط داره یا نه... موزیلا که کلا Crash reporter میزنه و اصلا بالا نمیاد... حتی یکبار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم درست نشد....
ورژن 10 هستش...
بعد از کلی بدبختی و هزار و یک دنگ و فنگ اینترنت اکسپلورر به کار افتاد ولی باهاش راحت نیستم...
کسی هست که بدونه مشکل کارم چیه؟
اون شکلک‌ها رو هم پاک کردید؟
(19 بهمن 1390 07:58 ب.ظ)luna نوشته شده توسط: [ -> ]اون شکلک‌ها رو هم پاک کردید؟
آره...یه برنامه بود که پاک هم نمیشد از رجیستری پاکش کردم!!!
خوب یه راه حل کاملا مهندسی وجود داره!
system restore!
(19 بهمن 1390 10:36 ب.ظ)luna نوشته شده توسط: [ -> ]خوب یه راه حل کاملا مهندسی وجود داره!
system restore!
این روش دیگه زیادی حرفه ایه به سواد من نمیخورد....Big GrinTongue
درسته که میگن همیشه آخرین راه بهترین راهه!!!Big GrinBig Grin
مشکل اینجاست که باید یه عالمه بک آپ بگیرم.... راه ساده تری وجود ندارهHuh
آخه این طور که معلومه فکر می کنم رجیستریتون رو خیلی تغییر داده و احتمالا بک آپ از رجیستری هم ندارین. اسم برنامه ای که گرفتین چی بود؟
(20 بهمن 1390 12:58 ق.ظ)luna نوشته شده توسط: [ -> ]آخه این طور که معلومه فکر می کنم رجیستریتون رو خیلی تغییر داده و احتمالا بک آپ از رجیستری هم ندارین. اسم برنامه ای که گرفتین چی بود؟
فکر کنم Bandoo بودش
در هر صورت ممنونHeart
نرم افزار های بهینه سازی رجیستری رو دانلود کنید و تنظیمات رجیستریتون رو درست کنید.
فایرفاکس یه نسخه داره به نام Aurora این رو هم امتحان کن.منم که از ورژن 10 فایرفاکس دارم استفاده میکنم چتش مانشت رو واسم بهم ریخته.به زور پنجره چت مربوط به یه کاربر رو واسم میاره. با اعمال شاغست !!!!
(20 بهمن 1390 09:22 ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]نرم افزار های بهینه سازی رجیستری رو دانلود کنید و تنظیمات رجیستریتون رو درست کنید.
فایرفاکس یه نسخه داره به نام Aurora این رو هم امتحان کن.منم که از ورژن ۱۰ فایرفاکس دارم استفاده میکنم چتش مانشت رو واسم بهم ریخته.به زور پنجره چت مربوط به یه کاربر رو واسم میاره. با اعمال شاغست !!!!
آهااااااااا... پس ورژن 10 اش ایراد داره... مرسی از راهنماییتون
(20 بهمن 1390 09:25 ب.ظ)saam نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 بهمن 1390 09:22 ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط: [ -> ]نرم افزار های بهینه سازی رجیستری رو دانلود کنید و تنظیمات رجیستریتون رو درست کنید.
فایرفاکس یه نسخه داره به نام Aurora این رو هم امتحان کن.منم که از ورژن ۱۰ فایرفاکس دارم استفاده میکنم چتش مانشت رو واسم بهم ریخته.به زور پنجره چت مربوط به یه کاربر رو واسم میاره. با اعمال شاغست !!!!
آهااااااااا... پس ورژن ۱۰ اش ایراد داره... مرسی از راهنماییتون
از نرم افزار google Chrom استفاده کنید حرف نداره.البته فایرفاکس هم خوبه ولی این ورژن آخریش ظاهرا باگ داره ;-)
لینک مرجع