تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست جزوه شبیه سازی کامیپوتری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان آیا جزوه ای در مورد این درس دارید؟ متشکرم
____
ببخشید اگر جای نادرستی این را مطرح کردم چون نمی دانستم کجا باید این درخواست می نوشتم
شبیه سازی کامپیوتری؟؟؟؟؟؟؟
اختیاریه؟
بله درس اختیاری می باشد امروز یه جزوه ای از سایت aghazeh دانلود کردم فکر میکنم همان کافی باشد
چه جالب!ما این درس تو دانشگاهمون ارائه نمی شه!میشه یه کم در موردش توضیح بدین؟فکر کنم درس جالبی باشه؟
چون مسائل این درس متنوع هست فکر کنم از صحبتهای استاد جزوه بنویسید بهتر باشه-
(05 آذر 1390 01:28 ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]چه جالب!ما این درس تو دانشگاهمون ارائه نمی شه!میشه یه کم در موردش توضیح بدین؟فکر کنم درس جالبی باشه؟
این درس کمی شبیه دروس رشته مهندسی صنایع هست. و مربوط میشه به شبیه سازی حالتهای دنیای واقعی تا از اون طریق مشکلات و هزینه های یک طرح یا یک مسئله بررسی بشه.حتما یک پروژه عملی و برنامه نویسی همراه این درس هست.بعضی مسائلش وقت گیره و خیلی باید دقت کرد.ولی ساده است.مثلا شبیه سازی سیستم ترافیک شهری،شبیه سازی انبار یک کارخانه،سیستمهای صف (مثل زمانبندی صف سلف سرویس دانشگاه،صف پمپ بنزین) و سیستم های انبار(مثل زمانبندی پر و خالی شدن کالاها در انبارفروشگاه)
(05 آذر 1390 02:02 ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]چون مسائل این درس متنوع هست فکر کنم از صحبتهای استاد جزوه بنویسید بهتر باشه-
(05 آذر 1390 01:28 ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]چه جالب!ما این درس تو دانشگاهمون ارائه نمی شه!میشه یه کم در موردش توضیح بدین؟فکر کنم درس جالبی باشه؟
این درس کمی شبیه دروس رشته مهندسی صنایع هست. و مربوط میشه به شبیه سازی حالتهای دنیای واقعی تا از اون طریق مشکلات و هزینه های یک طرح یا یک مسئله بررسی بشه.حتما یک پروژه عملی و برنامه نویسی همراه این درس هست.بعضی مسائلش وقت گیره و خیلی باید دقت کرد.ولی ساده است.مثلا شبیه سازی سیستم ترافیک شهری،شبیه سازی انبار یک کارخانه،سیستمهای صف (مثل زمانبندی صف سلف سرویس دانشگاه،صف پمپ بنزین) و سیستم های انبار(مثل زمانبندی پر و خالی شدن کالاها در انبارفروشگاه)

از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟
(04 آذر 1390 04:04 ب.ظ)mhhojati نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان آیا جزوه ای در مورد این درس دارید؟ متشکرم
____
ببخشید اگر جای نادرستی این را مطرح کردم چون نمی دانستم کجا باید این درخواست می نوشتم

کسی voic براش داره؟
(07 آذر 1390 01:53 ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟
بله.برای هر کاربردی یک نوع نرم افزار شبیه ساز هست.مثلا برای همین سیستمهای انبار یا صف برنامه talor ed_arena_power sim_simula_show flow و ... هستند.کار با ای نرم افزارها ساده است
فکر کنم matlabهم یه نوع شبیه ساز باشه
(07 آذر 1390 02:44 ب.ظ)maedesadeghi23 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی voic براش داره؟
من voice ندارم ولی به نظرم اصلا voiceنمیخواد و با خوندن یه جزوه میشه مسائل رو متوجه شد.در ضمن بیشتر نمره این درس برای کارهای عملی و برنامه نویسی هست.البته بستگی به استاد داره
(07 آذر 1390 04:13 ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آذر 1390 01:53 ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط: [ -> ]از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟
بله.برای هر کاربردی یک نوع نرم افزار شبیه ساز هست.مثلا برای همین سیستمهای انبار یا صف برنامه talor ed_arena_power sim_simula_show flow و ... هستند.کار با ای نرم افزارها ساده است
من voice ندارم ولی به نظرم اصلا voiceنمیخواد و با خوندن یه جزوه میشه مسائل رو متوجه شد.در ضمن بیشتر نمره این درس برای کارهای عملی و برنامه نویسی هست.البته بستگی به استاد داره

=========================

حرف شما درسته

همه دانشگا‌ها که استاد ندارند

پیام نور این درس خود خوانه

کسی voic داره؟
(07 آذر 1390 06:20 ب.ظ)maedesadeghi23 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 آذر 1390 04:13 ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]

=========================

حرف شما درسته

همه دانشگا‌ها که استاد ندارند

پیام نور این درس خود خوانه

دقیقا!من این درس و خودخوان گذروندمSmile
توی مقطع ارشد هم مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری چنین مباحثی رو توضیح میده
یکی از بیخود ترین درسهایی که گذروندیم
لینک مرجع