تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دوستان شرکت کننده در آزمون های مدرسان شریف ۸۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستانی که در آزمونهای مدرسان شریف ثبت نام کردند اینجا اعلام کنند بعد از آزمون در این قسمت رفع اشکال میکنیم . من علوم کامپیوتر ثبت نام کرده‌ام ولی کامپیوتری‌ها هم اگه کسی هست توی همین قسمت اعلام کنه چون یه سری از درسها با ما مشترکه.
من شرکت کردم و موافقم Smile
منم بدین وسیله اعلام امادگی می نماییم.
کسی دیگه نیستBig GrinWink
مدرسا ن زیاد استقبال نشده
(26 مهر 1389 01:32 ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط: [ -> ]مدرسا ن زیاد استقبال نشده
فکر می کنم من جایی خوندم که فقط مدرسان برای دوستان علوم کامپیوتر برگزار کننده اشت اگه این حرف درست باشه من فکر نمی کنم تعدادشون کم باشه
بیشتر محضه شوخی گفتم سارا خانم انشا الله دوستان خوبه علوم کامپیوتری هم جامعه اماریشون بره بالا
بعضی اوقات راستش به این علومی‌ها که فکر می کنم می بینم که چقدر رشتشون سختتر از ماست وخیلی جاها هم مورد جفا قرار می گیرن واقعا خدا بهشون صبر بده (ریاضی + کامپیوتر)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چقدر رشتشون سختتر از ماست وخیلی جاها هم مورد جفا قرار می گیرن واقعا خدا بهشون صبر بده (ریاضی + کامپیوتر)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

مرسی از توجهت.
راستش وقتی ریاضی رو می خونی وبعد رو یه زبان برنامه نویسی یا طراحی سایت کار می کنی خیلی مفاهیم رو راحتر متوجه میشی و برات جذابتر میشه و نمی دونی خوندن دروس کامپیوتر با داشتن هوش ریاضیات چه لذتی داره.
برای همین با اینکه مورد جفا و بی توجهی همه موسسات قرار گرفته ایم مصمم رشته علوم کامپیوتر انتخاب کردیم و به شخصه من که باهاش عشق می کنم.Smile
لینک مرجع