تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان گرامی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال آینده رو دارند، مطالب و موضوعات خودشون رو در این بخش مطرح کنند.

سعی میکنیم از یکی از موسسات کنکوری برای آزمونهای آزمایشی تخفیف گروهی بگیریم. چند نفر از دوستان در مورد تخفیف گروهی مدرسان شریف سوال پرسیدند که باید عرض کنم مدرسان شریف اونجوری که به من گفتند تخفیف گروهی نمیده امسال. انتخاب موسسه هم با خودتون. هر جا که دوست داشتید رو اینجا اگر همه موافقت کردند باهاشون صحبت میکنیم ببینیم تخفیف بهتون میدن یا خیر، که البته اکثرا هم میدن.
سلام دوستان
امیداوارم که همگی موفق باشید
من الان دوساله که میگم دیگه امسال میخونم اما نخوندم متاسفانه. پارسال شرکت کردم و خیلی خیلی کم خوندم شاید نهایت یک ماه رتبم شد 2500. امسالم که اصلا نخوندم و نرفتم آزمون بدم.این بار امیدوارم واقعا بخونم. دلیل خوندنم هم در مرحله ی اول علاقه به درسه.
فعلا تصمیم گرفتم چون خیلی از فارغ التحصیلیم میگذره و بیشتر مباحث فراموش شدن با فیلمای دانشگاه شریف توی مکتب خونه شروع کنم. به خصوص ساختمان داده. امیدوارم کار درستی باشه.
بیشتر از روزی 3 ساعت هم فکر نمیکنم فرصت داشته باشم برای خوندن.
(31 شهریور 1399 10:33 ب.ظ)mina m نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
امیداوارم که همگی موفق باشید
من الان دوساله که میگم دیگه امسال میخونم اما نخوندم متاسفانه. پارسال شرکت کردم و خیلی خیلی کم خوندم شاید نهایت یک ماه رتبم شد ۲۵۰۰/ امسالم که اصلا نخوندم و نرفتم آزمون بدم.این بار امیدوارم واقعا بخونم. دلیل خوندنم هم در مرحله ی اول علاقه به درسه.
فعلا تصمیم گرفتم چون خیلی از فارغ التحصیلیم میگذره و بیشتر مباحث فراموش شدن با فیلمای دانشگاه شریف توی مکتب خونه شروع کنم. به خصوص ساختمان داده. امیدوارم کار درستی باشه.
بیشتر از روزی ۳ ساعت هم فکر نمیکنم فرصت داشته باشم برای خوندن.

ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس
بخون
میتونی
منم شاغلم و 4 سال پیش لیسانس گرفتم. الان ارشدم
لینک مرجع