تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خرید موس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دنبال یک موس می گردم
نه واسه بازی
ولی چون کارم با کامپیوتره میخوام کیفیتش بالا باشه و بعد از چند ماه یجاییش از کار نیفته
نمی خوام موس بازی باشه چون دکمه اضافه دارن
اگه اینجا کسی تجربه داره لطفا یک مورد بگه که الان سفارش بدم.
قیمت هم هر چه پایینتر بهتر
ببین من یه موس خریدم لاجیتک ست با صفحه کلید مخصوص گیمینگ رو هم 5 میلیون، ولی ماوس به تنهایی 1.5 شد. هم وایرلس میشه استفاده کرد و هم با سیم. انواع دکمه ها رو داره برای کم کردن سرعت کرسر و وزنه هم بهش میخوره. به نظر من یه ماوس به درد بخور و خرکاریه. من جای تو باشم خرج رو میکنم و این ماوس رو میگیرم چون ماندگار هم هست و واقعا حرف نداره. نور RGB هم داره. جون هم میده واسه نشونه گیری تو کال آف
(24 دى 1398 11:50 ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی چون کارم با کامپیوتره میخوام کیفیتش بالا باشه و بعد از چند ماه یجاییش از کار نیفته

سلام، من چند سالی هست موس A4TECH N-70FX رو دارم و خیلی با دقت انتخابش کردم، به صورت نسبی هم از نظر شکلی، هم کیفی و هم قیمتی، انتخاب مناسبیه و به عنوان یک محصول میان‌رده سیمی، مقبولیتش بین کاربران بالاست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
). تا امروز ساعات خیلی زیادی رو باهاش کار کردم و برخلاف تجربیات قبلی، مشکلی ازش پیدا نکردم.
(25 دى 1398 02:47 ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، من چند سالی هست موس A4TECH N-70FX رو دارم و خیلی با دقت انتخابش کردم، به صورت نسبی هم از نظر شکلی، هم کیفی و هم قیمتی، انتخاب مناسبیه و به عنوان یک محصول میان‌رده سیمی، مقبولیتش بین کاربران بالاست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
). تا امروز ساعات خیلی زیادی رو باهاش کار کردم و برخلاف تجربیات قبلی، مشکلی ازش پیدا نکردم.
به به ببین کی اینجاست
لطف کردی جواب دادی Milestone عزیز
الان میخواستم خرید بزنم
را آماده کرده بودم اونم فقط بخاطر مارک شیاومی
حالا که شما این یکی رو تضمین می کنید که چه بهتر
شما از پد استفاده می کنید؟
لینک مرجع