تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من دانشگاه شاهد روزانه رشته معماری کامپیوتر قبول شدم و لیسانسم نرم افزار بوده حالا ک کارنامه نهایی اومده میبینم میتونستم شبانه امیرکبیرواحد گرمسار قبول بشم حالا کسانی ک درباره دانشگاه شاهد یا امیرکبیر واحد گرمسار اطلاعاتی دارن خوشحال میشم کمک و نظر بدن که سطح علمی کدومش بهتره کدوم سختگیر تر هستن برای خارج رفتن کدوم بهتره؟؟
سلام عزیز ببین سطح علمی دانشگاه تا یک حدی مهمه که شما با توجه به دانشگاه قبولیت کاملا اون سطحو داری. دیگه باقی ماجرا فقط به خودت بستگی داره. سالی هزاران نفر فقط از معتبرترین روزانه ها و شبانه های دولتی فارغ التحصیل میشن. اما اینکه تو بتونی توی حداکثر 3سال یک کارنامه خوب با حداقل یکی دوتا مقاله معتبر ژورنال و کنفرانس خارجی بدی بیرون ، اینه که عاقبت بخیرت می کنه و دستتو برای ادامه تحصیل و اپلای و این چیزا باز میزاره. البته اگه می خوای ادامه بدی. ببخشید طولانی شد . راستی مبادا یادگیری زبان رو فراموش کنی. موفق باشی
سلام. اینجوری که من شنیدم اساتید واحد گرمسار با تهران یکی نیستند و سطح دانشگاهش خیلی پایین است و همون روزانه شاهد بهتره.
(16 شهریور 1397 08:54 ب.ظ)koorosh123 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام عزیز ببین سطح علمی دانشگاه تا یک حدی مهمه که شما با توجه به دانشگاه قبولیت کاملا اون سطحو داری. دیگه باقی ماجرا فقط به خودت بستگی داره. سالی هزاران نفر فقط از معتبرترین روزانه ها و شبانه های دولتی فارغ التحصیل میشن. اما اینکه تو بتونی توی حداکثر ۳سال یک کارنامه خوب با حداقل یکی دوتا مقاله معتبر ژورنال و کنفرانس خارجی بدی بیرون ، اینه که عاقبت بخیرت می کنه و دستتو برای ادامه تحصیل و اپلای و این چیزا باز میزاره. البته اگه می خوای ادامه بدی. ببخشید طولانی شد . راستی مبادا یادگیری زبان رو فراموش کنی. موفق باشی

تشکر از راهنمایی شما

(18 شهریور 1397 02:23 ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. اینجوری که من شنیدم اساتید واحد گرمسار با تهران یکی نیستند و سطح دانشگاهش خیلی پایین است و همون روزانه شاهد بهتره.

ممنون از نظرت
لینک مرجع