تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درج ایمیل تمامی نویسندگان یا نویسنده اول؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان می خواستم بپرسم وقتی به جایی مقاله می فرستی، باید ایمیل همه نویسنده ها رو درج کنی؟ اگه آره، جواب رو به همه نویسنده ها می فرستن یا فقط نویسنده اول؟
سلام
توی لیست ثبتنام که لیستی هست که اسامی نویسندگان هست و در مقابلش ایمیلهاشون را باید قرار بدید.توی خودم مقاله هم اسامی همراه ایمیلها باید قرار بگیره
ایمیل هم به همشون ارسال میشه.ایمیل تایید یا رد شدن مقاله به همگی ارسال میشه
(27 مرداد 1396 01:31 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
توی لیست ثبتنام که لیستی هست که اسامی نویسندگان هست و در مقابلش ایمیلهاشون را باید قرار بدید.توی خودم مقاله هم اسامی همراه ایمیلها باید قرار بگیره
واقعا؟! همه جا اینطوریه؟!
پس این استاد ما چرا ایمیل منو نداد؟!Huh
استاد خود را هنگام مقاله دادن بشناسید.Dodgy
(27 مرداد 1396 01:39 ق.ظ)3ngineer نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 مرداد 1396 01:31 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
واقعا؟! همه جا اینطوریه؟!
پس این استاد ما چرا ایمیل منو نداد؟!Huh
استاد خود را هنگام مقاله دادن بشناسید.Dodgy

مقالاتی که من تاکنون دادم و مال بقیه را میبینم همینجوره. شما هر مقاله ای که دانلود کنید اسم نویسندگان همگی با ایمیلهاشون وجود داره. چیزی که من تاکنون دیدم اینجوره
آدرس ای‌میلی که زیر عنوان مقاله است می‌تونه با آدرسی که برای مکاتبه و هماهنگی استفاده می‌شه متفاوت باشه، این دوست ما برای مکاتبه جای تمام نویسنده‌ها ای‌میل خودشو می‌نوشت (:
والا من ندیدم اینجوری !!
ولی فکر کنم اشکالی نداشته باشه چون اون مال مکاتبه هست و ایمیل داخل مقالات بیشتر برای ارتباط خوانندگان مقاله با نویسندگان هست که بعد از چاپ مقاله بتونن ایمیل ببینن
لینک مرجع