تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سایت های انواع دیتاست (عادی - حجیم و ... )
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(10 اردیبهشت 1397 09:08 ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 اردیبهشت 1397 07:31 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 اردیبهشت 1397 07:00 ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]دیتاست شهر هوشمند (حدودا ۱۰۰ گیگ)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک خرابه

با فیلترشکن باز میشه.
با هیچی باز نمیشه. خرابه!
والا نمی دونم ... چند ماه پیش من با فیلترشکن بازش کردم ولی الان فیلترشکن ندارم که امتحان کنم و دوستم هم از همین جا اینها رو دانلود کرده و روش کار کرده بود.
سلام
من دیتاست یه کتابخونه کوچیک میخوام.
فقط برای آموزش نیاز دارم نمیخوام توی کاری ازش استفاده کنم.
اگر دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید.
متشکرم
(25 اردیبهشت 1397 09:32 ب.ظ)fariba.1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من دیتاست یه کتابخونه کوچیک میخوام.
فقط برای آموزش نیاز دارم نمیخوام توی کاری ازش استفاده کنم.
اگر دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید.
متشکرم

سلام
این سایت ها رو چک بفرمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خب پست قدیمیه امیدوارم کسی ببینه.
دیتاست برای تصاویر تیروییدمیخوام کسی سراغ داره؟
سلام. یک دیتاست دو کلاسی آماده میخام. چطور باید دنبالش بگردم
(23 دى 1397 11:15 ق.ظ)Msccom نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. یک دیتاست دو کلاسی آماده میخام. چطور باید دنبالش بگردم

سلام، این‌جا دیتاستا با تعداد ویژگی‌هاشون هست.

(17 مرداد 1397 04:35 ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط: [ -> ]خب پست قدیمیه امیدوارم کسی ببینه.
دیتاست برای تصاویر تیروییدمیخوام کسی سراغ داره؟

این مقالات رو بررسی کنید ببیند داده هاش مد نظرتون هست

انواع دیتاست در این سایت یافت میشود.

ر
حاوی داده های بسیار مفیدی در زمینه ی سرطان هست. این سایت برای برنامه SERR توی امریکا هست که جمع آوری داده های مربوط به بیماران سرطانی را از هر ایالتی برعهده دارد.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع