تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش 10 شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟
دانش بدرد هیچی نمیخوره (نه کار، نه دکتری، نه آپلای)
(02 تير 1395 12:07 ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش ۱۰ شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟

اگر علوم کامپیوتر رتبت خوبه همون برو علوم. دانش فعلا جا نیفتاده اصلا
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش 10 شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟
سلام شما شبانه امیرکبیر و بالاتر از روزانه بهشتی زدید؟ آخه میگن بهشتی تو علوم بالاتره و منو تا حدی مردد کردند، نظر شما چیه؟
(03 تير 1395 01:46 ب.ظ)heelii نوشته شده توسط: [ -> ]
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش ۱۰ شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟
سلام شما شبانه امیرکبیر و بالاتر از روزانه بهشتی زدید؟ آخه میگن بهشتی تو علوم بالاتره و منو تا حدی مردد کردند، نظر شما چیه؟

heelii رتبه تون چند شده؟
اگه بهشتی روزانه میارید اونو بالاتر بزنید بعد شبانه امیرکبیر. من علاوه بر گفته های بچه ها و هیئت علمی قویتر براساس سایت دانشگاه ها از استاد راهنمای خودم تو دانشگاه اصفهان هم که پرسیدم گفتن شهید بهشتی بهتر از امیرکبیره
(03 تير 1395 02:11 ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 تير 1395 01:46 ب.ظ)heelii نوشته شده توسط: [ -> ]

heelii رتبه تون چند شده؟
اگه بهشتی روزانه میارید اونو بالاتر بزنید بعد شبانه امیرکبیر. من علاوه بر گفته های بچه ها و هیئت علمی قویتر براساس سایت دانشگاه ها از استاد راهنمای خودم تو دانشگاه اصفهان هم که پرسیدم گفتن شهید بهشتی بهتر از امیرکبیره
رتبه من 91 علوم و36 مهندسی دانش. مرسی از راهنماییت همون بهشتی رو بالاتر میزنم.
(02 تير 1395 01:14 ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط: [ -> ]دانش بدرد هیچی نمیخوره (نه کار، نه دکتری، نه آپلای)

ببخشید میتونم بپرسم چرا مهندسی دانش به درد نمیخوره؟؟ من خیلی به درسای این رشته علاقه دارم. میشه لطف کنین بیشتر توضیح بدین؟؟؟ میخوام ارشد این گرایش و بخونم
لینک مرجع