تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۶ هوش و ۲۸ شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها
کارنامم رو گذاشتم . ایشالا همونطور که من کارنامه ی بچه های سال های قبلی رو میدیدم و ایده می گرفتم از اردر درصد ها و رتبه ها ، بچه های سال های بعدی هم بتونن استفاده کنن از کارنامه من Smile

دم مانشتی های گل گرم که کلی به من کمک کردن ، مخصوصا من که تغییر رشته ای بودم و رفیق کامپیوتری نداشتم ، مانشت واسم منبع اصلی اطلاعاتم بود .

ایشالا همه مانشتی موفق باشن و ایشالا این فروم همیشه بر پا باشه Heart Smile
تبریک
جالبه که هزینه غیرانتفاعی و پیام نور رو پرداخت کردید
درحالیکه کارشناسی هم شریف بودید
تبریک میگم
موفق باشید
(25 خرداد 1395 06:47 ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک
جالبه که هزینه غیرانتفاعی و پیام نور رو پرداخت کردید
درحالیکه کارشناسی هم شریف بودید

من شریفی بودم ولی رشتم صنایع بود

(25 خرداد 1395 06:47 ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم
موفق باشید

خیلی ممنون Smile
تبریک میگم بهتون
میشه منابع ای که خوندید و کلاسایی که رفتید معرفی کنید.
ممنون
تبریک میگم
خیلی عالیه
هوش یا شبکه ؟ Smile
عالیه تبریک!
تبریییک .115 درصد(درستش در دویسته البته Smile ) مجموع زبان و ریاضی .ای ول سرعت عمل Smile
خیلی تبریک می گم
موفق باشید Smile
(25 خرداد 1395 09:29 ب.ظ)hamed01234 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم بهتون
میشه منابع ای که خوندید و کلاسایی که رفتید معرفی کنید.
ممنون

کتاب :

زبان :
زبان عمومی سری ارشد : قطعا بهترین کتابی که خوندم تو بین تمام درسها . واقعا دمشون گرم خیلی کتاب خوبیه هم لغات رو خیلی خوب پوشش میده هم کلوز و گرامر رو . حتما واسه زبان این کتاب رو پیشنهاد می کنم . حجمش از بقیه کمتره ولی از بقیه به نظرم کامل تره
زبان تخصصی پارسه : وقت نکردم این رو بخونم ، ولی در همون کمی هم که خوندم متوجه شدم آمورش passage زدن نیست فقط برای تسلطه ، اگه می خواین یه منبع خوب برای passage های سال های مختلف داشته باشین واسه تمرین ، این گزینه خوبیه
زیر ذره بین : خیلی زیاده ، بعد من چاپ های قدیمش رو داشتم که مجبور می شدی واسه هر درس صدبار ورق بزنی کتاب رو . بعد دو جلده یکی لغت یکی گرامر . جنگه مگه !

ریضمو : نخوندم

آمار و احتمال :
کتاب مدرسان - دکتر نعمت الهی : کتاب کاملیه مخصوصا درسنامه اش خیلی خوبه ، سطحش یکم بالا تره نسبت به کتاب های دیگه که اینم به نظرم حسنشه

محاسبات :
هادی یوسفی : خیلی مختصره ، درسنامه اش بدون مثاله و باید تست هاش رو حل کنی یه سری نکته هاش تو تست هاشه ، اگه نمی خواین خیلی وقت بذارین رو محاسبات پیشنهاد می کنم این کتاب رو ، البته با توجه به مفهومی شدن سوالا و نبودن سوالای محاسباتی مثه قبل ، پیشنهاد می کنم وقت بیشتر بذارین

گسسته :
کتاب پارسه : کتاب خوبیه و درسنامش خوبه ، البته کامل نیست چون انقد گسسته نکته داره که اصن درسنامه کامل واسش وجود نداره ، فصل گراف و درختش افتضاحه که باعث شد هادی یوسفی رو بخرم .
هادی یوسفی : کتابش از پارسه کامل تره و نکات خوبی رو تو درسنامش پوشش میده ، البته اصن نکاتی که هی تکرار بشه نیست ، یه چند تا مورد آورده که حفظ کردنشون فقط ذهن رو سنگین می کنه ، گسسته باید مثال حل کرد با نکته حفظ کردن من که نتیجه نگرفتم . گسسته از همین هادی یوسفی پایه درس رو بخونین ، بعدش مثال حل کنین

من چون پایه ریاضی عمومی ام داغون بود (هیچی بلد نبودم تقریبا :دی ) کتاب ریاضی عمومی ۱و ۲ سری ارشد رو گرفتم . ریاضی ۲ اش رو که اصن نخوندم ولی ریاضی ۱ اش بهم کمک کرد ، جایی گیر می کردم بهش مراجعه می کردم اون مبحث اش رو می خوندم . کتاب خیلی خوبیه ، پیشنهاد می کنم اگه تو مشتق و انتگرال و مثلثات و چیزای اینطوری مشکل دارین ریاضی ۱ اش رو بخرین

ساختمان داده :
مقسمی : نکات لازم رو آورده به نظرم تو کتابش ، زیاد هم نگفته کافی گفته ، یکم تست هاش آپدیت نیست که بکنه اونم ایشالا ، کلا واسه چیزایی که تو ساختمان هس تو الگوریتم نیس (صف و پشته و ... ) کافیه
مدرسان : آشغاله ، از اون سری کتاب های اشتباهی بود که خریدم

نطریه زبان ها : نخوندم

مدار منطقی :
مدرسان : به نطرم اگه کتاب مدرسان رو بخونین و تست هاشم حل کنین ، مدار رو خوب می زنین ، حجمش هم کمه
مقسمی : خیلی داستان گفته ، بیکار شدین بخونین :دی

معماری :
هادی یوسفی : کتاب بدی نیست ، فقط برعکس گسسته اش نکته تو درسنامش کم آورده و حتما باید همه تست هاش رو حل کنین تا بلد شین نکته هاش رو . پاسخ نامش افتضاحه ، جواب ها همه ناقصه ، بعضی هاش هم باید دیکود کنی رسما ولی خب تقریبا تنها انتخاب واسه معماریه چون از بقیه بهتره
مدرسان : درسنامه اش خوبه و با مثاله و مثال هاشم مال سال های اخیره ، ولی خیلی ناقصه ، جواب معماری رو نمیده ، نظرم رو کتاب هادی یوسفی هه ولی این مدرسان هم داشته باشین یه ورق بزنین خوبه ، بعضی جاهارو که هادی یوسفی نمی فهمیدم چی میگه مدرسان خوب توضیح داده بود

سیستم عامل :
پارسه - حقیقت : زیادی کامله سیلبرشاتس و تنن باوم و استالینگز رو کاملا پوشش میده ، اضاف هم داره . من همش رو خوندم و خیلی وقتم رو گرفت ولی خب با سوالای سیستم عامل امسال رسما احساس حماقت کردم سر جلسه که این کتاب رو خوندم . بگردین دنبال یک کتاب کم حجم تر ولو اینکه کامل نباشه . نمی ارزه بخونین کتاب حقیقت رو

مدار الکتریکی:
کتاب پارسه : من این کتاب رو ۱/۵ روز تو هفته آخر خوندم واسه همین خیلی نمی تونم نطر بدم . ولی کتابش آموزشش اینطوریه که یک استاد و با شاگرداش روایت می کنن کتاب رو و شاید به نظر بیاد که این باعث بشه درس رو راحت تر بشه یاد گرفت ، ولی اصلا اینطوری نیست ، فقط باعث شده که کتاب حجیم بشه . سطح کتاب واسه من بالا بود ، البته مدارش دو جلده و نوشته روش مخصوص بچه های برق ولی مباحثش با کامپیوتر یکیه ،من جلد یکش رو چند تا فصلش رو ورق زدم . البته خیلی موفق بود این حرکت که باعث شد دو تا تست مدار رو بزنم که جفتش درست بود . مدار رو میذارین کنار اوکیه ، فقط یه ورق بزنید یه کتاب رو لااقل

طراحی الگوریتم :
کتاب مدرسان : خیلی حجیمه ولی کامله . بالا و پایین طراحی الگوریتم رو پوشش میده . البته یه قسمت زیادیش مباحثیه که می دونیم نمیان ، اونا رو بذاری کنار خیلی زیاد نگفته ، در حدی گفته که شیر فهم بشی . کلا واسه خوندن طراحی الگوریتم از صفر تا صد کافیه و حتی لازمه . طراحی الگوریتم رو من پیشنهاد می کنم (بر عکس گسسته) تا جایی که می تونین نکته حفظ کنین ، چه تو پیچیدگی زمانی چه تو گراف ، تا جایی که می تونین نکته های سوال ها رو حفظ کنین . البته امسال خیلی فازش عوض شده بود ولی قول میدم موقتیه ، ۹۶ دوباره مثه ۹۴ به قبل میشه
نصیر : چاپ اولش سال ما اومد واسه همین پره غلط نوشتاریه که میره رو اعصاب آدم . با فرض اینکه اینا رو اصلاح کنه ، یه کتاب جدیدیه نکته های خاص و جدید داره توش علاوه بر چیزی که همه دارن ، پیشنهاد می کنم کنار مدرسان بخرینش ، ورق بزنیدش . اگرم هنوز غلط ها رو داره بیخیالش بشین

هوش مصنوعی :
نصیر : بی در و پیکر و بی صاحاب ترین درس هوش . یه کتاب خوب پیدا نمی شه واسش . این کتاب هم ترجمه کتاب راسله در واقع رفرنسه فقط اومده ته هر فصل تست ها رو اضافه کرده بهش . من هم رفرنس رو خوندم هم برای هر مبحث که توش ایراد داشتم می رفتم اینترنت می گشتم واسش چند تا مقاله و ارایه می خوندم (انگلیسی سرچ کنید) . البته نتیجه هم گرفتم خدا رو شکر پس پیشنهادم به شما هم همین روند هوش خوندن خودمه

--------------------------------------------------
کلاس :

طراحی الگوریتم :
مدرسان - ظهیری : عالی . کامل طراحی الگوریتم دان می شید . فقط پیشنهادم اینه که مثلا اگه کنکور همچنان فروردین اردیبهشت بود ترم پاییزش رو برین نه زمستون . یعنی یه ترم فاصله بیافته بین کنکور و کلاس که یکم جمع بندی ذهنی بشه واستون . البته ممکنه برعکس اینم باشه یکی بگه یادم میره ، ولی این ترم فاصله وقت می کنین مباحث کلاس رو با مباحث کتاب ها و بقیه درس ها تطبیق بدین ، منسجم بشه مغزتون

ساختمان :
مدرسان - ظهیری :
مباحثش اکثرا با الگوریتم مشترکه واسه همین پیشنهاد می کنم همون الگوریتم رو برین اگه می خواین برین . اگرم سوالی داشتین از ساختمان سر کلاس الگوریتم بپرسین کامل بهتون جواب میده ظهیری (البته خیلی پرت نباشه سوال :دی )

ایشالا که به دردتون بخوره ، تجربه یکسال درس خوندن و تو سر و کله خودم و کتاب ها زدن بود Smile

(25 خرداد 1395 09:42 ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم
خیلی عالیه
هوش یا شبکه ؟ Smile

ایشالا هوش Smile رشته خودم هوشه خب
(25 خرداد 1395 10:40 ب.ظ)viase نوشته شده توسط: [ -> ]تبریییک .۱۱۵ درصد(درستش در دویسته البته Smile ) مجموع زبان و ریاضی .ای ول سرعت عمل Smile

خیلی ممنون Smile
افرین دست ما کامپیوتریا از پشت بستید چ زبانی چ تخصصی زدیدHuh
تبریک دوست عزیز....
(28 خرداد 1395 12:14 ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط: [ -> ]افرین دست ما کامپیوتریا از پشت بستید چ زبانی چ تخصصی زدیدHuh

امسال زبان خداییش هم vocab هم passage هاش خیلی آسون بود ، ولی cloze اش به نظرم سخت بود . زبان همون کتاب سری عمومی ارشد رو مسلط باشین و یکم تمرین کنین مخصوصا passage رو راحت بالا می زنین . اهمیتش هم واضحه واقعا تو رتبه . همین امسال یکی از بچه های مشترکش رو 40 درصد از من بیشتر زده ولی چون زبان و ریاضی رو خیلی پایین زده رتبش از من بالاتره ، یکی دیگه هم بود زبان رو سفید داده ولی تخصصی 90 زده و مشترکش هم از من بالاتره ولی رتبه اش از من بالاتر شده . خلاصه که هم از تو امتحانای مدرسان که می دادم و هم از تو کنکور فهمیدم ،کامل باید واسه زبان و ریاضی وقت بذاری ، چه سر جلسه امتحان جه تو درس خوندن . درصد پایین زبان و ریاضی ، مخصوصا زبان ، با درصد بالای مشترک جبران نمیشه .
لینک مرجع