تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوالات محاسبات سال94؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی اگر حلشونا دار تو را خدا ب اشتراک بگذار جز سوال39 بقیه حل نمیشند سوال 41انگار یک عدد کم دار سوال 40 ب این میرسم یکی از 2 گزینه 2و4 میشدConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
(31 فروردین 1395 11:39 ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی اگر حلشونا دار تو را خدا ب اشتراک بگذار جز سوال۳۹ بقیه حل نمیشند سوال ۴۱انگار یک عدد کم دار سوال ۴۰ ب این میرسم یکی از ۲ گزینه ۲و۴ میشدConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

این مؤسسات جواب بعضی سؤالها رو خالی گذاشته که اتفاقاً جزو اون سؤال سختها هستند. به نظر میرسه (حداقل اون موقع) بلد نبودند حل کنند.

جواب هر ۳ سؤال رو ضمیمه کردم.
[attachment=19840]
ممنونم ازتون خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تشکر فراوان
(01 اردیبهشت 1395 05:52 ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 فروردین 1395 11:39 ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی اگر حلشونا دار تو را خدا ب اشتراک بگذار جز سوال۳۹ بقیه حل نمیشند سوال ۴۱انگار یک عدد کم دار سوال ۴۰ ب این میرسم یکی از ۲ گزینه ۲و۴ میشدConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

این مؤسسات جواب بعضی سؤالها رو خالی گذاشته که اتفاقاً جزو اون سؤال سختها هستند. به نظر میرسه (حداقل اون موقع) بلد نبودند حل کنند.

جواب هر ۳ سؤال رو ضمیمه کردم.

ممنون از شما
فقط من دوس دارم بدونم کی تونسته سر جلسه اینا رو حل کنه!
لینک مرجع