تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هوش مصنوعی و رباتیک یا نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من کاردانی و کارشناسی نرم خوندم واسه ارشد اگه برم هوش مصنوعی و رباتیک به مشکل بر نمیخورم ؟ یکی از دوستام گفت اگه سخت افزار خونده بودی مشکلی نبود ولی نرم بودی واست سخت میشه درسهای معماری و الکترونیک و این چیزا رو پاس کنی . اینم اضافه کنم زیاد روی معماری و الکترونیک قوی نیستم . کسی رشته اش هوش مصنوعی و رباتیک هست یا سر رشته ای داره که چند درصدش مربوط میشه به الکترونیک و مدارات ؟
کلا ارشد هوش همه گرایشای کامپیوتر رو تو خودش داره. این که شما تو فلان دروس که سخت افزاریا خوندن ممکنه مشکل داشته باشید برای اون ها هم چنین مسئله ای برای درسای دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه. مسلما درس خوندن تو گرایش خودتون میتونه آسونتر باشه ولی کلا ارشد ازتون کار میخواد. اون دروسی هم که فرمودید بستگی به گرایشی داره که دانشگاهی که قبول میشید ارائه میده که اونجام دروسی که لازم هست (پیش نیاز محسوب میشن) رو بهتون ارائه میدن. برای هوش دروس ریاضی و آمار اهمیت بالایی دارن.
(08 مهر 1394 03:33 ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط: [ -> ]کلا ارشد هوش همه گرایشای کامپیوتر رو تو خودش داره. این که شما تو فلان دروس که سخت افزاریا خوندن ممکنه مشکل داشته باشید برای اون ها هم چنین مسئله ای برای درسای دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه. مسلما درس خوندن تو گرایش خودتون میتونه آسونتر باشه ولی کلا ارشد ازتون کار میخواد. اون دروسی هم که فرمودید بستگی به گرایشی داره که دانشگاهی که قبول میشید ارائه میده که اونجام دروسی که لازم هست (پیش نیاز محسوب میشن) رو بهتون ارائه میدن. برای هوش دروس ریاضی و آمار اهمیت بالایی دارن.
ممنون بابت پاسختون
بازار کارش تو ایران چطوره ؟ میشه روش حسابی باز کرد /؟ یا اینکه بعد گرفتن مدرک فقط میشه باهاش تدریس کرد ؟
(08 مهر 1394 08:31 ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط: [ -> ]بازار کارش تو ایران چطوره ؟ میشه روش حسابی باز کرد /؟ یا اینکه بعد گرفتن مدرک فقط میشه باهاش تدریس کرد ؟

برطبق چیزایی که خودم شنیدم بازار قابل تعریفی نداره و غیر از چند تا شهرای بزرگ کشور جایی برای کار مرتبط با این حوزه نیست. خودتون بیشتر تحقیق کنید.
اگر ایده خوبی داشته باشید و کار به درد بخوری انجام بدید میشه ازش برداشت خوبی داشت. همونطوری که شاید شنیده باشید پروژه هایی که بعدا توسط فلان سازمان یا نهادی خریداری شده
این هم که بازار خوبی نداره مشکلش از خود رشته نیست. برای خیلی از زمینه ها نیاز به سرمایه گذاری داره

(08 مهر 1394 08:11 ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون الان که برای ارشد دارم میخونم این وقت رو برای ریاضی بزارم یا نه بهتره بعد ازمون ارشد تا رسیدن جواب ها وقت بزارم؟

خود کنکور ارشد ریاضی هم داره که شما اگه همونا رو خوب بخونید با یه تیر دو نشون زدید و نیاز به اختصاص زمان جدا نداره. با توجه به زمانبندی جدید که برای کنکور امسال شده زمان زیادی از اعلام نتیجه تا رفتن به دانشگاه نیست
لینک مرجع