تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۵۹ امنیت وشبکه، امنیت دانشگاه تبریز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
چیزی که من این چند روزه فهمیدم اینه که برخلافه همه جا که صنعتیا سطحشون بالاتره، تو تبریز و ارومیه و شیراز اینطوری نیس
(10 مهر 1394 08:12 ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]چیزی که من این چند روزه فهمیدم اینه که برخلافه همه جا که صنعتیا سطحشون بالاتره، تو تبریز و ارومیه و شیراز اینطوری نیس
سلام، خوبید ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟ دانشگاهی که قبول شدید خوب نیست ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
(10 مهر 1394 09:13 ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1394 08:12 ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]چیزی که من این چند روزه فهمیدم اینه که برخلافه همه جا که صنعتیا سطحشون بالاتره، تو تبریز و ارومیه و شیراز اینطوری نیس
سلام، خوبید ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟ دانشگاهی که قبول شدید خوب نیست ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

منظورم اینه که دانشگاه تبریز بهتر از صنعتی سهند هستو دانشگاه ارومیه بهتر از صنعتی ارومیه.
یعنی نشنیدم کسی بگه صنعتی بهتر از خوده تبریزه
اما سوال من این بود که بین مجازی امیرکبیر (دانش محور) و شبانه صنعتی سهند کدوم بهتره؟ (شهریه ترمی حدود 1.5 تومن فرق میکنه)
ولی بنظر من شبکه سهند از امنبت تبریز قوی تره....امنیت تبریز بخاطر اسم و شهرت خود دانشگاه تبریز بیشتر به چشم میاد

من دوتا از همکلاسیام تو این دوتا دانشگاه بودن با توجه به حرفاشون به صراحت میتونم بگم شبکه سهند ازلحاظ علمی از امنیت تبریز قوی تره
(11 مهر 1394 05:23 ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]اما سوال من این بود که بین مجازی امیرکبیر (دانش محور) و شبانه صنعتی سهند کدوم بهتره؟ (شهریه ترمی حدود ۱/۵ تومن فرق میکنه)
اگر اختلاف هزینه براتون اونقدر مهم نیس حتما مجازی امیر کبیر رو بزنید. یکی از دوستان من مجازی امیرکبیر شبکه خوند بعد تونست پایان نامه برداره و دکترا هم همون امیرکبیر روزانه عادی تو مصاحبه قبولش کردن.
(11 مهر 1394 09:00 ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 مهر 1394 05:23 ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]اما سوال من این بود که بین مجازی امیرکبیر (دانش محور) و شبانه صنعتی سهند کدوم بهتره؟ (شهریه ترمی حدود ۱/۵ تومن فرق میکنه)
اگر اختلاف هزینه براتون اونقدر مهم نیس حتما مجازی امیر کبیر رو بزنید. یکی از دوستان من مجازی امیرکبیر شبکه خوند بعد تونست پایان نامه برداره و دکترا هم همون امیرکبیر روزانه عادی تو مصاحبه قبولش کردن.
اختلاف هزینه هم برام مهمه اما اون قسمت جوابتون راجب دوستتون مهمتر بود
من کلی توی اینترنت و بعضی تو دانشگاه تحقیق کردم و همچین چیزی نشنیدم!!! شما کجا بودی پس؟Big Grin
پیغام خصوصی دادم
اطلاع دارین اخرین رتبه قبولی تو دانشگاه تبریز چند بوده؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع