تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
دمت گرم . همین قدر که به فکر دیگران هم هستید خودش کلیه. امیدوارم رتبه عالی بیاری.
pure liveliness@
واقعااا دستت درد نکنه....نمیشه با واژه هاا ازت تشکر کرد...
فقط از دوستان می خوام به خاطر همچین سخاوتی واسه دوست گلمون دعاا کنن...
ایشالله سال بعد تو بهترین دانشگاه کشور باشی...و همواره سر بلند و موفق...
بازم ممنونیم از کمکتون...و بازم چشممون به دست شما و گذاشتن وییس و جزوه های جلسات بعد
با تشکر فراراااون
(16 شهریور 1394 01:47 ب.ظ)Darknight نوشته شده توسط: [ -> ]pure liveliness@
واقعااا دستت درد نکنه....نمیشه با واژه هاا ازت تشکر کرد...
فقط از دوستان می خوام به خاطر همچین سخاوتی واسه دوست گلمون دعاا کنن...
ایشالله سال بعد تو بهترین دانشگاه کشور باشی...و همواره سر بلند و موفق...
بازم ممنونیم از کمکتون...و بازم چشممون به دست شما و گذاشتن وییس و جزوه های جلسات بعد
با تشکر فراراااون
ای بابا، لطف دارید، ممنونم.
جدی هیچ کاری نمیکنم من.
مرسی، همچنین، انشاءالله همه ی مانشتیا بترکونن. Rolleyes
بله حتماََ، همه ی جزوه ها و وویس ها همزمان با کلاس گذاشته میشه حالا نهایتاََ با تاخیر چند روزه.
موفق باشید. (: @}:- @}:-
سیستم عامل و شبکه هم بزارین
با تشکر از pure liveliness

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جدید!

جدید!
سلام من برای دانلود جزوه اقدام کردم اما فایلی که دانلود کردم باز نمیشه چیکار کنم؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
از مهربونیتون بی نهایت متشکرم که بازم بزرگواری میکنین و اون تیکه ی ناقص جلسه 2 رو هم میگذارین.ممنونم فراوان
از هخدا سلامتی وشادی براتون خواستارم
(16 شهریور 1394 07:56 ب.ظ)mrsh1372 نوشته شده توسط: [ -> ]با تشکر از pure liveliness

جدید!

جدید!

با سلام مرسی که جزوهه الگوریتم و داده رو می گذارید ویس ها رو از کجا باید بگیریم در سایت دستتون درد نکنه
(16 شهریور 1394 07:57 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من برای دانلود جزوه اقدام کردم اما فایلی که دانلود کردم باز نمیشه چیکار کنم؟

سلام. چرا توو مدیافایر آپلود میشه، دوستمون هم توی پست بالای پست شما لطف کردند و جای دیگه ای آپلود کردند.
(17 شهریور 1394 11:39 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1394 07:57 ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من برای دانلود جزوه اقدام کردم اما فایلی که دانلود کردم باز نمیشه چیکار کنم؟

سلام. چرا توو مدیافایر آپلود میشه، دوستمون هم توی پست بالای پست شما لطف کردند و جای دیگه ای آپلود کردند.
ممنونم.. دوباره امتحان میکنم امیدوارم اوکی بشه

(17 شهریور 1394 11:39 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]

بچه ها لطفا اونایی که قراره برای ارشد 95 آماده بشن و گروه دارن توی تلگرام لینکشو واسم بفرستن منم عضو بشم.. دلم میخواد از راهنمایی های ارزشمندتون استفاده کنم..موفق باشید همگی

سلام
من به ویس این فایل ها احتیاج دارم میشه لینک دانلود رو بفرستید؟
(17 شهریور 1394 10:56 ب.ظ)الهام گومز نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام مرسی که جزوهه الگوریتم و داده رو می گذارید ویس ها رو از کجا باید بگیریم در سایت دستتون درد نکنه
سلام.جزو متعلق به pure liveliness هست من فقط لینک ها رو دوباره آپلود کردم. برای ویس هم به خودشون پیام خصوصی کنید.موفق باشید!
سلام چرا این دوستمون (pure liveliness)جواب نمیده.ازشون لینک ویس ها خواستم.
(21 شهریور 1394 01:08 ق.ظ)golyas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام چرا این دوستمون (pure liveliness)جواب نمیده.ازشون لینک ویس ها خواستم.
سلام شاید پیامتون رو ندیدن هنوز.. هروقت آنلاین بشن و ببینن جواب میدن
بچه ها کی ویس جلسه اول و دوم ساختمان داده و الگوریتم رو داره
من به شدت بهش احتیاج دارم
لطفا بزارید لینکشو هرکسی داره

[DISAPPOINTED FACE][PENSIVE FACE]

(06 مرداد 1394 09:21 ب.ظ)marjan sadat نوشته شده توسط: [ -> ]ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جلسه ی دوم: (من وویس جلسه ی اول و دوم رو شنبه میگیرم و میذارمش حتماََ)
ببخشید من یادم رفته صفحه ی آخر رو بذارم. ): اونو جدا میذارمش.
تمرین: الگوریتم فصل ۱ و ۲ تست. فصل۳ مطالعه. داده: فصل۱ تست. فصل ۲ مطالعه
گسسته هم یه تاپیک میزنم به زودی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستم گسسته رو نمی ذاری؟؟
دوست عزیز میشه لینک ویس جلسه اول و دوم رو بزاری؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع