تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(06 مرداد 1394 11:58 ب.ظ)yegane_91 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام , ثبت نام گروه دوم تموم شده ؟

سلام
نه فعلا گروه دوم تکمیل نشده و شما میتونید برای ثبت نام درخواست بدین.
موفق باشید
با سلام و درود فراوان
دوستان منم میخوام توی آزمون های مدرسان شرکت کنم با تخفیف 50 درصدی
با کدوم از دوستان عزیز باید هماهنگ کنم؟
سلام
یک سوال دارم،
من میخوام فقط چند آزمون را شرکت کنم، میشه با همین تخفیف، فقط چند تا از آزمون ها رو شرکت کنم؟ Sad
چرا من زودتر نفهمیدم Sad من خودم ثبت نام کردم Sad
سلام
برای سری دوم هم اسم جمع می کنید؟
میشه بازم اسم داد؟
مهلتش تا کی هست؟
من می خواستم ثبت نام گروهی کنم
باتشکر
(12 مرداد 1394 09:54 ق.ظ)sparrow7000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میشه بازم اسم داد؟
مهلتش تا کی هست؟
باتشکر

سلام سری دوم هم تکمیل سد و فرستادم موسسه و امروز فرداست که لیست رو بزارن توی همین تاپیک.
انشاءالله باید منتظر گروه سوم باشید.
موفق باشید

(12 مرداد 1394 10:52 ق.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مرداد 1394 09:54 ق.ظ)sparrow7000 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میشه بازم اسم داد؟
مهلتش تا کی هست؟
باتشکر

سلام سری دوم هم تکمیل شد و فرستادم موسسه و امروز فرداست که لیست رو بزارن توی همین تاپیک.
انشاءالله باید منتظر گروه سوم باشید.
موفق باشید
سلام. با توجه به اینکه کنکور اردیبهشت برگزار میشه میخواستم خواهس کنم یه مقداری فرصت رو بیشتر کنید برای ثبت نام 50% .
سلام دوستان عزیز
اسامی گروه دوم:

۱-آقای قاسم نوروزی
۲-آقای آلاء قادری
۳-خانم نسرین مشیدی
۴-آقای مهرداد فخیمی
۵-خانم سحر ویس کرمی
۶-خانم زینب احمدی
۷-آقای پیمان رستمی
۸-آقای مجتبی همتی
۹-آقای مجید پور داود
۱۰-آقای حمیدرضا رحمانی
۱۱-آقای دانیال رجبی
۱۲-خانم زهرا کمالیان
۱۳-آقای امیر شیخی
۱۴-آقای علی رواقی پاریزی
۱۵-خانم آزاده نیکخواه
۱۶-خانم زینب سادات لسانی
۱۷-آقای محمد کاویان
۱۸-آقای محمد بهرامی
۱۹-خانم شهلا ملک
۲۰-آقای شهرام حاجتی
افرادی که اسمشان در بالا آورده شده است می توانند با مراجعه به نمایندگی شهر خود تا تاریخ ۲۶ مرداد ماه از تخفیف ۵۰ درصد آزمونهای آزمایشی استفاده کنند.
موفق باشید
(12 مرداد 1394 02:31 ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
اسامی گروه دوم:

۱-آقای قاسم نوروزی
۲-آقای آلاء قادری
۳-خانم نسرین مشیدی
۴-آقای مهرداد فخیمی
۵-خانم سحر ویس کرمی
۶-خانم زینب احمدی
۷-آقای پیمان رستمی
۸-آقای مجتبی همتی
۹-آقای مجید پور داود
۱۰-آقای حمیدرضا رحمانی
۱۱-آقای دانیال رجبی
۱۲-خانم زهرا کمالیان
۱۳-آقای امیر شیخی
۱۴-آقای علی رواقی پاریزی
۱۵-خانم آزاده نیکخواه
۱۶-خانم زینب سادات لسانی
۱۷-آقای محمد کاویان
۱۸-آقای محمد بهرامی
۱۹-خانم شهلا ملک
۲۰-آقای شهرام حاجتی
افرادی که اسمشان در بالا آورده شده است می توانند با مراجعه به نمایندگی شهر خود تا تاریخ ۲۶ مرداد ماه از تخفیف ۵۰ درصد آزمونهای آزمایشی استفاده کنند.
موفق باشید

سلام
می خواستم بدونم چجوری میشه برای گروه سوم اسم داد؟ چه مشخصاتی لازم است؟ باید ذکر کنیم از سایت مانشت هستیم؟
من به ایمیلی که توی سایت گذاشته بودن چند هفته پیش ایمیل زده بودم اسم و مشخصات رو ولی جوابی دریافت نکردم.

بعد هم می خواستم بدونم تاریخ آزمون ها با توجه به تغییر زمان کنکور تغییر می کند یا خیر؟ یا تعداد آزمون ها بیشتر می شود؟
(12 مرداد 1394 02:48 ب.ظ)sparrow7000 نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مرداد 1394 02:31 ب.ظ)modaresan sharif نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
اسامی گروه دوم:

۱-آقای قاسم نوروزی
۲-آقای آلاء قادری
۳-خانم نسرین مشیدی
۴-آقای مهرداد فخیمی
۵-خانم سحر ویس کرمی
۶-خانم زینب احمدی
۷-آقای پیمان رستمی
۸-آقای مجتبی همتی
۹-آقای مجید پور داود
۱۰-آقای حمیدرضا رحمانی
۱۱-آقای دانیال رجبی
۱۲-خانم زهرا کمالیان
۱۳-آقای امیر شیخی
۱۴-آقای علی رواقی پاریزی
۱۵-خانم آزاده نیکخواه
۱۶-خانم زینب سادات لسانی
۱۷-آقای محمد کاویان
۱۸-آقای محمد بهرامی
۱۹-خانم شهلا ملک
۲۰-آقای شهرام حاجتی
موفق باشید

سلام
می خواستم بدونم چجوری میشه برای گروه سوم اسم داد؟ چه مشخصاتی لازم است؟ باید ذکر کنیم از سایت مانشت هستیم؟
من به ایمیلی که توی سایت گذاشته بودن چند هفته پیش ایمیل زده بودم اسم و مشخصات رو ولی جوابی دریافت نکردم.

بعد هم می خواستم بدونم تاریخ آزمون ها با توجه به تغییر زمان کنکور تغییر می کند یا خیر؟ یا تعداد آزمون ها بیشتر می شود؟

سلام دوست مانشتی
من مسئول ارسال لیست دوستان به موسسه هستم و کسانی که در این دو دوره ایمیل زده بودن رو طبق لیست برای موسسه فرستادم و کسی رو از قلم ننداختم.
مطمئن باشید که ایمیل شما به دست من نرسیده و اگر هم رسیده اطلاعاتتون ناقص بوده که در این صورت من حتما به شما ایمیل زدم و گفتم گفتم که اطلاعاتتون رو کامل بفرستین.
مطمئن باشید من هر کاری از دستم بربیاد برای دوستان انجام دادم و میدم و ههیچ دشمنی با کسی ندارم که اسمشو توی لیست قرار ندم.
شما مشخصاتتون رو دوباره بفرستین تا انشاءالله واسه گروه سوم توی لیست قرار بگیرید.
موفق باشید
سلام

[/quote]

سلام دوست مانشتی
من مسئول ارسال لیست دوستان به موسسه هستم و کسانی که در این دو دوره ایمیل زده بودن رو طبق لیست برای موسسه فرستادم و کسی رو از قلم ننداختم.
مطمئن باشید که ایمیل شما به دست من نرسیده و اگر هم رسیده اطلاعاتتون ناقص بوده که در این صورت من حتما به شما ایمیل زدم و گفتم گفتم که اطلاعاتتون رو کامل بفرستین.
مطمئن باشید من هر کاری از دستم بربیاد برای دوستان انجام دادم و میدم و ههیچ دشمنی با کسی ندارم که اسمشو توی لیست قرار ندم.
شما مشخصاتتون رو دوباره بفرستین تا انشاءالله واسه گروه سوم توی لیست قرار بگیرید.
موفق باشید
[/quote]

احتمال داره من ایمیل رو اشتباه کرده باشم.
بازهم ممنون حتما ایمیل می زنم.
سلام من رشتم روانشناسیه میتونم از این طرح تخفیف مدرسان تو این سایت استفاده کنم؟TongueTongueTongue

ممنون میشم اگه جوابما بدینBlush

(12 مرداد 1394 08:26 ب.ظ)reihane omrani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من رشتم روانشناسیه میتونم از این طرح تخفیف مدرسان تو این سایت استفاده کنم؟TongueTongueTongue

(12 مرداد 1394 08:26 ب.ظ)reihane omrani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من رشتم روانشناسیه میتونم از این طرح تخفیف مدرسان تو این سایت استفاده کنم؟TongueTongueTongue

سلام
بله شما میتونید با هر رشته ای ثبت نام کنید.اصولا ما کامپیوتری ها آدم های رشته پرستی نیستیم و موفقیت رو واسه همه میخوایم:SmileSmileSmile
خیلی ممنون از لطفتون
من مشخصاتما فرستادم واستون ولی از اینکه نحوه ارسالم صحیح بوده یا نه مطمئن نیستم(اخه من زیر خط صفر کامپیوترم)
اگه امکانش هست یه بازخورد از ارسالم بدین
(13 مرداد 1394 09:33 ق.ظ)reihane omrani نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از لطفتون
من مشخصاتما فرستادم واستون ولی از اینکه نحوه ارسالم صحیح بوده یا نه مطمئن نیستم(اخه من زیر خط صفر کامپیوترم)
اگه امکانش هست یه بازخورد از ارسالم بدین

سلام
ایمیل شما دریافت شد و کاملا صحیح بود
به ایمیل خودتون مراجعه کنید.
موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع