تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(11 مهر 1394 02:06 ق.ظ)nikta72 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من ایمیل زدم میخواستم بدونم دریافت شده یانه؟متشکر

اگر ایمیل تأیید از طرف بنده دریافت نکردید پس نرسیده
سلام.من رشته فناوری اطلاعات هستم.در شیراز سکونت دارم.امکان ثبت نام آزمون با تخفیف هنوز وجود داره ؟
سلام.
وقت بخیر دوستان.
لیست چهارم هم تکمیل شد و ارسال کردم برای موسسه.
وقتی لیست تأیید شد میتونید اقدام کنید برای ثبت نام
سلام
دوستان عزیز اسامی گروه جدید برای تخفیف به شرح ذیل است.لازم به ذکر است این گروه ،گروه هشتم تخفیف50 درصدی مانشت در سال 94 است و گروه چهارم اعلامی از سمت آقای عرفان ..قبل از ایشون چهار گروه دیگر توسط آقای دهنوی هم تخفیف گرفتند.پس دچار سوء تفاهم عددی نشوید.
1 رامین یاوری
2 علیرضا شبیری
3 سعید زارعی
4 یاسین رضایی
5 پیام عزیزی
6 حسین محمدی
7 زهرا محمودی
8 مصطفی کهن
9 مسلم محسنی
10 سید هیمن قادری
11 نسرین فولادوند
12 میثم طاهری
13 زهرا احمدی
14 مهران سارانی
15 زهرا شعبانی
16 نوبر شفیعی
17 سپیده بهرامیان
18 سعید هاشمی نادر
19 عرفان محبی جو
20 سیدکارو صحافی
این افراد می توانند تا تاریخ 30 مهر برای ثبت نام به دفاتر نمایندگی مدرسان شریف شهر خود مراجعه کنند.
موفق باشید
سلام گروه دیگه ای هم برا تخفیف وجود داره ؟ چون من میخوام ببینم اگه تخفیف پنجاه درصدی مدرسان شریف شاملم نمیشه برم با تخفیف سی درصدی پارسه ثبت نام کنم تا فرصتش تموم نشده.
سلام منم میخوام ثبت نام کنم ...

البته ممنون میشم بگین که هزینه ش جقدر میشه؟
(12 مهر 1394 09:23 ب.ظ)shr72 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام گروه دیگه ای هم برا تخفیف وجود داره ؟ چون من میخوام ببینم اگه تخفیف پنجاه درصدی مدرسان شریف شاملم نمیشه برم با تخفیف سی درصدی پارسه ثبت نام کنم تا فرصتش تموم نشده.

دوست عزیز. چند بار بگم ثبت نام تا سوم آبان ماه فرصت داره؟! Rolleyes

(12 مهر 1394 11:23 ب.ظ)m@hi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام منم میخوام ثبت نام کنم ...

البته ممنون میشم بگین که هزینه ش جقدر میشه؟

برای کامپیوتر با تخفیف درمیاد 405 هزار تومن. بقیشونم همین حدوداس
سلام
آقای دهنوی من هم براتون ایمیل کردم مشخصات رو برای استفاده از تخفیف 50 درصدی
سلام اقای دهنوی من برقی هستم میشه بگین برای من باتخفیف هزینه اش چقدرمیشه؟ممنون میشم
سلام و درود
جناب اقای دهنوی میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا لیست رو برای موسسه ارسال بفرمایید؟
چون من در حال حاضر قصد ثبت نام دارم و اسمم توی لیست موسسه نیست؟
برای تسریع روند کاری میتونم انجام بدم؟
با تشکر

چند نفر دیگه مونده تا اخرین گروه تکمیل بشه؟
سلام اقای دهنوی ممنون از این لطف شما من مشخصات خودم رو برای ثبت نام در گروه های 50درصد تخفیف

ایمیل زدم لطفا همکاری کنید.منتظر خبرتان هستم

سلام اقای دهنوی ممنون از لطف شما من مشخصات خودم رو برای ثبت نام در گروه های با تخفیف 50درصدبرای شما ارسال کردم.
سلام آقای دهنوی بنده هم میخوام ثبت نام کنم ایمیل فرستادم خدمتتون ممنون میشم پیگیری کنید.
از زحماتتون سپاسگزارم
خدا صبر بده به من Big Grin
دوستان محترم جناب آقای سعید دهنوی دیگه مسئول جمع آوری لیست نیستن. بنده هستم.
این هم ایمیل برای 2 هزارمین بار
hwe.erfan@gmail.com

لیست پنجم. منتظر تأیید موسسه باشید
(13 مهر 1394 10:38 ب.ظ)erfan_m_j نوشته شده توسط: [ -> ]خدا صبر بده به من Big Grin
این هم ایمیل برای ۲ هزارمین بار
hwe.erfan@gmail.com

ببخشید ایمیل های امروز برای ثبت نام رو هنوز تایید نکردین؟ من ایمیلی ازتون دریافت نکردم
(13 مهر 1394 10:38 ب.ظ)erfan_m_j نوشته شده توسط: [ -> ]خدا صبر بده به من Big Grin
این هم ایمیل برای ۲ هزارمین بار
hwe.erfan@gmail.com

نصر من ا.. و فتح قریب
خخخخخخ من میپوزشم Smile)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع