تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: محرومیت از کنکور سال بعد؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام..
ببخشید میخواستم بدونم اگه انتخاب رشته کنی و قبول بشی و نری..
از کنکور سال بعد محروم میشی؟؟ نوبت دوم چطور؟؟
آخه یادمه کارشناسی اینطور بود..
(31 اردیبهشت 1394 01:19 ب.ظ)mahmood0700 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام..

اگه روزانه قبول بشی و نری محروم میشی.فقط روزانه
(31 اردیبهشت 1394 03:04 ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط: [ -> ]

پس اگه شبانه و غیر انتفاعی و مجازی و پردیس قبول شی نری مشکلی پیش نمیاد واسه کنکور مجدد سال آینده ؟ یه نفر میگفت اگه شبانه تهران قبول شی باید بری !!!! و اگه تکمیل ظرفیت قبول شی هم باید بری !!
میشه کمک کنیــــــد
(31 اردیبهشت 1394 04:35 ب.ظ)ali0281 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 اردیبهشت 1394 03:04 ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط: [ -> ]

پس اگه شبانه و غیر انتفاعی و مجازی و پردیس قبول شی نری مشکلی پیش نمیاد واسه کنکور مجدد سال آینده ؟ یه نفر میگفت اگه شبانه تهران قبول شی باید بری !!!! و اگه تکمیل ظرفیت قبول شی هم باید بری !!
میشه کمک کنیــــــد
فک کنم مزاح فرمودن، همچین چیزی نیست
اگه روزانه باشی یک سال محرومیت داره حتی اگه انصراف داده بشه. شبانه،...محرومیت نداره ولی قبل از کنکور باید انصراف بدی. قانونش اینه ولی یک سری ها هم زیر پا گذاشتن و کسی جلوشون رو نگرفته حتی روزانه ها دیگه میل خودتونه.
(31 اردیبهشت 1394 04:43 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]از کنکور باید انصراف بدی
بعد اگه دانشجو ارشد آزاد باشی هم که مشکلی نداره بخوای ثبت نام کنی و کنکور بدی ؟ فقط اگه قبول شی باید از آزاد انصراف بدی دیگه
نمی دونم ... سنجش خودش هم هر روز یه نظر می ده شبانه... رو یکبار می گه قبل از نتایج باید انصراف بدی یکبار می گه قبل از کنکور یکبار دیگه یه چیز دیگه...
در این تاپیک هم بحث شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کاری ریسک کمتری داره می تونی انجام بدی ولی در نهایت سعی کن قبل از اعلام نتایج نهایی حداقل انصراف داده باشی...بازم بپرس بعدش هم می شه یا نه. می گن سنجش از قبولی آزاد اصلا خبر نداره.
من خودم شبانه بودم قبل از کنکور انصراف دادم نمی خواستم پول انتخاب واحد اونجا رو هم بدم...یکی از دوستام سال قبلش نمی دونم روزانه قبول شده بود یا شبانه یک ترم مرخصی گرفت ترم بعدش هم دانشگاه رو رفت بعد که رتبه اش رو دید انصراف داد حالا هم با خیال راحت داره شریف درس می خونه کسی هم جلوش رو نگرفت...
لینک مرجع