تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اطلاع رسانی..میخوایی بیایی شریف؟ اینو بخون دی:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستانی که رتبه ارشدشون خوب شده ، دوستان تک رقمی و دو رقمی آقا شریف رو انتخاب نکنید
خیلی اینترنت خفنی داشتیم حالا حجمیشم کردن.. ام آی تی ایران بدون اینترنت شد..
یعنی خاک بر سر ما خخخخخخخBig Grin
ولی فک کنم سرعتش بهتر بشه دیگه! 1 مگ بهتر از الان نیست؟!
(30 اردیبهشت 1394 05:22 ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستانی که رتبه ارشدشون خوب شده ، دوستان تک رقمی و دو رقمی آقا شریف رو انتخاب نکنید
خیلی اینترنت خفنی داشتیم حالا حجمیشم کردن.. ام آی تی ایران بدون اینترنت شد..
یعنی خاک بر سر ما خخخخخخخBig Grin
واقعا؟خیلی حیف شدکاملا نظرم برگشت.Big Grin
(31 اردیبهشت 1394 04:49 ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط: [ -> ]ولی فک کنم سرعتش بهتر بشه دیگه! ۱ مگ بهتر از الان نیست؟!

یک مگابیت قرار هست بشه، نه بایت، اما به هر حال از 64 فعلی بهتره. اخیراً اتصال ng2 خودش 1 مگابیت بود، بدون محدودیت، البته صرفاً واسه تست بود.

البته برا من که فرقی نمیکنه، گشت‌و‌گذار معمولی توو اینترنت بعلاوه‌ی دانلود چارتا مقاله ماهی 4 گیگ هم نمیشه. وقتی 4 نفر صبح تا شب تورنت‌ و یوتیبشون باز هست و به خاطر اونا سرعت بقیه هم محدود میشه، مجبور میشن از حرکت‌های ضربتی استفاده کنند.
خوب الان راضی هستید؟ سرعت ساعت 5 تا 8 صبح شد 10mbps :دی
سلام دوستان. اینجا کسی هست که نرم افزار شریف بخونه یا خونده باشه؟ اگر امکانش هست دوستانی که نرم افزار شریف می خونن در مورد اساتید نرم افزار و آزمایشگاه این اساتید و نحوه کار و برخوردشون با دانشجو ها و فیلد هایی که این اساتید کار می کنن توضیحاتی بفرمایید. سایت دانشکده رو دیدم ولی می خواستم دوستانی که تجربه دارن کمک کنن. ببخشید اگر جای مناسبی سوال نکردم. دیدم اکثرن شریف هستید گفتم اینجا سوالم رو بپرسم. ممنون
یکی دقیقا بگه که الان محدودیت حجمی برای ارشد ها چقدر شده و سرعت دانلود چقدر ؟ :دی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اگه قراره برای سرعت اینترنت برید شریف بهتره نرید

Sent from my YOGA Tablet 2-830LC using Tapatalk
لینک مرجع